X-press

Wrocław

Opinie o X-press

anonim 2011-09-14 09:34:26
Sama firma kurierska x-press jest w porządku- nie wyróżnia się w żadną stronę. Niestety oddział wrocławski, z którym musiałam współpracować przy zamawianiu kuriera, odbiorze przesyłek itd to absolutna pomyłka. Na początku dodzwaniam się do Wawy, gdzie dyspozytorzy są mili, uprzejmi i pomocni, a gdy zostaję przełączona do Wrocławia- chamstwo, prostactwo. [usunięte przez moderatora] wrocławscy (choć to chyba zbyt wielkie słowo- ludzie odbierający telefony) nie znają podstawowych zasad kultury, ani dzień dobry ani do widzenia, drą się do słuchawki, mają antypatyczny ton a w nim pretensje, że im zawracam głowę. Wciąż miałam poczucie, że robię im niesamowitą łaskę prosząc o przyjazd kuriera. Nie wspominając już o tym, że umawiam się z kurierem na załatwienie przesyłki a potem słyszę: on nie będzie czekał, jego to nie interesuje, nikt mu nie powiedział o listach przewozowych. Przy wyjaśnianiu niejasności z kurierem na miejscu, musiałam słuchać krzyków \\\[usunięte przez moderatora]\\", którzy twierdzą, że nigdy ze mną nie rozmawiali. Nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach, przy tak dużej konkurencji firm kurierskich można dopuszczać do takich sytuacji. Mam nadzieje, ze nigdy więcej nie będę musiała współpracować z tą firmą za to z przyjemnością z Dhl czy UPS. Proste. Niecierpię chamstwa i prostactwa, przykre że spotykam się z tym w takim mieście jak Wrocław.
Zostaw swoją opinię o X-press - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-press