Opinie o Agencja Hostessima w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Hostessima. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Hostessima na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Hostessima w Kielce

Marek Nowy wpis

Czy agencja ma jakiegoś maila gdzie można wysłać cv?

Paula Nowy wpis

Dziadostwo na początku płacą ale długo trzeba czekać później jest tylko gorzej Moje sugestie dla Agencja Hostessima: Szkoda czasu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pocałować się w (usunięte przez administratora)

Justyna 21

Ja już dawno nie współpracuje z tą agencją do dnia dzisiejszego nie wypłacili wszystkich pieniędzy , szkoda czasu na tą agencje

Mikołaj
@Justyna 21

Znasz może powody, dlaczego rzekomo nie zostały Ci wypłacone wszystkie należne pieniądze ze współpracy z firmą Agencja Hostessima? Mógłbyś nieco więcej napisać o waszej współpracy? Na czym konkretnie ona polegała? Proszę o bardziej szczegółowe wyjaśnienia.

Iza
@Mikołaj

Pieniądze może i ciężko wyciągnąć. Ale prędzej czy później się je otrzymuje.

Mikołaj Nowy wpis
@Iza

Ty również miałaś sytuację, że pracodawca robił problemy z wypłatą należnego Ci wynagrodzenia? Finalnie udało Ci się odzyskać całość należnych Ci środków? Może wiesz, w jaki sposób firma Agencja Hostessima tłumaczy opisywane opóźnienia? Zachęcam do wyjaśnień, jak to wygląda.

Jędrek Nowy wpis
@Justyna 21

Czy już udało Ci się odzyskać pieniądze? Jestem ciekawy, czy po nowym roku coś się zmieniło?

Aga

Potwierdzam . Ciężko jest wyrwać pieniądze od tej agencji . Na początku coś tam kapią później coraz gorzej,jedynie ci co są stałymi hostessami mają płacone w terminie , (usunięte przez administratora) Nie bądźcie naiwne omijajcie tą agencje , Moje sugestie dla Agencja Hostessima: Negatywna . Omijam z daleka

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Hostessima? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Norbi - Trans

Nie płacą faktur za zamówiony transport faktura z 5 października nie opłacona do dziś a telefon odrzuca połączenia od mojej firmy. Należy unikać tej agencji Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zapłacić fakturę

Klaudia

Nie wypłacają pieniędzy,po 10 dniach wraz z koleżanka miałyśmy otrzymać wynagrodzenie,minęło już 25 dni i nadal nic,pisze do pani która wysłała nas na zlecenie a ona albo nie odpisuje na wiadomości albo twierdzi,ze musi zapytać się księgowej bo ona nie robi przelewów.Uwazajcie dziewczyny chyba,ze chcecie stać za darmochę,nie dość,ze musiałyśmy dojechać do miejsca pracy na własny koszt( wcale nie tak krótko) to nawet nie otrzymałyśmy pieniędzy.Firma kompletnie nie odpowiedzialna i nie profesjonalna jak najszybciej powinni coś z tym zrobić,bo jest to oszustwo w stosunku do młodych dziewczyn.

Agnieszka

Widzę, że nikt nie odniósł się do mojego wcześniejszego pytania. Może ktoś odnieść się do kwestii wynagrodzenia wypłacanego przez Agencję Hostessima? Czy faktycznie wypłata nie jest realizowana w stałych odstępach czasu? Jak obecnie wygląda możliwość rekrutacji na nowe projekty?

Agnieszka

@Milena129 czyli wynagrodzenie za każda pracę było po 7 tygodniach - w związku z czym to nie były wynagrodzenia miesięczne, tylko "za projekt"? To ciekawe rozwiazanie, czy w praktyce dobrze Ci się z nim funkcjonowało? Nadal współpracujesz z Agencja Hostessima?

Milena129

Ja ogólnie polecam, często stałam u nich na degustacjach ( termin płatności długi bo 7 tygodni) ale akcji było dużo, więc tylko na pierwszą wypłatę czekałam długo póżniej już sukcesywnie. Dodatkowo bardzo fajne panię, zawsze odbierają, i na FB można pisac o kazdej porze, nigdy nie zosatłam bez odpowiedzi.

Agnieszka

Pracodawca ma prawo do stworzenia takiego zapisu @wieloletnia hostessa i modelka, od podpisującego umowę zależy, czy się na to zgadza, czy nie. Oprócz umowy na pewno innych interesują też godziny pracy czy zadowolenie z otrzymanego wynagrodzenia.

wieloletnia hostessa i modelka

Mnie bardzo zastanawia ich umowa. Jest mocno stronnicza - zapiski są tylko co do obowiązków i kar dla hostessy czy modelki ale już Zleceniodawca może sobie odwoływać kiedy chce i bez żadnej rekompensaty. Do tego jeżeli Klient będzie chciał z nami współpracować to możemy zrobić to tylko i wyłącznie za pośrednictwem agencji. W umowie jest punkt gdzie grożą karą 2000 zł (kiedyś było 10 000 zł), gdy będziemy pracować bezpośrednio dla Klienta - zabronione jest to przez okres 2 lat!

wed

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na odpowiednie premie do podstawy

Pati

Ja pracuje na zleceniach od Hostessimy od dwóch lat, i stawki są różne np. na degustacjach mam 10 zł netto, targi 15 zł netto, bankiety 25 zł netto. Więc rozbierzność jest duża, ale to zależy od akcji. Przecież nikt nie zmusza nikogo do pracy na degustacjach, zawsze dzwonią i pytają czy mi odpowiada stawka za konkretną akcję, jak mi pasuje biorę jak nie, to rezygnuje. Ale wiem że kierują się zasadą, jak hostessa się sprawdza to zawsze mozna liczyć na wyższa stawkę.

kammma

kasa przy stalej wspolprac wyzsza. ja mam zawsze na czas a dostaje zlecenia od 1,5 raku. duzo pracy daja tylko trzeba byc w porzadku. ulotki, targi, bankiety takie do tej pory mialam zleenia od nich. pieniadze, od 10zl/h na reke do 25zł najwiecej mialam. platnosc max do 3 tyg po zleceniu, ale czasami maja nawet do 5 tyg ( kolezanki tak mialy, co u nich staly na degustacji kielbasy jak staly, podejrzewam ze ich klient pozniej placil). no nie wiem, nie spotkalam sie z takimi zachowaniami o jakich piszecie. ja polecam, jak ktos chce sobie dorobic. srednio zarabiami 500-600 zl w miesiacu przez nich (a najwiecej 1350 z 2 bankietami), jak dla mnie to ok jest.

reme23

generalnie ok

wściekła

Nie polecam !!! Od dwóch tygodni codziennie dzwonie do agencji, a pani mnie przekonuje, że pieniądze wpłyną jutro, zastanawiam się czy w ogóle kiedykolwiek będą na koncie. Ile można zwlekać? Wspomnę, że agencja nie miała do mnie zastrzeżeń.

zenada!!!(usunięte przez administratora)odradzam

Roksana

Bardzo miło wspominam współpracę z tą agencją jako hostessa. Pracownicy odpowiadają na każde zapytanie i wątpliwość ;) Pieniążki otrzymałam zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Osobiście polecam :)

Basia

Kto nie współpracował niech nic nie pisze, łatwo hejtować wszystkich i wszystko. Kontakt z pracownikami bardzo dobry, pieniądze w ustalonym terminie i ciekawe zlecenia.Jeżeli robicie co do was należy to pieniądze na pewno są w terminie. moja ocena: Bardzo Dobra i uczciwie POLECAM

klaudia0090

Hmmm rzekoma agencja "Hostissima" ma bardzo złą opinię na rynku. Nie wypłacają pieniędzy, (usunięte przez moderatora),. Mi za caly miesiąc pracy na promocji nie wypłacili pieniędzy a pani (usunięte przez moderatora),, nie odbiera telefonów. Żenada...Można się nieźle na nich przejechać. Ostrzegam inne dziewczyny.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Hostessima - Kielce

Agencja Hostessima