OMC Envag Sp. z o.o.

Opinie o OMC Envag Sp. z o.o.

admin 2015-05-23 18:23:17
Pracowałeś już w firmie OMC Envag Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.
abc 2016-01-25 20:04:51
Niepoważna firma, po rozmowie rekrutacyjnej wysłali maila, że stanowisko jest już obsadzone - normalnie Monty Python.
Bodzio 2016-03-10 16:41:29
Jak to wygląda z tym doświadczeniem? Kończyłem technikum elektroniczne ze specjalizacją automatyka, lecz brak mi doświadczenia zawodowego i 6 lat nie miałem styczności z elektroniką itp. Wiadomo wiedzę można sobie przypomnieć itp. ale początki mogą być trudne. Są jakieś szanse w moim przypadku na zatrudnienie?
Elak 2016-05-05 23:04:00
Muszę Wam powiedzieć, że jeśli chodzi o pracę w Chorzowie to jest to jedna z najsensowniejszych ze wszystkich
kanarek 2016-11-08 20:10:53
Pracowałem w tej firmie ,Prezes okazał się osobą niepoważną ,ponieważ wycofał się z obietnic po okresie próbnym,pensje jak na specjalistów z doświadczeniem bardzo niskie ,uważam ,że
2,5tys -to może odpowiednia kwota dla kogoś bez doświadczenia,nie doceniają ludzi ,atmosfera w pracy taka sobie ,nie wszyscy chcą dzielić się wiedzą,ogólnie więcej minusów niż plusów,osoby zlecające pracę mało kompetentne.Do plusów można zaliczyć elastyczny czas pracy i terminowe wypłaty
kanarek 2016-11-08 20:12:05
kanarek 2016-11-08 20:15:48
NIE POLECAM ,BRAK MOŻLIWOŚCI ROZWOJU ,NIE WSZYSCY CHCĄ DZIELIĆ SIĘ WIEDZĄ
śruba 2016-11-26 14:54:37
zgadzam się z kolegą kanarkiem,płacą bardzo słabo ,realia na rynku pracy trochę się zmieniły,a w Envagu pod tym względem czas jakby się zatrzymał na latach 90tych, słaba organizacja pracy ,wielu fachoców znających się na robocie,sympatyczny zespół,ale zależy z kim się pracuje to fakt,zerowy socjal,moja ocena ogólnie mierna
Zostaw swoją opinię o OMC Envag Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMC Envag Sp. z o.o.