Rafin Sp. z o.o.-kom.

Wrocław

Opinie o Rafin Sp. z o.o.-kom.

admin 2015-08-05 20:00
Znasz dobrze firmę Rafin Sp. z o.o.-kom. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!
były pracownik działu inwestycji 2017-01-31 14:09
Firma która prowadzi inwestycje, sprzedaje mieszkania, zarządza hotelami a grosze płaci. Ostatnio umowa wstępna 1500 zł netto/ miesiąc dla inż. Budownictwa. Obiecują przy tym "ambitne stanowisko nie godne pożałowania" a otrzymujesz pracę jak w obozie KL. W pracy od rana do wieczora (8-17) z przerwą obiadową od 12:30 do 13:30, której często nie ma jak wykorzystać ze wzgl. na spotkania różnego rodzaju i natłok obowiązków, który w normalnej firmie robiły by 2 osoby. Panuje tendencja "spotkajmy się" a z tych spotkań nic kompletnie nie wychodzi prócz straconego czasu. Ludzie tam pracujący siedzą po godzinach za frajer. Nikt im za pracę po godzinach nie zapłaci. Ostatnio zwolnił się jeden kierownik robót, któremu nie wypłacili kasy za około 300 nadgodzin. Orasz na paliwo do auta prezesa. GENERALNIE ODRADZAM ZDROWYM LUDZOM TEJ PRACY . M A K A B R A. Szukają frajerów zakłamane mordy
A.S. 2017-02-16 19:30
Subiektywny opis współpracowników działu inwestycji:
1) Doktorant Politechniki Wrocławskiej kierunku budownictwa o inicjałach K.M. pracujacy na stanowisku kierownika projektu zachowuje się irracjonalnie. Jego niekontrolowane wybuchy agresji, czerwienienie się przy tym, pozwalają przypuszczać, iż ma zaburzenia osobowości. Koleżanka stwierdziła, że ten jegomość ma coś z autyzmem wspólnego. Coś w tym jest. Nowemu współpracowników pomaga na początku. Po około miesiącu wybucha agresją jeśl pytasz o coś gdy jest zajęty.
Drugi gigant - K.P. na stanowisku dyrektora działu inwestycji, jednocześnie inspektor nadzoru. W pierwszym tygodniu udaje pomocnego- "jeżeli nie wiesz czegoś pytaj". Po tygodniu się unosi i denerwuje jak nie wiesz co i jak z nowym zadaniem. Udaje mądrego bo ma uprawnienia budowlane pełne itp itd. Prawda jest taka że ten jegomość jest również oderwany od rzeczywistości. Kierownik budowy miesza go z błotem w sposób inteligentny i subtelny, na co inspektor przytakuje i zaciesza. I kończy wizytę w biurze budowy zadowolony z życia nic w ogóle nie ripostując, bo jak zauważyłem nie zrozumiał aluzji, których małe dziecko by zrozumiało. Udaje człowieka inteligentnego opierając swoje pojęcie inteligencji na zdobytych tytułach. W realu ten jegomość nie zna życia po za pracą 24/24. Aktualnie się zwalniam z tego cyrku a dyrektorek z uśmiechem na twarzy powiadamia mnie, że nie podbije mi obiegówki póki nie przekażę zadań M.K. Obowiązki przekazałem i nie podbił obiegówki. Jaką to trzeba być kur*ą żeby nie podbić.
Prezes działu handlowego P.W. - w mojej ocenie chłopiec na stanowisku z racji jakichś konotacji.
Generalnie G się zna i również jak inspektorek udaje elokwentnego.
Prezes działu inwestycji W.S. - człowiek kłamliwy, ale w sumie najnormalniejszy z owej trójki.

Każdy wyżej wymieniona osoba wyznaje motto:
ŻYJĘ BY PRACOWAĆ.

Odradzam zdrowym na umyśle pracę w Rafin, Cohm, Bemolika, Silkbau.
Zostaw swoją opinię o Rafin Sp. z o.o.-kom. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafin Sp. z o.o.-kom.