Device Polska

Bydgoszcz

Opinie o Device Polska

ja:) 2010-03-03 16:38:48
Rewelacyjna firma i atmosfera panująca w niej Ze świecą takiej szukac polecam wszystkim!!
maxima 2010-06-29 20:33:30
zgadzam sie
ja 2010-12-28 02:07:24
słabo, zarobki nie za wielkie, targety niewykonalne w euro oczywiście, agresywne parcie na sprzedaż i lokalizacja przy cmentarzu mówią same za siebie
dominator 2013-08-13 22:36:42
to żenująca firemka wciskająca ludziom kit!!!!!!!!!!!!! brak żadnych szkoleń, czas pracy liczony co do minuty. pozytywne komentarze pisze chyba śmieszny kierowniczek zza swego biurka
strata czasu aby pracować w tym żałosnym tworze
2013-09-09 11:39:32
Fakt, bez znajomości brak godziwych zarobków. Dobra atmosfera tylko wśród trzymających palec w (usunięte przez moderatora) kierownictwu, które najwidoczniej zasiedziało się w tej firmie i są po prostu wypaleni z nieróbstwa.
NIE POLECAM, strata czasu!!!
Jacykow 2013-11-14 16:56:10
Studia skonczone dosyc dawno, niestety komentarz (wyzej) nie zalatuje nawet zadnym przesłaniem, płycizna...... Jaka firma taka załoga. Pozdrawiam "he, he (poziom nastolatki)"
mniszek 2014-03-08 15:27:06
właśnie i nie piszcie, że to niektórych jedyna opcja. Równie dobrze co tu, możecie szukać w masie innych firm
ramon 2014-03-19 16:04:37
ludzie co Wy piszecie. Jak zaczniemy zadawalać się i wychwalać 1500 zł wypłaty to niedługo wszyscy będą pracować na minimalnej
heniek 2014-05-14 21:22:18
@ramon, a niby mówi się, że wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma, lepiej czasem rzeczywiście docenić to 1500 w device, bo mogło być gorzej.
kajko kokosz 2014-12-23 18:49:06
ja również uważam że w takiej pracy 1500 to stanowczo za mało. dopiero będe się starać o prace u nich ale z racji mojego dużego doświadczenia licze jednak na większą sumę, minimum 2000 na rękę i oczsywiście ma się rozumieć umowa tylko p pracę, czy z takimi klarownymi (nie wygórowanymi) wymaganiami mam szansę na ofertę pracy w device polska?
jordan 2015-02-23 23:18:13
wymagania to mozna miec ale jak to przedstawi firma to juz nie wiadomo kazda po swojemu 1500 to nie tak mało jak na realne warunki i rynek pracy chyba ze stanowisko wymaga wiekszej kwoty jak mysliscie ktos doswiadczony pomoze czy warto do nich aplikowac i starac sie o prace w tej firmie dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam
486 level 2015-03-10 10:53:16
Ja to bym polemizował w kwestii tego wynagrodzenia w wysokosci 1500 na rękę. Jestem pewien, że można dostać od nch więcej jest to tylko kwestia racjonalnego i nie roszczeniowego podejścia do sprawy. Tylko brakuje mi tu informacji oprzygotowaniu merytorycznym kandydata na pracownika, czy ze względu na stronę można przyjąć, że ewentualny pracownik musi być obligatoryjnie związany z branżą informatyczną?
mosiek 2015-03-25 03:16:06
Co tu dużo mówić, jednemu starcza owe 1500, a inny nie jest zadowolony. Skoro to kwota na rękę, to jest to kwota uczciwa, wyższa od minimalnej krajowej. Możecie napisać w ogóle na jakiego typu umowie pracujecie? Czy to umowa o pracę, czy może umowa zlecenie? Cos jeszcze ekstra dają do pensji, bo nie samą pensja człowiek żyje..
posmer 2016-05-12 22:35:25
moslek, uwierz mi - na takich stanowiskach to 1500 to jest na waciki. Według mnie - patrzącego z dalszej perspektywy na firmę i pracowników - trochę was szkoda, że zgadzacie się na warunki, które niekoniecznie są dobre.Podobno niektórzy potrafią to w firmie wykorzystać
Zostaw swoją opinię o Device Polska - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Device Polska