pogotowie komputerowe krzysztof dudzinski

Poznań

Opinie o pogotowie komputerowe krzysztof dudzinski

komputeriusz 2015-03-23 13:34:08
Przestrzegam wszystkich przed pracą i interesami z Krzysztofem Dudzińskim pochodzącym z Kościana, prowadzącym obecnie firmę POGOTOWIE KOMPUTEROWE przy ulicy Sieradzkiej w Poznaniu. Jest to zwyczajny oszust i matacz. Nie wypłaca należnych pieniędzy, manipuluje faktami, udaje wiecznie zapracowanego i nie potrafi nic dobrze zorganizować.
Barbara 2015-11-22 11:57:53
Miałam nieprzyjemność korzystania z usług tej 'firmy'. Zepsuł mi się komputer w biurze, a jako że miałam do wykonania jeszcze sporo pracy wyszukałam w książce telefonicznej numer i postanowiłam wezwać serwisanta. O umówionej godzinie nikt się nie stawił i już miałam wzywać kogo innego, gdy pojawił się spóźniony o prawie dwie godziny sam Krzysztof Dudziński, nie racząc nawet zadzwonić. Człowiek ten wyglądał jak przerośnięty hipis o rozbieganym spojrzeniu, ubrany był w przepocony porozciągany sweterek, ogólne wrażenie wywarł na mnie i koleżankach z biura negatywne, byłyśmy nim zniesmaczone, jednak udało mu się w końcu dokonać naprawy. Próbował mnie jeszcze naciągnąć na abonament usług, ale nie dałam się namówić. Udawał miłego, ale słyszałam jak rozmawia z kimś przez telefon i był to zwykły rynsztok. Podsumowując, jeżeli musicie skorzystać z usług naprawy komputera, wybierzcie raczej kogoś innego.
marusia 2016-04-20 22:04:17
a ktoś w ogóle wie czy to pogotowie komputerowe jeszcze działa?
Zostaw swoją opinię o pogotowie komputerowe krzysztof dudzinski - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pogotowie komputerowe krzysztof dudzinski