Opinie o Eurosnack S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurosnack S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eurosnack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurosnack S.A. w Warszawa

XYZ Nowy wpis

cześć, powiecie mi proszę z jakiej podstawy zaczyna teraz przedstawiciel handlowy? Widzę teraz w ogłoszeniu, że wymaga się od kandydata minimum 3 lat doświadczenia w branży FMCG. Zastanawiam się czy im więcej tym lepiej można zacząć?

Co z pracą? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Będą Was przenosić do nowej fabryki na tą strefę ekonomiczną?

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej w firmie Eurosnack S.A.. Czy mogę liczyć na 3900 , jeśli chcę pracować na asystent osoby niepełnosprawnej?

Elizka Nowy wpis

Do teraz milczenie w sprawie benfitów? Informacjami o gruszy co prawda nie pogardzę. Ja to się w ogóle zastanawiam nad różnicami pomiędzy magazynierem a jego pomocnikiem, jest ktoś w stanie porównać ze sobą te obydwa stanowiska? zarobki bardzo się różnią od siebie? a zakres zadań?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. jakości w firmie Eurosnack S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Napiszcie coś więcej o pracy w firmie. Jest też pytanie czy firma posiada wczasy pod gruszą. Zastanawiam się nad @Eurosnack

Iza

Myślę, żeby składać CV jako asystent działu logistyki. Czy są jakieś benefity poza programem emerytalnym? Jakie są przybliżone zarobki? Widzę, że tutaj bardzo skrajnie oceniacie firmę, ale zgaduję, że chodzi o pracę na produkcji. A coś na temat "biura"?

Ona

Praca w tej firmie jest jak najbardziej wporządku, atmosfera jest zawsze taka jaką sobie stwarzają pracownicy. Ludzie nie zwalniali sie żadni w ostatnim czasie, a osoba ktora wyleciala z dnia na dzień to wyleciala nie bez powodu, (usunięte przez administratora) i nękanie było na porządku dziennym. Tak o nie zwalnia sie bez przyczyny pracownika na takim stanowisku :)

Vhngh
@Ona

Dokładnie tak

Nieznajomy

Już pszestancie z tymi zazutami, jest ok, fajnie płacą, miła atmosfera, jak ktoś chce to moszna zakablowac, i wtedy 20 złoty ekstra, moja kobieta muwi że stawka ok, ogulnie polecam i też polecam powołać się na mnie i wtedy jesteś też już ktoś, i jesteś ok. Dla najbardziej kumatych jest co roku wycieczka do izraela by poznać korzenie, polecam.

Szok ????
@Nieznajomy

Tłumacz : pszestancie-przestańcie Zazutami-zarzutami Moszna-można (chyba, że chodziło o męski narząd płciowy ????????? ) Złoty-złotych Muwi-mówi Ogulnie-ogólnie izraela-Izraela Nawet po przetłumaczenie Twojego "inteligentnego tekstu", nie zgadzam się z Tobą.

Szok ????
@Nieznajomy

Firma jest w porządku, nie zgadzam się z Twoim sarkazmem i ironią .

ehh

to moze i ja sie pochale swoimi wypocinami na temat tej firmy,a wiec zero szacunku od momentu gdy w biurze zaszla pewna istotna zmiana na stanowisku kierownika,od tego momentu zrobilo sie poprostu zle,ludzie sie zwalniaja lub tak jak ostatnio zostaja wyrzuceni z pracy na podstawie pomowien na dwa dni przed swietami,generalnie z dnia na dzien jest coraz gorzej.

Haha
@ehh

Pani kierownik jak najbardziej w porządku osoba, zawsze wyslucha jak ma sie problem???? Jeśli Ty masz szacunek to również go otrzymasz :) Bez powodu sie ludzi nie zwalnia zwlaszcza na takim stanowisku, a w tym przypadku jest to jak najbardziej zasłużone i nie są to pomówienia :)

Robert

Firma ok , pracodawca również zasługuje na dobrą opinię, warto starać się o pracę.

Pracowniczka
@Robert

Jak się niby stara?

Pracowniczka

Firma się rozwija, ale władze zapominają o pracownikach.

Nieznajomy

A i sprzedam ekspres do kawy

Prawdomówny

Bardzo słaba atmosfera i płaca

Artur

@xx ja lubię mieć możliwość brania nadgodzin, o ile nie są one obligatoryjne. W niektórych miejscach pracy tak bywa - masz własne plany na wolny czas, ale praca wymaga ich szybkiej zmiany, raz na jakiś czas to rozumiem, ale nie chcę, żeby coś takiego było notoryczne.

nowa

witam proszę o info czy sa przyjęcia w Chorzowie? a tarnowskie góry to nowy zakład? jakie kierownicy pracują do kogo mogę się zgłosić ? jaki jest system pracy 8 godz ile dni ?

ona

pracowalam w eurosnaku prawie 8 miesiecy obiecywali umowe o prace i nie dostalam jej wyplaty sa kiepskie raz dostaniecie 400 zl raz 1000 czasami zdarzaja sie premie lecz kierowniczki dawaja je chyba ze wzgledu na to czy kogos lubia czy nie ogolnie nie polecam tej firmy

Agnieszka

UWAGA!!!!! Firma Eurosnack uważa, że nie musi płacić swoim dostawcom. Po kilku telefonach, wezwaniach rozpoczyna się zabawa w sąd. Po otrzymaniu nakazu, zapłata częściowa i sprzeciw na nakaz. Brawo za sprytnie dobranego prawnika. Natomiast dla potencjalnych dostawców ostrzeżenie. Nie warto z nimi współpracować, chyba że lubicie oddawać komuś własną kasę.

snake
@Agnieszka

witam właśnie mam zamiar nawiązać wspólprace z tą firmą prosze o info na snake1974@o2.pl dopiero zaczynam i nie chce umoczyć z góry dziękuje i pozdrawiam

Joanna

niestety muszę się niepochlebnie wypowiedzieć o tej firmie kilka razy realizowaliśmy dla nich usługę transportowa wożąc ich palety i nie możemy się doprosić o zapłatę za wykonaną usługę

kolakowski

praca ujdzie. Kroja na kase. Wynagrodzenia niewiele wieksze od minimalnego, ludzie z ksiegowosci dostaja thousanda wiecej i tyle. Zenada. Biszkopty niech sobie Ewa wsadzi Bartkowi w czerwonych spodniach:P

biszkopt

witam firma jak firma ale wynagrodzenie najnisze o premi na swieta zapomnijcie dostaniecie BISZKOPY HEHE akierownictwo sie bawi w hotelu tz spotkanie wigilijne wstyd pani prezes zyski wieksze niz rok temu a kobiety za (usunięte przez administratora) robia. nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Eurosnack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurosnack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurosnack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurosnack S.A.?

Eurosnack S.A.