Opinie o Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j. w Pcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j. w Pcim

Pracownik nowy2023

Komex to (usunięte przez administratora)wystawiają cały czas ogłoszenia o pracę że przyjmą osoby do pracy jako spawacz ślusarz ale biurze pracuje sama wielka rodzinka i kierownik mirosław jaskowiec traktuje ludzi jak przedmiot która jest według niego zabawa i obiecuje dana stawkę a wcale tak nie jest i wypłaca ludzia marne grosze. Tam powinna się zainteresować inspekcji pracy ponieważ ludzie pijani przychodzą do pracy na ranna zmianę i popołudniowa zmiane. Sami cwaniacy... Pani Halina GODAWA daje skierowania na badania a dzień przed isciem na badanie cię zwalniają brak socialu dla pracownika... Nie polecam tej firmy bo obiecują kokosy a kierownik Mirosław Jaskowiec robi swoje

K.K

Robota ogólnie fajna, atmosfera spoko Jeżeli chodzi o atmosferę pracownik vs pracownik uważam że jest bardzo dobrze, kierownictwo też nie jest złe, Ale brygadzista Andrzej G. to wielka porażka nie zna się na czym ... Ale nikt tego w tej firmie nie widzi...

Janusz
@K.K

Jak nikt nie widzi skoro ty widzisz? Problem dla ciebie jest taki że się nie zna czy że psuje atmosferę? Kierownik nie rozlicza go z pracy? Czy inni robią za brygadzistę, co?

Nie interesują mnie plotki, ani co kto z kim robi, napiszcie lepiej konkretnie ile ma operator CNC miesięcznie? Parę lat temu było coś o 3 tysiącach i coś o kopercie, ale to dawne dzieje może.

Pracownik nowy2023 Nowy wpis

Kierownik jest zięciem szefostwa i traktuje ludzi źle bardzo źle ta firma powinna się zainteresować telewizja

O co chodzi, uchyl rąbka tajemnicy, bo ja nic nie słyszałem, a ciekawe rzeczy piszesz. Chyba pod kamieniem żyję w takim razie.

Pracownik nowy2023 Nowy wpis

Szanują tylko starych prownikow którzy pracują minimoe 10 lat

Pracownik nowy2023

Żałuję że poszedłem tam do pracy inspekcją pracy już powinna się zainteresować bo pijani chodza koło maszyn i itp. Itd. Kiroqnik nic z tym nie robi ani szefostwo

Firma Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

K.K

Janusz
@K.K

Tomekkk

Robiłem kiedyś w komexie miałem wtedy za cały miesiąc coś ponad 3 tysiace, jakoś 20 zł za godzinę, teraz robię w Holandii mam 28 EURO na godzinę

spawacz123

Typowy januszex. Brak poszanowania dla pracowników, słabe zarobki (najniższa krajowa reszta w kopercie), za nadgodziny płacą normalną stawke. Ogólnie to brud i nie ład na hali produkcyjnej.

Weronika
@spawacz123

Szkoda, że rozdzielają wypłaty na dwie części, a możesz napisać ile w tej kopercie pracownicy dostawali? Była szansa tak 3 tysiące netto wyciągnąć? Nadgodziny to często występują?

galanonim

Pracowałem tam dość długi czas i średnio polecam. W biurze sama rodzina lub osoby po znajomościach, szefostwo nie mają szacunku do ludzi, na halach produkcyjny (usunięte przez administratora) i nie przestrzeganie przepisów bhp. Płaca to najniższa plus reszta pod stołem. Z tego co wiem na produkcji ludzie mają słabo płacone i z opóźnieniem. Plusy to blisko, godziny pracy i zarobki jeśli chodzi o biuro. Ogólnie to jest typowy januszex jeśli komuś nie zależy na jakimkolwiek rozwoju tylko odbębnić i wrócić do domu to robota ok, ale jeśli chcesz się rozwijać to nie ma sensu tracić czasu. Ja niestety straciłem kilka lat pracy w tej firmie ale czasu nie cofnę.

Mariusz

Latem było 15 złociszy na rękę, to ile teraz płacą? I jak się tu odnoszą do pracownika? Jakie potwierdzenie w rzeczywistości mają słowa o niezbyt ciekawym zwracaniu się do ludzi?

Kinga słowik

Beznadzieja praca i ludzie ,marna wypłata i wiecznie niezadowoleni ciągle się dra na mnie i ciągle pyskuja.

Czy nowo zatrudnione osoby w Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak zawsze jest umowa . Praca jest świetna, zero stresu, można zarobić nawet 3500 zł za 300 godzin super

Paulina

Ale netto czy brutto? :)

Gienia
@Paulina

Wiadomo że brutto, najniższą krajową za 160 godzin + godizny na czarno płatne ekstra czyli za godizne na czarno 15 zł na rękę. Nie polecam.

Kartonaria

Brak bezpieczeństwa w firmie.

@Kartonaria

A widziałam już coś kiedyś o tym całym nieprzestrzeganiu tutaj bhp, to nikt tego jeszcze nie zgłosił, żeby poprawkę na to wziąć?

Pracownica
@Zuzanna

To nawet nie chodzi o nieprzestrzeganie BHP bo tego nie było i nie będzie. Ja się boje o swoje zdrowie tu, +38 na zewnątrz to wewnątrz +50, brak wody... Długo mogłabym pisać :(

@Pracownica

Z tą wodą to chyba żartujesz? A prawnie nie jest przypadkiem wskazane, że ludzie powinni mieć do niej normalny dostęp? Wy tego nie zgłaszacie?

Rafał

Ja pracuję najwięcej z innych pracowników ale nikt nie chce mi podnieść stawki na godzinę. To jest zła firma

Sąsiad

Babę sobie znajdź fiutojebcu

@Rafał

to czemu nie zmienisz pracy?

@Paweł

Bo kierownik to mój kuzyn więc zawsze coś tam lepiej mam niż inni.

@Rafał

A to kierownik nie ma jakiegoś wpływu tutaj przypadkiem na gwarantowane stawki?

@Zuzanna

Zwolnili mnie bo kierownik to mój kuzyn a ja miałem więcej na godzinę niż inni

@Rafał

Ale to, że więcej zarabiałeś było spowodowane Twoją ciężką pracą, tak? Czy jednak choć troszkę kuzyn Ci tak szczerze dopomógł?

tomek

Robota ogólnie fajna, atmosfera spoko, tylko żeby płacili tak jak za granicą to bym dalej pracował

@tomek

A to ile teraz płacą aktualnie? Są jakieś dodatki lub premie?

tomek

nie wiem, odszedłem w 2018 roku mogło się dużo zmienić

Patryk
@Zuzanna

Najniższa krajowa a reszta nadgodziny płatne 15 zł na godzinę na czarno. Niby nie obowiązkowe ale nie daj Bóg nie przyjdziesz wywala cię z roboty.

@Patryk

15 na godzinę? Na początku zrozumiałam, że norma plus 15 na godzinę i już mi się oczy zaświeciły, a tu jednak takie coś. A czemu robią tak, że na czarno? Chodzi o problemy jakieś później w rozliczeniach?

Damian

Nie zgodzę się z opiniami negatywnymi, praca sama w sobie jest w porządku, ludzie są bardzo w porządku i faceci i kobiety uważam za miłych, wartościowych ludzi, czasami wystarczy chwila rozmowy aby poznać jaki człowiek jest, nigdy nie warto oceniać nikogo po wyglądzie, czy mimice twarzy, czasami ludzie wyglądają groźnie lub hmm mało przyjaźnie a po krótkiej rozmowie wychodzi że to są cudowni ludzie. Są plusy i minusy jak wszędzie. W moim przypadku na plus jest dojazd do pracy i godziny pracy. Minusy też są ale zostawię je dla siebie.

Pracownik produkcji
@Damian

Chyba za wcześnie napisałeś opinie, patrząc na to jak cię traktowali i jak się ciebie pozbyli bo jesteś nie w pełni sprawny, ja pracuję od ciebie dużo dłużej i uważam że ludzie są bardzo fałszywi, nie polecam tej firmy nikomu, w tej firmie ciężko o cokolwiek, praca brudna, ciągle mało i mało, jak byś nie pracował to i tak będzie mało i źle, prymitywne zachowanie pracodawców i ich kierowników, już nie mówiąc o braku rzeczywiście BHP, ja już pracuje kilka lat i myślę że mój czas się już kończy w tej firmie, najwyższą pora odejść wraz z innymi. Ciągle im mało , ciągle jest nie tak jak chcą, tak naprawdę nikt tam nie będzie nowy pracował w tej firmie tyle ile starzy pracownicy, ludzie się teraz szanują, i znają swoją wartość to nie czas (usunięte przez administratora) a jak już ktoś chce pracować jak Ty to go nie chcą bo coś tam wymyślają, akurat miło było Cię poznać bo uważam że jesteś fajny facet który ma swoje cele i zasady, także życzę Ci znalezienie dobrej pracy, albo po prostu otwórz coś własnego jak będziesz potrzebował pracownika pierwszy przyjdę. Bo masz zadatki na super pracodawcę. Trzymaj się ciepło Mordo.

Justyna
@Pracownik produkcji

Brzmi jakby pracodawca zrobił coś złego, powiesz coś więcej o tej sytuacji?

Pracownik 3 mc
@Justyna

Nie znam osobiście pracodawców, nie wiem kto to pisał, nie pisałem również tego komentarza wyżej, chyba że jakiś inny pracownik to jest, ja pracowałem w tych miesiącach i już wcześniej żałowałem że tam przyszedłem pracować, nie chodzi o pracę i to jak tam jest bo nie było najgorzej, przyszedłem tylko dlatego bo nie miałem nic innego, ale miałem dużo chęci na rozwój, nie wykorzystali tego bo nie liczy się człowiek a zyski, na początku miałem obiecywane różne maszyny itp, wszystko to było kłamstwem ale tego się spodziewałem, poznałem kilka fajnych ludzi ale nie wszyscy byli i są w porządku, czy się coś nauczyłem ? nie, bo wszystko to co potrafię, nie było potrzebne, pracowałem na wielu stanowiskach w Komex, nie czułem się dobrze z tym, jestem osobą ambitną i mam pewne zasady których nie łamię, sama firma w sobie nie jest zła, jest ładna z zewnątrz, duży park maszyn, pracodawca nic złego mi osobiście nie zrobił. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów dalszych.

Benek

2/10

Maciek

Nie polecam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Komex?

Jay Cooper

Jeżeli chodzi o atmosferę pracownik vs pracownik uważam że jest bardzo dobrze, kierownik zmianowy w porządku, wyrozumiały, pracy jest dużo i jej nie braknie, na plus ładna firma, rewelacyjna, miła, wesoła, Pani w kadrach. Firma duża. Osobiście polecam

Pracownik produkcji
@Jay Cooper

Nie , nie jest, ludzie są fałszywi

Bardzo zły pracodawca,szefostwo chyba podstawówkę tylko skończyło. PAMIĘTAJ, pieniądze mózgu nie dają. Smutek mi doskwiera jak mozna być takim człowiekiem, wypindrzone blondynki chwalące się na Fb jak gówniary ,wakacjami itd. Zero polotu,skromności, szał ciał,lecz ludzie którzy mają duzo wieksze mozgi i pieniądze kroczą w śród normalnych obywateli,a wy?Mercedesem do kościola by wjechało chamstwo,szkoda slow i jwszcze gorzej w biurze,smrod dolczegupa,za czyjegos garba.

Adam Mickiewicz

Fakt pieniądze to nie wszystko, ale ty do pracy idziesz dla siebie a nie dla gówniar z FB, nie zwracasz na to uwagi robisz swoje i do domu. To nie jest praca typu że po pracy dalej jesteś w pracy. Zrobisz swoje i zapominasz. Pieniądze nie są najważniejsze, ważniejsze jest zdrowie. Jak Ci nie pasuje zawsze możesz odejść. Wyjechać w Bieszczady i pilnować kóz. Ta firma może nie jest cudowna, może nie dba się o pracownika, może ma wiele problemów ale tak by nie patrzeć nie jest najgorsza. Ludzie w większość zwłaszcza mężczyźni są w porzadku, kobiety niestety nie. To Jest zwykła praca do której przychodzisz robisz swoje i wychodzisz.

RównieżByły
@Adam Mickiewicz

Zgadzam się. Praca typu: przyjść, odbędnić robotę, wyjść. Żadnego rozwoju niestety nie ma, mimo obietnic. Szkoleń konkretnych zero, chociaż również obietnice były. Oprogramowania stare, z aplikacji i innych "pomocy naukowych" się nie korzysta. Najlepiej przemiel wszystko w Excelu, chociaż wierszy Ci brakuje. Szefowie zależni od działu. Jeden nawet bardzo obiecujący, ma plany (nawet trochę mi go szkoda, chłopina się tam marnuje), inny nie potrafi ogarnąć sam siebie, a co dopiero 4 czy 5 innych osób z własnego zespołu. Towarzystwo typowo żeńskie, więc jak to z babami bywa - duuuużo humorków i krzywych uśmiechów. Płaca? Jak na te czasy mieszkanie opłacisz, ale o jedzeniu zapomnij. Albo znajdź coś dodatkowego.

Iza
@RównieżByły

To ile się zarabia w tej firmie? Bo aż mnie zszokowało stwierdzenie, że na mieszkanie starczy, a o jedzeniu można zapomnieć.

Weronika
@Iza

Najniższa krajowa bez dodatków, premii, chyba że będziesz pracowała na czarno poza godzinami pracy to dostaniesz bardzo niewiele. Patrząc na to że jest płacone 15 zł / h

Zostaw merytoryczną opinię o Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j. - Pcim

• Jak się pracuje w Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j.