pogotowie komputerowe krzysztof dudzinski

Poznań

Opinie o pogotowie komputerowe krzysztof dudzinski

komputeriusz 2015-03-23 13:34
Przestrzegam wszystkich przed pracą i interesami z Krzysztofem Dudzińskim pochodzącym z Kościana, prowadzącym obecnie firmę POGOTOWIE KOMPUTEROWE przy ulicy Sieradzkiej w Poznaniu. Jest to zwyczajny oszust i matacz. Nie wypłaca należnych pieniędzy, manipuluje faktami, udaje wiecznie zapracowanego i nie potrafi nic dobrze zorganizować.
Barbara 2015-11-22 11:57
Miałam nieprzyjemność korzystania z usług tej 'firmy'. Zepsuł mi się komputer w biurze, a jako że miałam do wykonania jeszcze sporo pracy wyszukałam w książce telefonicznej numer i postanowiłam wezwać serwisanta. O umówionej godzinie nikt się nie stawił i już miałam wzywać kogo innego, gdy pojawił się spóźniony o prawie dwie godziny sam Krzysztof Dudziński, nie racząc nawet zadzwonić. Człowiek ten wyglądał jak przerośnięty hipis o rozbieganym spojrzeniu, ubrany był w przepocony porozciągany sweterek, ogólne wrażenie wywarł na mnie i koleżankach z biura negatywne, byłyśmy nim zniesmaczone, jednak udało mu się w końcu dokonać naprawy. Próbował mnie jeszcze naciągnąć na abonament usług, ale nie dałam się namówić. Udawał miłego, ale słyszałam jak rozmawia z kimś przez telefon i był to zwykły rynsztok. Podsumowując, jeżeli musicie skorzystać z usług naprawy komputera, wybierzcie raczej kogoś innego.
marusia 2016-04-20 22:04
a ktoś w ogóle wie czy to pogotowie komputerowe jeszcze działa?
WiesławWszywka 2017-06-30 11:17
Takie rozwiązanie jest jednak o wiele wygodniejsze. Nie musimy niczego odłączać, niczego pakować, ani martwić się transportem. Jeśli awaria będzie na tyle poważna, że nie da się jej naprawić na miejscu, to wtedy informatycy wezmą sprzęt ze sobą i znowu transport nie jest naszym problemem.
Zostaw swoją opinię o pogotowie komputerowe krzysztof dudzinski - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pogotowie komputerowe krzysztof dudzinski