Opinie o Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca w Szczecin

Wienio Nowy wpis

No ja uwazam, że bardzo spoko można się tutaj dorobić, nie ma powodu się w ogóle bać tej pracy, jest git

alfreda Nowy wpis

Dokładnie! żyjemy w 2015 roku czytaj Fejsa, opinie, jak firma istnieje i ludzie wyjeżdżają to jakie masz haczyki ?

anna Nowy wpis

ja wyjeżdżam z ETW na praktyki z uczelni i z tego co mi wiadomo to praktykant nie jest pracownikiem.Mam znajomych co z nimi po raz drugi i trzeci jadą, chwalą sobie, wyjazd jest zorganizowany, hotele w porządku więc nie widzę powodu aby nie skorzystać i czegoś się nie nauczyć

martin

No właśnie, bo jak tak czytam o Explore the World, to naprawdę brzmi interesująco i ciekawie, był ktos ostatnio na takim wyjeździe? Naprawdę da się i dorobić i zwiedzić trochę świata? W ogóle to jaki poziom angielskiego potrzeba i czy tylko z angielskim sobie na takim wyjeździe poradzę? Pozdrawiam serdecznie.

Monia
@martin

Ja wróciłam z Chalkidiki - byłam z nimi już drugi raz,moja znajomość angielskiego to poziom mniej więcej B1 dzięki Grecji przygotowuje się teraz do egzaminu FCE- nie zarobisz kokosów, bo to praktyka, ale dla mnie najważniejsze było wykorzystanie czasu jaki dają studia na : praktykę (CV wygląda o niebo lepiej), poznanie innej kultury i pracy , pozwiedzanie Grecji i SZLIFOWANIE ANGIELSKIEGO! Teraz zaczynam prace zawodową i wiele zawdzięczam praktykom w Grecji.Dzięki ETW!!!!

Praktykant

Rozmowa w języku angielskim była prowadzona przez Panią z greckiej organizacji w Atenach -rozmowa była wcześniej ustalona co do dnia, godziny także wiedziałam kiedy ta osoba zadzwoni, i czekałam. Zadzwoniła punktualnie, była bardzo miła, spokojna ,zaś pytania dotyczyły życia codziennego.Po rozmowie w ten sam dzień ETW miało wyniki więc tego samego dnia wiedziałam, że pozytywnie przeszłam ten etap :)

- w języku angielskim dotyczyły tego czy się teraz zajmuje, co studiuje, jakie mam plany na przyszłość, dlaczego chciałabym wyjechać do Grecji i jakie stanowisko tam zajmować,hobby.

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
to jaaaa

a w jaki sposób sprawdzają naszą znajomość języka?

Weronika

A mam pytanie dotyczące dojazdu na miejsce. Jak to wygląda? Trzeba sobie samemu szukać lot i później w Grecji transport z lotniska do hotelu, czy załatwiane to jest też przez firmę ETW?

miłoszek

ja oferte swoja mam i gotuje sie na wyjazd !!!

aa

Mogę prosić jakiś kontakt do osoby, która jedzie w tym roku na te praktyki?

miłoszek

czesc wszystkim - na ja tez sie obawialem tej zaliczki,ale moi znajomi z nimi byli, znajomi znajomych, więc myślę ze nie ma sie co obawiać, a ta zaliczka to jak mi znajoma mówiła w sumie działa w dwie strony, bo jak mnie zaakceptują i dostaje umowę to znaczy że czekam na ofertę i mam jej gwarancję, a dla firmy też to działa,bo jak już ofertę przedstawiają to ludzie się nie rozmyślają, czy znajdują coś innego.Takie czasy więc każdy się zabezpiecza , a jak ktoś jedzie wcześniej i dostaję feedback,że wszystko gra to nie ma powodu do zmartwień,Czekam na ofertę i już się cieszę na wakacje.Pozdrawiam wszystkich

asia

płacą, ale mało... w porównaniu z innym zatrudnieniem za granicą - dementuję, właśnie istnieje taki trend, żeby za praktyki nie płacić w ogóle i dlatego się zastanawiam nad tym wyjazdem. przysłali mi już umowę przedwstępną, ale muszę ją opłacić 300 zł, więc chciałam podpytać czy warto i jak tak czytam na tym forum, to chyba nie bardzo :/ na innym było więcej pozytywnych opinii... ;)

@asia

Asia, decydujesz się jechać? Ja już wpłaciłam, czekam na konkrety od firmy.

@asia

to nie jest praca tylko praktyka - nie czytacie umów, info a potem macie pretensje, nie wiadomo do kogo .Ja dostawalam też napiwki i jeśli dla ciebie 450 euro masc gdzie masz spanie i jedzenia na praktyce mało to rzeczywiście nie komentuje tego...ja wolę jechać gdzieś gdzie mam kontakt z ludzmi,porozumiewam się w języku obcym, mam szanasę na zwiedzanie a nie pracować w truskawkach, i spać na materacu w kampingu 10 osobowym! jedz nad nasz Bałtyk i zobacz jak licealiści robią i ile zarabiają za 14 godzin pracy dziennej !

aa

Czy ktoś jedzie w tym roku na praktyki?

Kwka

Wydaje się ciekawą propozycją, ale nie wiem czy to dla absolwentów czy dalszych celów z tą firmą jest dobry pomysłżeby się wiązać. Powodzenia.

eddy

Explore the world ma bardzo ciekawy program dla absolwentów, mnie zainteresowali, myślicie, że warto z nimi współpracować, czy to taki pic na wodę?

prima_ballerina

hej hej - no ja pracowałam jako kelnerka i wcześniej miałam doświadczenie z McDonalda tam pracowałam w czasie studiów no i plus szkoła turystczna, z podstawową znajomością ang to raczej nie masz co liczyć na stanowisko w obsłudze klienta ja zdawałam maturę roszerzoną na 95 % i w szkole poziom upper interdediate i to mogę powiedzieć ,że w świecie rzeczywistym mój ang nie był jakiś super na wysokim poziomie bo wiadomo,że inaczej w życiu to wygląda a inaczej ze szkolnej ławy;Ale nawet dla ciebie podstwowoa znajomość będzie trochę nie za bardzo bo jak się np. dogadasz na lotnisku czy w hotelu ?ja bym sie bała z podstawową znajomością jechać, ale próbuj jak się czujesz na siłach ...pozdrowionka !

prima_ballerina

wróciłam w październiku ze słonecznej Krety , z hotelu do którego wyjechałam w czerwcu; Polecam wszystkim, ktrórzy chcą coś fajnego zrobić w wakacje, odważcie się i bierzcie los w swoje ręce; ETW godne polecenia ;firma fair, uczcciwa i rzetelna a hotele super - znajomi byli na santorini .Nie ma się czego bać ; wiadomo,że pracować trzeba,ale wszystko zgodne z kontraktem ..juz zapisuje się na przyszły rok

Jak z czasem pracy w ETW (Explore the World) Szczecin?

Marika

Witajcie ; jestem na Krecie i mój poziom ang. był komunikatywny , dosłałam ETW zaświadczenie od mojego lektora angielskiego z oceną dobrą ,więc to wystarcza bo jestem kelnerką i dogaduję się :) zresztą tam jest masa turystów, których językiem ojczystym też nie jest angielski .Pozdrawiam i miłych wakacji życzę !

cześć

ja też w tym roku lece do Santorini i moje pytanie jest takie jak ważny jest poziom języka angielskiego. Trzeba mieć go doskonale opanowanego? Uczyłam się cały czas języka niemieckiego teraz zaczęłam się uczyć czy będzie mi ciężko ??

Nana

hey ! Ja dostałam namiary od koleżanki z zeszłego roku, co była na Santorini , wszystko ok było , więc i ja w tym roku lecę czekam na ofertę i jestem dobrej myśli , pozdrawiam wszystkich!

Akaa

A czy wybiera się ktoś może w tym roku na praktyki z Explore The World? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca?

Kandydaci do pracy w Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca
3.1/5 Na podstawie 32 ocen.

Etw (Explore The World) Karolina Kałużna-Świeca