SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA

Szczecin

Opinie o SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA

kręcilok 2014-10-10 11:36:05
Słabe zarobki dla kosiarzy 5/h marne warunki socjalne, szef to kompletny ignorant i ma bardzo chamskie odzywki w każdym miejscu jest ogromna rotacja pracowników w dziale handlowym ciągle nowe twarze praca w sialu to strata czasu i nerwów. Szef na początku pokazuje się z dobrej strony a potem jesteś stawiany przed zadaniami niemożliwymi do wykonania i jest ciągły stres.
Basik 2014-10-10 11:57:08
Patologia w tym sialu brak organizacji ciągłe stresy idealna praca dla mało ambitnych leni przytakującym beznadziejnemu chamskiemu szefostwu. W ostatnich latach pracowało tu paredziasiąt osób i nikt nie został albo sa zwalniani albo sami odchodzą. W firmie beznadziejna atmosfera każdy narzeka i kradnie co się da.
Rafal 2014-10-16 22:35:40
Byłem klientem firmy sial , kupiłem kosiarke przez stronę www wpłaciłem 8000pln i czekałem na dostawę 3 miesiące ! Nikomu nie polecam firmy i przestrzegam przed wpłata pieniędzy . Przez ten czas rozmawiałem z 4 różnymi osobami w biurze bo każdy był zwalniany ! Ta firma co chwile zmienia pracownikow i nie dostarcza towaru pomimo wpłaty pieniędzy.
Ogrodnik 2015-04-07 08:03:31
Nie polecam firmy nikomu, właściciel oszukuje klientów i pracowników, nie wypłaca pensji i ciągle zwodzi. Brakuje wszystkiego a pracownicy w większości to alkoholicy i nieudacznicy.
Pewex 2015-04-23 11:06:08
syf buhahahhaha zawsze znajdzie sie jakis desperat co pójdzie do Siala

odradzam prace w tym obozie szef zarabia ostry hajs na tobie a ty sobie tyraj w tym syfie, problemy z wypłatą są zawsze , obcinają godziny
sznyta 2015-08-05 22:12:38
Pewex zgadzam się z tobą kurwa na 100%, szef to psychol i nie płaci obiecanych pieniędzy! kible syfiaste narzędzia się rozpadają i ciągłe wymagania.

Szybko się zmyłem bo to porażka nie firma.
Rysiuu 2015-08-28 12:10:01
Nie wiem jak można tu pracowac to alcatraz ! tylko bez jedzenia wszedzie brud muchy, firma zadluzona nie placi wyplat na czas zawze obicna godziny do dup... z taka firma.
driver 2015-10-27 19:44:02
Witam to co jest napisane to swieta prawda.Szef cham i furiata.pracowalem tam pare ładnych lat i firma pada na pysk kwestia czasu i sie zawinie z długami bo ma je wszedzie.Pracownicy mają pesje rozbite na premie ktore zabierają niesłusznie bez mozliwosci dowiedzenia sie co jest powodem braku 400zl.Firma postawila na patriotów z za wschodu(ukraincow) na zleceniach.Jeden Ukrainiec jest juz kierownikiem w nedznym osrodku w Brzózkach i mają byc brygadzistami bedą Polakom rozkazywac.Ciesze sie ze juz tam nie pracuje i źaluje ze tak długo zwlekałem z odejsciem.Nikomu nie polecam tego syfu.
KLemens 2015-10-29 11:01:35
driver w końcu kuźwa się ogarnołęś - wszystko co piszesz to przeżylem tez, juz nie pracuje w tym zoo i jedna rada dla wszystkich jak chcesz to pracuj ale miej wyjebke bo i tak nie ma tu przyszlosci a szef bez powodu cie zjedzie a pieniedzy nie zaplacil juz wielu pracownikom dostawcom kontrachentom, wiec odradzam jakiekolwiek interesy z firma szefa SIAL
driver 2015-11-04 08:23:01
Słuchaj Romek umawiasz się na początku pracy na przykład na 2tys zł rozbijają Ci to na podstawę 1400zl premię 600 zł i dodatek za sprzęt 200zl.Po jakimś pół roku zaczynają cię coraz bardziej wykorzystywać każą pracować w soboty za dni wolne których nie chcą dac i jesteś już zły dla nich. Wtedy walą Ci wypłatę i dostajesz 1400zl-1600zl.jak się próbujesz dowiedzieć dlaczego tak mało zarobiles to Ci mówią że przecież masz premię uznaniową więc nie musisz jej dostać (kutasy).A i jeszcze jedną sprawa zimą premię są wszystkim zabieranie co roku.więc jak chcecie być niewolnikami to polecam ten OBÒZ PRACY!!!
driver 2015-12-09 09:36:21
Pizzomen wiesz nie wiem o premiach czy sa zabierane bo juz tam nie pracuje ale z pewnoscia jesli jeszcze nie są to pewnie bedą zabierane jak co roku przez ostatnie pare lat.
Lukas 2015-12-10 21:48:49
Katastrofa pleśn, muchy, syf, bieda, rozklekotane samochody, sprzet rozjebutany dupsko wycierasz liscmi z wycinki buhaha
ha 2015-12-22 12:10:26
Pracowałam ładnych pare lat temu i dopiero kiedy ja byłam nie fair dostałam wypowiedzenie. Do dziś mi zle z moim zachowaniem i się szefowi nie dziwię. Szef był naprawdę ok i myślę, że właśnie nie w porządku zachowanie innych powoduje że puszczają mu nerwy. Może pracownicy z ukrainy pracują porządnie i tyle. Choć współczuję wszystkim którzy czują się poniżani, myślę że szef ceni lojalność i pracowitość i tyle.
driver 2016-04-15 20:20:00
No pewnie ze Ukraińcy to solidna siła robocza bo za 8złotych na godzinę pracuje i nie marudzi bo nie ma wyboru.za 5 zł tez by pracowali. Skoro taka solidna firma to dlaczego sprowadza tanią siłę roboczą a Polacy odchodzą z niej jak kolega który odszedł na dniach (dla wtajemniczonych hakowiec ). A na koniec jeszcze mu robili problemy i go straszyli bo im czlowiek nie potrzebny ktoey odchodzi maja go za smiecia.Pracownicy którzy pracowali po parę ładnych lat. Pozdrawiam kadrę Siala która pisze te pozytywne bzdury
kiero 2016-05-25 00:25:56
bylem tam kierownikiem zieleni, to po prostu syf, szef chcialby wziac jak najwiecej roboty ale nie mysli o nowym sprzecie ani o naprawach czy tez porzadnym mechaniku, jak mozna zarzadzac taka firma jak spi sie do 13.00 i potem uaktywniac sie o 16.00 i telefonicznie pierdolic swoje madrosci
bibi 2016-07-16 10:26:43
Ta firma jest okropna, niewielu normalnych ludzi tam zostało. Mobbing, mobbing, mobiing. I smród, i syf. Odradzam każdemu, szkoda zdrowia
mał 2016-07-17 17:01:04
Pewnie, że jak wynagrodzenie zaczyna się od najniższej krajowej to nie jest tak źle, bo premie i tak sie pojawiają do podstawy zarobków, a socjale są? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA