IDEA

Poznań

Opinie o IDEA

bolo 2010-05-24 17:51:47
Stanowczo odradzam!!Rotacja, nikt nie wie co ma robic,a najlepiej wszystko.Ober szef uwaza sie za prezesa wszech czasow i pokazuje to na kazdym kroku. Placa kiepska. Ludzie nieufni, ciagle gadajacy o miernocie szefa i o sobie wzajemnie.
Szukaja tanich pracownikow, najchetniej stazystow za free. To jest chyba wlasnie ta ich "idea" na dobry biznesik
anonim 2011-02-27 16:08:15
popieram. balagan na potege, wspolpracownicy niemili, niskie stawki - potracane kiedy tylko sie da. fatalnie. nie liczy sie jakos tlumaczenia tylko ilosc \'matchow\' w systemie. takie biura nie powinny funkcjonowac!
anonim 2011-04-17 13:13:45
Ja też odradzam. Pracowałam tam jakiś czas i była to najgorsza praca w mojej karierze. Niskie zarobki, brak wyraźnie sprecyzowanych celów: a w zasadzie cel był jeden ZYSK - za wszelką cenę i bez względu na wszystko. Odcinać stawki tłumaczom, dodawać koszty klientom - w ten sposób pan AC chce prowadzić biznes! Odradzam! Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany pracą w branży to nie omija CJ IDEA najszerszym łukiem.
iza 2016-05-20 23:32:36
niby tak, ale jednak wykształcenie na pewno pomaga tutaj przy dostaniu się do pracy. Poznań to duże miasto, a oni szukają jedynie na stanowisko Managera ds. Finansowania Maszyn i Urządzeń
Zostaw swoją opinię o IDEA - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDEA