przemysław rotter

Murowana Goślina

Opinie o przemysław rotter

nie mam nicka 2011-09-13 00:46:35
ostrzegam przed tym pracodawcą...kanciarz [usunięte przez moderatora]..obiecuje złote góry a kasy nie wypłaca i tylko zwodzi byle pracownik się nie zwolnił.nie chcesz miec kłopotów?to omijaj rottera z daleka!!!
to prawda 2012-08-24 14:15:07
Ja też pracowałem u niego ale w Sopocie i tak samo ludzi traktował zmieniali sie co tydzień i nie wypłacał kasy w taki sposób sie dorobił. Tylko ja byłem cfany i robiłem zdjęcia na placu budowy i z [usunięte przez moderatora] wygrałem .OCZYWIŚCIE przez sąd ale mi wypłacił z małymi odsetkami---------------------..pamiętajcie kto u niego pracuje to robić zdjęcia i nie wywinie sie pozdrawiam.
slav 2014-06-29 12:49:14
Witam- mnie tez oszukal na ponad 3200zl. Teraz w ogole nie ma z nim kontaktu. Jezeli ktos wie gdzie on teraz jest to niech napisze to w komentarzu. Z gory dziekuje.
Slav 90 2016-10-17 21:02:44
On podobno nie zyje
Zostaw swoją opinię o przemysław rotter - Murowana Goślina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przemysław rotter