Call Center AzSoft

Kraków

Opinie o Call Center AzSoft

anonimm 2010-03-31 18:42:57
To prawda, zgadzam sie z przedmówcą, obiecują duże zarobki na rozmowie kwalifikacyjnej a później okazuje się że praca jest za 6 zl na godz, starasz sie jak mozesz a nie zarabiasz żadnej premii, nawet tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zlotówki, ostatecznie na ok 10 osób przyjętych do pracy po pierwszym miesiącu zostaje może 2, to chyba o czymś świadczy...
pracowałem tam.. 2010-04-09 21:49:30
komputery fakt przerazajace trupy 256mb operacyjnego albo zamulane specjalnie, ladowanie sie nowego klienta to nie 10 sekund a czasami 30 sekund razy 10 to jest 3 minuty na 1 h ale 10 rekordow to malo wiec spokojnie 20 sie robi co czyni razem6 minut i tu jest ich produktywnosc wiec nie powinni sie ludzi czepiac, fakt orange nic nie robi z brakiem w magazynach z telefonami tak wiec mnostwo klientow cie wysmiewa, przeciez klient biznesowy to nie duren tylko wwiekszosci mlody zawodnik zaprawiony w telefonach a ty masz mu do zaoferowania trupa ktorego on mial pare kadencji temu.poza tym praca zpewnoscia na call czegos uczy odnosnie obycia z klientem ale to mozna zdobyc nie koniecznie w az soft, potwierdzam ekipa ludzi zktorymi pracujesz jest ok i czasami naprawde b. smiesznie jest
anonim 2010-04-09 23:00:02
a mi sie tam podobalo :))
były pracownik 2010-11-09 14:50:12
Zwolnili Nas wszystkich bez słowa zresztą firma już upadła;)
zajcew 2013-03-19 15:18:26
Mój kolega twierdzi, że sprzedawał tam majtki przez telefon. Ktoś to może potwierdzić?
miszka 2016-04-19 20:32:02
może odezwą się pracownicy i potwierdzą, że firma istnieje nie tylko na papierze?
Zostaw swoją opinię o Call Center AzSoft - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call Center AzSoft