ZAMRAZALNIA OWOCOW I WARZYW TYC

Kościuszków

Opinie o ZAMRAZALNIA OWOCOW I WARZYW TYC

KAKA 2009-07-29 11:18:32
W tej dziadowskej firmie pracowałem w latach 1995-2001 i 2006-2008 tam Pracownicy są traktowani jak cżęści maszyn Praca non stop bez dnia wolnego Co drugi dzień jest mrożona cebula ktora powoduje wsrod pracownikow mdłosci płaca jest nizsza niż za okupacje niemiecką Pracownicy godzą sę na każde warunki bo jest duże bezrobocie Zakładem rządzą oprocz Prezesa [usunięte przez moderatora] ktorzy są postrachem calego zakładu , ale są wsrod pracowników Wazeliniarze ktorzy za trochę wieksza premie stali się donosicielami jednym slowem [usunięte przez moderatora]
New 2011-05-16 13:13:49
Czesc napiszcie prosze ile w tej firmie mozna zarobić miesiecznie pracując od poniedziałku do niedzieli cały miesiac bo słyszalem ze tam sie tak pracuje:) i jak wyglada praca czy jest czas np na papierosa? lub zeby sobie zjesc kanapke ?
anonim 2011-07-08 18:58:09
Pracowałam i nie polecam to nie jest praca u Tyca tylko praca w [usunięte przez moderatora]
koko 2014-11-18 07:22:19
dziadoska firma nie polecam tam pracy wyzysk na maksa majstrowa to istny gestapowiec
wanda 2016-04-19 20:01:15
pracować trzeba wszędzie a praca przy zamrażaniu owoców i warzyw do lekkich na pewno nie należy @koko pytanie czy płacą w terminie i na jakie zarobki w tej firmie można liczyć? Czy jest to najniższa krajowa czy może jednak trochę więcej?
Zostaw swoją opinię o ZAMRAZALNIA OWOCOW I WARZYW TYC - Kościuszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAMRAZALNIA OWOCOW I WARZYW TYC