Opinie o Eblis B&L w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eblis B&L. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eblis B&L o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eblis B&L w Chorzów

matka Nowy wpis

@olgierd ale dlatego właśnie to jest praca sezonowa, żeby sobie dorobić. Nie może ona stanowić głównego źródła utrzymania. W każdym razie nie powinna :)

Kamila Nowy wpis

Lepiej poszukajcie pracy w innej firmie. Pracy z szefową nie polecam nikomu. Damulka wymaga wszystkiego, a płaci grosze. NIE IDZCIE DO EBLIS CHORZÓW. Ci którzy są dobrzy olejcie, ci którzy chcą się czegoś nauczyć... olejcie tym bardziej!

mietek Nowy wpis

hej ludzie kim wy jesteście a szczególnie ten od rozmowy kwalfikacyjnej , mega duren .dziś to standard ze masz umiec cos więcej niż Corela i ten komentarz o tyłeczku dno ..onanista...! ale najbardziej rozwalilo mnie jak pani powyżej pisze " przecież nie nie wolno nic potracac z pensji ...." kobieto zaloz firme i niech ci się przytrafi kilku takich pracowników jak ty to dopiero się dowiesz ile to kosztuje jak zniszcza ci material i nie będzie miała na pensje dla takich orólów jak ty !!!! zobaczymy co powiesz nie jest z tej firmy ale jak czytam te posty to mnie na wymioty bierze czesc to pewnie normalni ludzie ( i tym kłaniam się ) ale czesc to najgorsze mordy polmozgi lesery pieniacze obiboki i modele typu czy się stoi czy się lezy 3000 się należy poszli wy ....w ..wiecie gdzie

Kasia Nowy wpis
@mietek

Ty chyba nie wiesz o czym gadasz, odstaw dopalacze ostatnio modne przedawkowanie. Pracodawca może dać naganę, zwolnić etc ale nigdy nic odciąć z pensji. Błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi a karząc pracownika za pomyłkę obniżając pensję to największy debilizm. Rozumiem nie dać premii ale nigdy nie potrącać pracownikowi za błąd. Od błędów w normalnych agencjach są osoby nadzorujące a nie grafio-dtpowiec-front/end-seo-sem w jednym

ona

Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w biurze. Przerazilo ich "umowa o prace". Najlepiej umowa śmieciową. Za nędzne pieniadze. Dojazdy tam kosztowalyby mnie więcej. Szefowa to wyniosla dama w szpileczkach. Traktują ludzi jak tania sile robocza. Nie polecam nikomu!!!

Grafik

byłem na rozmowie na stanowisko grafika komputerowego. Najpierw rozmawiałem z jakąś brzydką dziewczyną, nie przedstawiła mi swojego stanowiska więc nie wiem czym się tam zajmuje. Wypytywała mnie o różne bzdury, odniosłem wrażenie, że nie ma pojęcia o co pyta. Potem miałem rozmawiać z szefową (niezły tyłek!).

Zapytali mnie o kompetencje czy potrafię projektować grafiki do wydruków, na samochody itp. Zapytali też jak projektowanie stron www i uwaga... programowanie :-D czyli slowem szukają nie grafika tylko osoby do wszystkiego. od grafiki po programowanie i planowanie całych strategii marketingowych. Słowem... szukamy kogos kto odwali pracę za 3 osoby a wezmie jedną pensje. To pierwsza czerwona lapmka, która powinna wam się zapalić przy szukaniu pracy. Skoro ktos tak podchodzi do sprawy...oznacza to tylko jedno - chce nas zrobić na kasę. Nie przyszedłem na kolejny etap rozmów kwalifikacyjnych... powiedziałem ze za taką pracę nalezy się zatem minimum 3 tyś netto. no cóż... byli widocznie tacy ktorzy zrobią to za najniższą krajową.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Ogólnie praca jest okej, ludzie fajni etc.. Tylko że dla fajnych ludzi do pracy się nie idzie, płaca minimalna + ewentualna premia w kopercie. Jeżeli ktoś się uczy, chce iść do pierwszej pracy to polecam, posiedzieć rok i uciekać z doświadczeniem do lepszego pracodawcy a jeżeli masz doświadczenie omijaj z daleka.

Bodo - handlowiec po przejsciach

Nie ma sensu pracować w takiej firmie. Znajdźcie jakiegoś porządnego pracodawcę. Na najniższej krajowej możesz sobie pracować jak ci się w domu nudzi, a nie jak chcesz żyć, utrzymać rodzinę czy samego siebie chociaż. Dajcie sobie siana z taką firmą. PS: Liza - naiwność do granic :)

doświadczony

hahahaa to Ci dopiero Liza, poprostu sukces nad sukcesy. Nie wiem jak ty, ale ja pracowałem w 5 agencjach reklamowych i nigdzie najniższej krajowej nie proponowano, tylko przynajmniej 1500 - 2000 + prowizja. Jak masz ambicje do pracy na najniższą krajową to pracuj takich ;)

Liza

nareszcie... Lechu.... napisał na tym forum ktoś coś prawdziwego bo gdzie pytam o prace to prace można zacząć ale bez umowy a jak czytam te wypociny to przynajmniej jest najniższa z ubezpieczeniem wiec nie wiem czy to ta nie polecana firma..... ale ok zależny co kto chce i na czym komu zależy

lechu

a ja bym nie słuchał tu nikogo bo coś mi się wydaje że opisują tutaj same debeściaki którzy nic nie chcą robić a zarabiać miliony

kasztanka

słuchajcie głosów ludzi, którzy tam pracowali, jak jesteś handlowcem z doświadczeniem to omijaj tą firmę i znajdź sobie lepszego pracodawce. Nie polecam nikomu wysyłać tam CV!

zrażona

byłam tam handlowcem. Praca na najniższej krajowej, (usunięte przez administratora)nie polecam!

dajcie sobie spokój z tą firmą. Szukajcie porządnego pracodawcy a nie eblis b&L. Totalna porażka.

Liza

nie wiem czy te opinie są tu prawdziwe bo znam osoby które tam pracują i mówią całkowicie sprzeczne informacje z tymi co tu niektórzy piszą

modelina

Spotkania w sprawie modelek to fikcja ;) nikt tym sie tam nie zajmuje. tez byłam w banku twarzy... ani razu zadnego zlecenia. nie ma zadnej kompetentej osoby która cokolwiek by robila w sprawie modelek. szukaj powazniejszych agencji ;)

?

Niestety "firma" ogłasza się co miesiąc i nikogo nie zatrudnia. Pośród ponad 100 cv nie wybiera nikogo na umowe o pracę tylko pojedyńcze osoby na umowę o dzieło za np 100zł. Wszystkie opinie powyżej są prawdziwe i może następne osoby nie zdążą się nabrać!

mała

jak zabierają pieniądze???? jak to możliwe, zgodnie z kodeksem pracy nie mogą "zabrać" ci nic z pensji nawet jak popełnisz błąd. Boże!!!!

KaPi

Byłam tam kiedyś handlowcem. Nie polecam nikomu zjawiać sie nawet na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie :) totalna porażka za najniższą krajową, a jeszcze ci pieniądze zabierają jak tylko jest ku temu okazja bo ktoś popełni błąd. Nie pracujcie nigdy tam ! Kiedyś nie posłuchałam opini innych, poszłam tam pracować i to był błąd. pozdrawiam!

mimek

nieważne ile lat masz doświadczenia i co potrafisz. polska to pensja minimalka i full dyspozycyjność.

arek

osoba, która spełnia ich wymagania dotyczące doświadczenia i umiejętności powinna zarobić jakieś 3,5-4,5 tysiąca netto. Czy tyle tam płacą?

Yoshimitsu

dokładnie. każdy by chciał mieć kogoś kto potrafi robić wszystko najlepiej za najnizszą krajową! zdecydowanie nie polecam! nie warto!

Zostaw merytoryczną opinię o Eblis B&L - Chorzów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eblis B&L?

Kandydaci do pracy w Eblis B&L napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eblis B&L
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Wolności 4
    41-500 Chorzów