Gurkenhof Frehn

Schöneiche

Opinie o Gurkenhof Frehn

tobijas 2010-10-31 16:55:46
jeżdziłem tam przez trzy lata,czysty [usunięte przez moderatora],płacił grosze jak robiłeś na godziny choć na akordzie można było zarobić,czasami trzeba było robić od 6 rano do 1 w nocy jak szły pikle,jego to nie obchodziło że ludzie są zmęczeni,baraki nie ogrzewane,na jesień nie było "wesoło",dobrze że człowiek miał farelke ale i tak trzeba było chować pod łóżko jak się szło do pracy,wymyślił jakieś "rejony",każdy pokój miał dni wyznaczone do sprzątania całego baraku tak jakby nie mógł zapłacić sprzątaczkom, a wierzcie mi było co sprzątać,co dnia sprawdzał czy posprzątane a jak było żle to cie ściągali z pola i musiałeś poprawiać a za ten czas nie miałeś płacone,obiady dawał ale i to pozostawiało wiele do życzenia,następna sprawa to te jego "prawe ręce",mam na myśli tych "niby" pomocników polaków. ponoć tam coś się pozmniało ,mam nadzieje że na lepsze choć ogólnie nie polecam chyba że ktoś chce tam jechać i wypruwać żyły za te marne grosze
tiramisu 2013-01-14 11:50:12
Aloha!
W tym roku wybieram się na zbiór ogórków. Możecie udzielić mi wskazówek odnośnie pomocy technicznych/ ochraniacze, rękawice itp/. To mój pierwszy wyjazd na ogórki i nie do końca wiem, jak się przygotować. Już przymykając oczy na to, że pracy zbytnio nie chwalicie;-)
Piotr 2013-02-06 15:55:25
Co Ty [usunięte przez moderatora] gadassz , jezdziem tam przez 6 lat i znam dobrze Frena, a i nie podowaj nika Tobijasa niemieckiego pracownika Frena [usunięte przez moderatora] Praca na akord , dobra spraw wiesz z nim pracujesz i za ile moja grupa zawze plasowa sie na miejscu 2-3 przez wszystkie lata. Farekli byly dozwolone , fren wiedzial ze jak bylo chlodniej to mozna bylo ich uzywac. Nawet [usunięte przez moderatora] dawala koce. A co do rejonow to super sprawa kazdy wiedzial ze ma sbac o porzadek , wielkie mi halo o pozamiatanie i umocie korytarzy i schodow. a przez sezon rejon wypadal raz no moze 2 jak ktos mial umowe na dluzej. Widac ze masz 2 lewe rece. jezeli piszesz ze marnie placi to po co jezdziles tam przez klika sezonow. Chetnie bym chcial abys podal swoje dane wtedy bym wiedzial jak pracowales i jakim byles pracownikiem. [usunięte przez moderatora]
Piotr 2013-03-18 22:37:46
Słuchaj nie ukrywam praca jest ciężka ,jeżeli ktoś pomyśli że płaci Hainz za leżenie to się gruuuubo myli bo praca jest ciężka. Jeżeli nie zbierałeś nigdy ogórków na samolocie to pierwszy tydzień będzie dla ciebie wyzwaniem. ochronniki nic ci nie dadzą na flidze są materace. Rękawic sobie nie kupuj w kraju bo są lipne i wytrzymają ci do południa . Mają na miejscu po 1 euro /para a wytrzymałe. Pracuje sie długo od 6 nawet do 21 z przerwą na obiad od 12-14 lub 12-13 w zależności od wysypów. Dasz radę spokojnie. I podkreślam że to nie żaden obóz pracy. Jeździłem tam przez 5 lat i zawsze byłem zadowolony i złego słowa nie powiem na firmę . Fakt zależy na jakiego trafisz fligowego - czasami trafiają sie [usunięte przez moderatora] ale i z nimi można wytrzymać. Pozdrawiam, i życzę wytrwałości. Prawdopodobnie będę przejazdem na wakacje wracając z berlina u Frehna to zobaczymy :)
tiramisu 2013-06-06 00:00:33
Chciałam zauważyć, że jestem kobietą- czy moja płeć również daje radę:)? Jak wyglądają warunki mieszkalne? Pozdrawiam
dankoza 2014-02-03 15:25:16
Witam chciałabym podjąć pracę w tej firmie.,ale nie znam języka niemieckiego,czy jest to możliwe
gułae 2014-04-07 12:33:46
witam ja tam jeżde od kilku lat i nie umiem niemieckiego a mogę pracować, jest dobrze daje rade tylko z tego zyje
MADANA 2014-05-21 07:29:01
Znam osobę, która jeździ tylko tam do pracy, od czerwca do końca września, sąsiadka nie mówi ile zarabia, ja nie pytam, ale wiem że ona tylko tam pracuje i chwiali sobie robotę, ma kupe zdjęć na fb stamtąd, to widać że to ten Frehn cały. W Polsce nie pracuje-kasa nie najgorsza a jeszcze syna utrzymuje, mieszka sama. Nie narzeka w każdym bądź razie nigdy, jest po 40-tce więc chyba nie ma źle. Podajcie stronę www lub pośrednika lub sposób kontaktowania się z kimś kto załatwia tam pracę...
łysy 2015-01-07 08:25:54
Ludzie nie ma lepszej pracy niz u p Frehna kazdy daje radea praca jest spoko,niema problemu z kasa co roku tam jezdze poprostu warto tam jechac a szefostwo biuro kierownictwo jest ok:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
łysy 2015-01-12 12:20:38
Tomek jest spoko a z kasa to zalezy ile wezmierz zaliczki ale tam jeden miesiac pracy to w polsce4 wszystko zalezy ile godzin bedziesz pracował jak bedziesz to sie zobaczymy w tym sezonie naprawde jest super jak kobiety daja rade to faceci tym bardziejr
łysy 2015-03-02 20:20:33
Poliszynel jak znasz niemiecki to jest ok jak nie tez ok zbieraj sie i jedz zarabiaj uwierz jest spoko
xxx 2015-06-05 00:16:12
wybierają się na zbiory jakieś dziewczyny czy większość to faceci ?
Y.... . 2015-07-07 20:20:00
U Frehna nie trzeba znać języka. Praca jest dosyć znośna tylko sam Frehn jest oszustem nigdy nie płacił umówionej stawki z umowy po przepracowaniu sezonu w kraju unii europejskiej należy się zwrot podatku wiem z własnego doświadczenia ze nikt nie dostał tych pieniędzy. Jak ktokolwiek przyjeżdża do pracy to I......a w biurze podkłada takie dokumenty do podpisania i nigdy nie pozwala ich przeczytać.
daniel 2015-08-01 14:15:09
czy ktoś wie w jaki sposób do nich aplikować?
aldi 2015-10-11 15:17:46
Ludzie nie jecham uszukuja z tawka cep kierownik warsztatu znęcanie nad ludźmi ludzie cierpią a nikt kkrzysztofa m nie wywali nie ma wolnego za grosze tyranie
Aldi 2015-11-24 18:57:39
Tam potrzeba ludzi nie ma zwrotu podatku Uwaga bo ten typ K M wszystko zwija pracował em dwa lata temu Holandia i za 3 m-ce dostałem zwrot 267 euro a tam wał jest klimat szef ok ale nie ta ci... Ma. z warsztatu Uwaggggggggga na typa nie idcie tam ogladjcie w następnym roku filmiki o nim jak się zneca nad ludźmi
ofofo 2016-05-12 18:41:38
No ale @iakao, zazwyczaj w tej firmie jak znajdziesz jakieś ogłoszenia o pracę to będą to takie do zbiorów warzyw w Niemczech, legalne zatrudnienie na umowę o pracę
Zostaw swoją opinię o Gurkenhof Frehn - Schöneiche
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gurkenhof Frehn