Opinie o PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o. w Katowice

Firma odzieżowa, dynamicznie rozwijająca sieć sprzedaży

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o. w Katowice

ewa Nowy wpis

niektore sklepy nie sa nastawione na obsluge klienta, ale lepiej faktycznie lepiej to wyglada jak panie zainteresuja sie klientami

JOLA Nowy wpis

CZYTAM TU RÓZNE POSTY I STWIERDZAM ZE DZIEJE SIĘ COŚ NIEDOBREGO.POŁOWA SKLEPÓW JUŻ ZAMKNIĘTA W POZOSTAŁYCH NOWE TWARZE !!! TOWAR GORSZEJ JAKOŚĆI .PO ROZMOWIE Z JEDNA Z DZIEWCZYN ODPOWIEDZIAŁA ŻE ZA TE ZMIANY I PORAŻKI ODPOWIEDZIALNA JEST JEDNA OSOBA !!,MYŚLE ZE SZEFOSTWO POWINNO OTWORZYĆ OCZY. BO SĄ STALI KLIENCI TACY JAK JA KTÓRZY TO WIDZĄ I PRZEZ TO FIRMA TRACI A KONKURENCJA JEST DUŻA!!

Mariusz Nowy wpis
@JOLA

Powiem tak, ta firma już upada, lata świetności ma już za sobą. Pamiętam jak bywałem w tych sklepach, najczęściej chorzowskich i zawsze mile witany przez personel, który zachęcał do zakupów, a teraz, wszystkie wpatrzone w telefony i co lepsze rozmawiające sobie na tematy prywatne. Kupowałem sporo, płaciłem niemało, teraz już nie zaglądam. Rok 2 lata temu było lepiej. Pozdrawiam

klientka Nowy wpis

Chciałam zwrócić Uwagę na nowy personel w sklepach i muszę z przykrością stwierdzić że nowe Panie są obojętne na obsługę klienta jestem u was dość często na różnych sklepach i widzę że nie starają się poprzednia obsługa była bardziej kompetentna zawsze pomogły doradzimy aż miło przede wszystkim zawsze można było liczyć na uczciwa opinie co do ubioru a to bardzo ważna kwestia .Szkoda .Następn uuwagę musze zwrócić na Menadżera nie wiem skąd się wziął ale dość nieprzyjemny chodzący z mina skazanca trochę uśmiechu jeśli krąży pan po sklepie bo to odstrasza i proszę zwrócić uwagę na spodnie .

Olo

Petrino to dla tych którzy trafili przypadkiem sklepy odzieżowe. Co prawda podejrzewam, że w oczach niektórych osób nie są one tak jakościowo dobre i popularne jak marki mające swoje sklepy w galeriach handlowych i temu podobnych. Nie mniej jednak zawsze można pójść, sprawdzić ofertę i wtedy podjąć decyzję o zakupie. Swoją drogą ciekawe jakie mają średnie ceny.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
mieszkaniec katowic

witam,zgadzam sie z powyzszymi negatywnymi opiniami tej firmy,te firme powinni zamknac a wlascicieli i kierownikow wraz z menagerami powinni pozamykac w wiezieniach na pare lat, za psychiczne znecanie sie nad pracownikami, za brak szacunku ludzkiego ,za nie przestrzeganie przepisow bhp. od kiedy kobiety moga dzwigac ciezary po 50-70-80kg? ja sie pytam od kiedy? gdzie jest bhp i PIP? mam nadzieje ze to czytaja jak nie to sam sie tym zajme i to zglosze.a takiej wlascicielce sam osobiscie wrzuce na plecy worek 80kg i nie zapierdz...szkoda gadac.

KAROLA

Firma która nie docenia pracowników ich ciężkiej pracy ,co z premią która miała być ?pracujesz jak wol a i tak nikt tego nie docenia nawet 100 zł zal im dac co za polityka ...

Oczywiście że wywalają jak nie od razu bo nie będą mieli możliwości to zaraz jak wrócisz po macierzyńskim znajdą pretekst już niestety ta firma tak działa. A z managerem (usunięte przez administratora)to lepiej uważać niby taka życzliwa i wyrozumiała a to zwykła ......... jest.

była pracownica ;) - 2013-06-03 13:46:01 a własnie ze w tej firmie się tak robi ;) wyrzuca sie ludzi z nienacka i grupowo !! (usunięte przez administratora) ONA ma tyle kasy ze nawet nie zauważyła, ze na jednym ze sklepów kierowniczka nie wpłaciła przez miesiąc BAGATELA !!!! 30 TYŚ. nikt z firmy tego nie zauważył ani księgowa !!! to o czym wy mówicie niewiasty ? spi...alajcie z tej firmy jak najszybciej, bo zostaniecie tak wykulane ze nawet zasiłku nie dostaniecie ;))) Haha to dopiero była heca :) (usunięte przez administratora) Księgowość w tamtych czasach to chyba firma jakaś robiła.

pracownik ROKU

Firma nie szanuje pracowników, (usunięte przez administratora) pracownik to robol który musi jej robić kase, (usunięte przez administratora) nie wyrabia założeń, najnormalniej w świecie każe się pozbyć balansu!!! Widzi człowieka wtedy jak widzi w nim PLN.

aaaaaaa

W tej firmie co chwila wylatuję jakaś dziewczyna, rotacja pracowników jest straszna a co Pani może wiedzieć o dziewczynach z Dąbrowy była tam pani zna je Pani! Były bardzo lubiane na sklepie przez wiele klientek!!

:) - 2013-05-24 12:12:21 Stała klientka - 2013-05-23 18:12:01 Witam jestem stala klientka textile house w Chorzowie na ul. Katowickiej bardzo polecam swietny sklep i dziewczyny fajne a w szegolnosci jedna moja ulubiona pracownica taka blondynka slicznie sie ubiera i naprawde zna sie na modzie swietnie doradza i jest nasympatyczniejsza osoba jaka znam. Pozdrawiam :)Najbardziej żałosne jest to jak były pracownik podaje się za klienta i mówi jakie to dziewczyny są biedne że zostały wyrzucone... Za nic z pracy się nie wylatuje, pewnie miały sporo na sumieniu.Sory to miało być do komentarza wyżej dot. dąbrowy

Stała klientka

xyz

Już zostało dokończone. Byłam stałą klientką tego sklepu ale po wymianie dziewczyn z Dąbrowy na nową pożal się Boże obsługę moja noga więcej tam nie stanie. Skąd oni wzięli te dziewczyn? Nie potrafią nic ciekawego doradzić, z wielkimi fochami obsługują klientów. Wcześniejsza załoga zawsze uśmiechnięta,zadowolona, zawsze coś doradziły, pomogły szukać i było z kim porozmawiać. Chciało się wejść do tego sklepu a teraz omijam go szerokim łukiem. Gratuluje wyboru nowych pracownic pani "menager" oraz pani" kierownik". A co do wpisu od niejakiej klientki na temat zaniżonego paragonu weź ty się babo puknij w głowę a nie wypisuj takie bzdury. Jak długo tam chodziłam nigdy nie widziałam żeby dziewczyny coś dziwnego robiły nie raz słyszałam i nawet sama pytałam czy nie może być coś taniej i w ogóle i nigdy nie dało rady, mówiły że nie mogą że towar wycenia kierowniczka że one nic nie mogą zrobić wcale im się nie dziwię bo pracę można stracić szybko. A kto wie czy nie straciły właśnie przez takie głupie pisanie jakiejś pseudo klientki. A tak w ogóle to pani kierownik niech nie przesadza bo takie ceny to są w normalnych sklepach a nie w szmateksie.

xyz

MrsXXX

Tak jak już wcześniej pisałam kolejny sklep do zamknięcia a laski do wylotu. Dzieło zostanie dokończone w Dąbrowie. Uważajcie dziewczyny.

klientka

Witam Jestem stałą klientką Państwa sklepu w Dąbrowie. Ostatnio coś się popsuło, wcześniej byłam zadowolona z zakupów. Niestety ostatnio po zakupach otrzymałam dwa razy paragon na kwotę niższą niż zapłaciłam:/ A jakość towaru pozostawiam bez komentarza. Jakaś masakra!!

ana

Witam. Ceny z kosmosu, jakość towaru spada, i to darcie się do klientów... Ciszej bywa na targowisku:/

Zgadzam się zupełnie, Marta zamyka tylko sklepy i zwalnia tak ludzi żeby firma straciła jak najmniej kasy. Ta firma jest nastawiona tylko na kasę na nic innego. Zamknęli następny sklep tym razem w Krakowie pewnie też nikt im nic wcześniej nie powiedział.

MrsXXX

No to ultimatum zostało postawione. Ciekawe tylko o który sklep chodzi. No i jak zwykle szkoda dziewczyn.

Zostaw merytoryczną opinię o PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o. - Katowice

PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 126 ocen.

PETRINO SHOPS POLAND Sp. z o.o.