Opinie o Andrzej Nowakowski Transport Osobowy w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Andrzej Nowakowski Transport Osobowy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andrzej Nowakowski Transport Osobowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Nowakowski Transport Osobowy w Zabrze

Lesiu Nowy wpis

@Ivan a to oni mają dwie firmy?

Ivan Nowy wpis

Szkoda tylko że jak się zatrudniasz to nie jesteś zatrudniony w firmie NOWAKOWSKI TRANSPORT Sp. z o. o. tylko w Euro-Petrol Sp. z o.o. jakiejś bliźniaczej pseudo firmie, której właścicielami są nowakowscy. Tego z was nikt nie nadmieni. Poza tym co tu dużo pisać. Kasa na czas, obciążenia są ale za palety euro. To macie jak w banku. Co do norm to słyszałem że są obciążenia ale ja nigdy nie miałem. A przy rozwodzie z firmą robili problemy. Co do tras wszystko ok. Podwójna robi daleką Hiszpanię w pojedynkę jest anglia i czasami też hiszpania. Ocena końcowa 6/10 z mojej strony. Pozdrawiam

Mały

To co jest tu napisane to stek bzdur, ja jeżdżę w tej firmie już jakiś czas i wszystko jest wypłacane na czas. Pracowałem w kilku gorszych firmach

Zawiedziony Kierowca Nowy wpis
@Mały

Mały. wiesz co jest dziwne? że wszyscy piszą bzdury a Ty jedyny próbujesz to podważyć. Rzuć jakieś fakty np ile tam pracujesz czy inni kłamią o normach paliwowych? Jaka roszada kierowców jest w tej firmie w ostatnim czasie? No i nawet po mały spedytorów. Możesz to zaprzeczyć? Bo jeśli nie to znaczy że Ty jesteś tylko tu postawiony. Pozdrawiam.

Marti Nowy wpis
@Mały

Mały,tak po męsku.Pierdolisz głupoty.W grudniu się zwolniłem przez normy paliwowe.Są,czy już nie ma np.28/100??

C+e

Te wpisy innych kierowców są w 100% prawdziwe i się z nimi zgadzam. Ale jeszcze nikt nie poruszał tematu dni wolne do odebrania za niedzielę i święta w pracy. Kierowcy nie odbierają tych dni a więc pracodawca powinien zapłacić rekompensatę. Mówi o tym art. 152 kodeksu pracy. Odkąd pracuje nie dostałem nigdy takiego dodatkowego wynagrodzenia.a dni wolnych nie odbieram bo 66godz pauzy i spowrotem na zachód.a więc tyle wolnego ile wynika z ustawy o czasie pracy kierowcy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Andrzej Nowakowski Transport Osobowy? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Ewelina

Czy ktoś może podzielić się informacjami na temat aktualnej sytuacji w firmie? Czy któryś z użytkowników w ostatnim czasie aplikował do firmy Nowakowski Transport? Podzielcie się swoją opinią na temat pracy w tej firmie. Wszystkie merytoryczne opinie są ważne dla osób, które chcą pracować w firmie Nowakowski Transport.

Kierowca zawiedziony
@Ewelina

Wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy są w 100% prawdą. Naprawdę zbyt dużo czasu by mi zajęło opisanie tego obciążenia za paliwo itp. wszystko się zgadza od czasu jak zatrudnił Pana dyrektora ds. transportu p. Wojtka o którym można poczytać na innych forach kierowców gdzie w poprzedniej firmie jak mu takie stanowisko utworzyli to Ukraińcy nawet 1 miesiąca nie wytrzymywali. (firma Trans Mazury) ale ktoś się obudził i mu podziękowali w porę no i jest teraz u Nowakowskiego. Szkoda tylko że sami właściciele tego nie widzą co się dzieje w firmie tyłu kierowców odchodzi ( przewija się przez firmę) ciężko będzie odbudować sobie reputację a naprawdę to firma powinna sama sobie zrobić analizę ilu kierowców przez ich firmę tylko w tym roku się przewinęło masakra. Były domysły że Pan Wojtek został zatrudniony aby rozwalić ten transport w tej firmie. No i druga zakała tej firmy przez którą dużo kierowców odeszło p. Dominik (szef spedycji :)) człowiek który z nikim się nie liczy zero kultury osobistej, totalny (usunięte przez administratora) Myślę że można by go nawet o(usunięte przez administratora) posądzić. Co do obciążeń to są faktycznie najgorzej jak odchodzisz to wtedy już raczej na nic nie licz. Nie będę więcej się rozpisywał poczytajcie jeszcze inne fora ale z pewnością firmy Nowakowski nie polecę teraz na chwilę obecną nawet swojemu wrogowi.

Ewelina
@Kierowca zawiedziony

Widzę, że masz zastrzeżenia do konkretnych osób w firmie, nie piszesz jednak nic o ogólnych warunkach zatrudnienia. Czy praca kierowcy jest zmianowa? Czy wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii? Wspominasz o dużej rotacji, czy w związku z tym przyjmowane są również osoby bez doświadczenia zawodowego? Jaki rodzaj umowy obowiązuje?

Czujny

Jeżeli chcesz (usunięte przez administratora) jak osioł i po wszystkim zarobić wielkie (usunięte przez administratora) to polecam. Jeżeli będziesz chciał odejść to pożegnał się z wypłatą. Pozdrawiam

admin

Wiesz jakie warunki pracy są w firmie NOWAKOWSKI TRANSPORT Sp. z o. o. i co o niej uważają pracownicy? Twoja opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Nowakowski Transport Osobowy - Zabrze

Andrzej Nowakowski Transport Osobowy
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wojciecha Kossaka 12D lok. 12
    41-803 Zabrze