Opinie o M&R Logistics Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy M&R Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M&R Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&R Logistics Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w M&R LOGISTICS SP.Z O.O.?

Crazy kierowca

Staż trwa 1-2 tygodnie. 150zl/dzień + 100zl/weekend.

XYZ Nowy wpis

Nie polecam. Warunki finansowe są bardzo słabe – obiecują złote góry, a potem okazuje się, że pracownik ma odliczane za wszystko. Atmosfera pracy również pozostawia wiele do życzenia – masz być dostępny 24/7 pod telefonem, wszystko trzeba załatwiać samemu. Niby robią szkolenia, ale nic na nich nie tłumaczą i nie pokazują. Firma działa w dziwnym systemie tylko ok to, żeby było gdzie uciąć pieniądze.

Qwerty

Masz szansę. Jesli akurat kogos szukają to z pewnością odpowiedzą na Twoje zgłoszenie

Crazy kierowca Nowy wpis

Staż trwa 1-2 tygodnie. 150zl/dzień + 100zl/weekend.

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie M&R Logistics Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Handlowiec?

qwerty Nowy wpis

Ok firma. Wypłata w porównaniu do innych firm z tych rejonów podobna. Początkowo był lekki chaos ale aktualnie wszystko dopasowane. System do dogadania powroty busami lub autem na baze. Auta nowe więc nie ma problemu.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie M&R Logistics Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Handlowiec w transporcie krajowym/międzynarodowym.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Nowy Tomyśl
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Application Manager Operations
Josera Polska Sp. z o.o.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Kiero

Tragedia firma,wyjazdy2na1 czytaj dwa tygodnie w trasie zjazd w sobotę rano i wyjazd w niedzielę o 15.Zero szacunku do pracownika.Stawka 300 zł na kat.C.Dojazdy do auta busami,zazwyczaj na Norymbergę,po drodze rozwożą innych kierowców i finalnie w busie spędzasz 12-15 godzin.Syf toralny

Abc

Witam firma ma ogłoszenie że przyjmuje kierowców bez doswiadczenia czy wie ktoś jak to na początku jest ...jazda solo czy w podwójnej obsadzie czy przyuczenie jest platne

Szaraczek

Nie polecam. Wyzysk szeregowego pracownika i brak szacunku. Ludzie traktowani jak dojne krowy a nie osoby którym należy się minimum szacunku

Nietoperz

Pracuję w tej firmy prawie rok i jak w wielu firmach zawsze można o czymś pomarudzic ale ogólnie nie jest zła firma wypłata taka jak umówiona na czas co do systemu pracy idzie się dogadać i ludzie spoko tak że nie jest źle.

Bóbr

Pracuję tu od 4 miesięcy i wszystko jest ok. Firmę polecił mi kolega. Jeżdżę w systemie i jak do tej pory zdarzyło mi się raz/dwa razy przedłużyć wyjazd o jeden dzień. Wypłata tak jak została domówiona na początku tak jest do teraz i nawet czasami mała premia. Robota fajnie uszykowana nie mam zastrzeżeń. Auta i naczepy nowe więc duży plus. Polecam

SzybkiBil

Nie polecam. Szukanie oszczędności na masowa skalę. Brak szacunku do kierowcy. Niedotrzymuja warunków umowy. Omijać z daleka. Zwyczajny (usunięte przez administratora)-TRANS.

admin

Chcesz szczerze porozmawiać o firmie M&R LOGISTICS SP.Z O.O.? Zapraszamy na nasze forum

Gs
@admin

Jakie forum ?

alek

Witam serdecznie. Zajrzałem tutaj bo jako absolwent kierunku logistyka, zaczynam rozglądać się za pracą. Zastanawiam się, czy M&R Logistics szuka kogoś bez doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o M&R Logistics Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w M&R Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M&R Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&R Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M&R Logistics Sp. z o.o.
  • Kolejowa 20