Truck Plandax

Wieluń

Opinie o Truck Plandax

Allex 2014-10-21 12:12:41
Czy ktoś może mi udzielić info na temat tej firmy???
Piotrek 2015-09-27 20:33:22
Praca w tej firmie jest ciężka (naprawy plandek prowadzone na zewnątrz niezależnie od pogody). Trudny kontakt z przełożonymi. Brak możliwości ukończenia jakichkolwiek szkoleń czy kursów. Minimalistyczne zarobki.
Marc34 2016-10-02 11:30:03
Opinie opiniami a fakty faktami. Przez ostatnie lata przewinęło się przez tą firmę tylu pracowników, że szkoda gadać. Powodem nie była ciężka praca (choć faktycznie taka jest), ale nieregularne wypłaty (lub ich brak) ze strony pracodawcy. Po wypowiedzi poli można się spodziewać miłej atmosfery wśród załogi (fakt jak ja pracowałem to było całkiem przyjemnie), lecz nie zmienia to faktu, że np. pracuje się na niewentylowanej hali, w kłębach dymu i smrodzie, niejednokrotnie przy otwartych bramach nawet gdy na dworze jest minusowa temperatura. Montuje się plandeki na wysokościach nie mając nawet odpowiednich badań, itp. itd.
Jam 2016-10-17 23:14:11
No wiadomo, ze przewija sie sporo pracowników, bo branża nie jest trudna, młodzi nie bardzo chca, a starzy wiadomo że zrobią dużo, bo do emeryturyblisko, nic w tym wielkiego, wydaje mi się, że wszyscy to ogarną swoim sposobem i przetworzą tak jak trzeba
Zostaw swoją opinię o Truck Plandax - Wieluń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Truck Plandax