Mileks

Szczecin

Opinie o Mileks

podszucki 2009-07-29 22:08:45
ta firma to kompletne dno do wykorzystywania ludzi i robienia z nich białych murzynów a na temat tam brygadzisty to niema takiego słowa by określić co z niego za cham i i lizus zarobki to są tragiczne bo sześć ero za godzinę to jest śmieszne ciekawe ile by wytrzymał ten chudzielec brygadzista przy tej pracy bo siedzieć z dupą i nic nie robić to każdy tak potrafi tak że nie polecam tej firmy bo to bada złodziei
2009-08-28 12:00:08
ja wlasnie jade z tej firmy do miasta sogel tunis flesz czy mozesz cos wiecej powiedziec
harus 2009-08-28 12:19:08
moim zdaniem fajna firma jak ktoś naprawdę chce to może zarobić. A frustratów jest wszędzie pelno, nie ma co na nich zwracac uwagi
anonim 2011-01-07 19:51:44
witam co do zdrad to jest w triadzie pani agata ktora sprzata mieszkania i oczywiscie wystarczy zostac na mieszkaniu i mozna duzo zyskac agata to latwy cel bo bardzo lubi wypic sam widzialem jak prowadzila sie z dwoma w nocy z baru
mileks 2014-02-11 22:34:34
pracowalem rok temu nie po lecam nikomu zlodzieje i tyle za urlopy nie placa kaza ci zostac dluzej masz nie placone jest awarja na hali siedzisz dwie godziny albo dluzej masz nie placone o po dwyszce za pomnij po roku czasu nalezy ci sie pauza dwa miesiace zamiast odpoczywac jedziesz do calego szefa mileksu i daje ci tam prace na dwa tygodnie moze niesiac a robisz za jedzenie i spanie a jak tam nie pojedziesz to nie wracasz juz do pracy do niemiec'to sprawa dla prokuratora
robert 2014-11-16 21:30:17
prawda
Nieznajomy 2016-02-25 11:26:22
NIe polecam pracy w tej firmie. Warunki mieszkalne tragczne i praca jak w obozie po 10 godzin a nie raz po 20 godzin za smieszna stawke
nak 2016-05-18 21:02:47
jano, a czy każdy od razu dostanie umowę o pracę /?
Zostaw swoją opinię o Mileks - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mileks