B.S.K. RETURN S.A.

Zawiercie

Opinie o B.S.K. RETURN S.A.

patyk83 2014-09-19 19:17:36
tragedia, wyzysk na maksa, prezes firmy jakiś... rzuca w ludzi krzesłami i popielniczkami, praca za minimum na maximum jeszcze cię znawyzywa
Bary 2014-10-30 13:40:05
Krótko mówiąc tragedia, obiecują świetne zarobki a w rzeczywistości zapier... za minimum, mnie i tak się udało bo przynajmniej jakąś umowę mam, reszta na zlecenie zapierdziela i wymieniają tak ludzi co miesiąc, kierownik oddziału żeby zarabiał 1500tyś. i robił wszystko włącznie z segregacją złomu po 10-12 godz. dziennie to jest nieporozumienie!!!
to ja 2015-03-13 21:13:43
Ludzie co wy chcecie od naszego kochanego prezesa. Nie jest taki zły. A jak rzuca krzesłami i popielniczkami, to znaczy, że ma powód. Skoro dookoła banda nierobów. Nie pytaj co firma może dać tobie, zastanów się co ty możesz dać firmie. Ja pracuję, bardzo lubię swoją pracę i zachęcam niezdecydowanych, ale pracowitych do złożenia cv, a będziecie zadowoleni, tak jak ja! Łubudubu, łubudubu, niecha nam żyje prezes ... To pisałem ja, spełniony pracownik.
uyu 2015-05-15 11:54:31
ales ty głupi
były pracownik 2016-05-16 09:41:35
kurde co wy tu piszecie.... praca w tej firmie jest jak w obozie, żeby dyrektor oddziału zarabiał 2500zł i to jeszcze z jakimi odpowiedzialnościami, razem z nami złom na placu chłopak w kółko przerzucał bo trzeba było się wyrabiać żeby do domu jak człowiek wracać... sprzęty to jakaś masakra, same by się nadawały do złomu, przez pół roku samochodem z pękniętą ramą jeździłem, bo prezesa to nie obchodziło. ludzi wymieniają co miesiąc, kierowcy sami odchodzą co chwile, jak im się opłaca co chwile za te badania płacić, nikt tu się z człowiekiem nie liczy, po kontroli z inspekcji pracy dopiero się odzież robocza znalazła dla pracowników, prezes jakiś psychopata, wszyscy są dla niego złodziejami a sam jest nie lepszy, słyszałem że na innym oddziale za pracownikami detektywa wysyłał, nie polecam tam pracy
belarabi 2016-06-02 16:54:31
Czytając wszystkie komentarze mogę z ręką na sercu potwierdzić panującą niedole kierowców którzy pracują na sprzęcie całkowicie nadającym się na złom.Nie wspomnę o pracownikach na placu którzy nie maja autentycznie NIE MAJĄ !!!!!!! żadnych praw jak i udogodnień związanego z wykonywanymi obowiązkami ( np rękawice, odpowiedni ubiór, narzędzia. Brak płacy za nadgodziny to normalne w tej firmie :) I nikt nie podziękuję za prace włożoną w nadgodzinach :) po co Ci rodzina ważne żeby produkcja szła zgodnie z ustaleniami "Dyrektora". Wyzysk to dewiza firmy BSK Return i dzięki niej jeszcze istnieje na rynku.
Do osób które pracują i chcą podjąć prace:
"Brawo !!! Otwórzcie oczy BSK Return to nie jedyny pracodawca. Nie daj się. Siły i wytrwałości !!! ;) Uśmiechnij się ;) Powodzenia :)"
sana 2016-07-08 13:13:40
Bagno nie firma, zarząd nienormalny. Kasa wypłacana z opóźnieniem. Podobno tracą kontrakty bo klienci odchodzą. Miazga
kik 2016-07-10 14:12:24
Jak to żadnych praw, każdy posiada jakies prawa, poza tym podpsiujesz umowe wiesz co nalezy do twoich obwazkow, pewnie neiktorych tez nie mas zwpisanych w nia a je wykonujesz ale nie podpsiujesz niczego, ze nedziesz siedzial ciecho
ave 2016-11-20 14:23:34
Straszne dziadostwo. Wszyscy pracownicy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a prezes ze swoimi poddanymi to kryształ uczciwości. Oszuści nie dają umów o pracę, pracuje się bardzo ciężko za grosze, te uczciwe krasnoludki i poddane prezesa uważają że ludzie zarabiają strasznie duże pieniądze. Biurokratów więcej niż ludzi, którzy na nich pracują. Brak kompetencji, wiedzy merytorycznej osób które zajmują "wysokie" stanowiska, są to chorągiewki na wietrze i lizodupy jakich świat nie zna. Totalna katastrofa i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie życzę nikomu pracy w tym obozie żądzącym przez oszustów.
Zostaw swoją opinię o B.S.K. RETURN S.A. - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.S.K. RETURN S.A.