logo Jeronimo Martins Biedronka

edi 2009-12-01 18:32:57
porażka
anonim 2010-05-29 21:31:20
WITAM
pracowalem w JMD ponad rok praca jak praca ;d trzeba ostro biegac za opakowaniami zeby zarobic ale [usunięte przez moderatora] tak ci premie [usunięte przez moderatora] ;d norma to 220 opakowan na godzine tak bylo w 2009 niewiem moze sie zmienilo teraz ;d powiem wam tak nie idziecie to dej firmy jezeli chcecie miec co 3 miesiace l4 i bole kregoslupa ;d to prosze bardzo ;d od grudnia do maja 2010 duzo ludzi po uciekalo z tej firmy i to nawet dobrzy pracowniki którzy robi srednio po ponad 300 ;d a wyplaty dostali po 1800 zÅ� ;d ludzie z biurów uciekaja bo z [usunięte przez moderatora] nieda sie wspópracowac tylko obiecal a [usunięte przez moderatora] prawda ;d jezeli chcecie cos wiecej wiedziec piszcie ;d
lipa 2010-07-28 16:07:14
robota jak robota zarobki dno ;d zarcie dawaja ale [usunięte przez moderatora] pewnee
ASPENIOK 2010-07-28 16:09:59
dyrektor[usunięte przez moderatora] patrzy tylko jakie auto kupic a nie płacić według tarifikatora
daro 2010-09-02 11:55:52
elo widzę ze "podoba" wam sie praca tam. A ja własnie myślę jak sie tam dostać do te firmy bo cv złożyłem, uprawnienia mam na wózki i ochronę ii czekam na jakiś kontakt niestety póki co cisza..
onRudaŚląska 2012-07-17 06:58:47
a jak z kierowcami? wie ktoś może na ten temat??
najwiekszy koń 2014-01-29 02:04:10
pracowalem 2 lata najlepiej jak potrafie zarobki po 3 miesiacach 2200-2800 czasami jeszcze wiecej zalezy jaka norme miesieczna ustawilem polecam dla ludzi ze stalowym kregoslupem ,,,,,pozdr dla pracownikow(usunięte przez administratora)
biedroneczki sa w kropeczki 2015-01-28 03:18:48
no dobra - to dla mnie potrzebna jest informacje ile tak na prawde zarabia sie w bedronce czyli jeonimomartins na innym stanowisku niz pracownik sklepu. Mnie interesuje praca na jakims stanowisku birowym gdzie nie bede rozpakowywal palet tylko robil zamowienia albo po prsotu zarzadzal kilkoma sklepami.
biedroneczki sa w kropeczki 2015-01-28 03:19:00
anonim 2015-02-02 15:45:27
Na początek dla magazyniera 2170 brutto. Ogólnie nie polecam podzielam się z wypowiedziami wyżej. Kręgosłupy do wymiany po dwóch trzech miesiącach. Ciągła praca w nadgodzinach. Norma 220 opak/h aby dostać minimalną premię 300 zł. Zero szacunku dla ludzi
flen 2016-05-20 16:52:10
Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Podobno w tej firmie z kasą jest całkiem nieźle, tylko z atmosferą jest ciężko. I to mówię o głównej siedzibie biedronki a nie tylko pracy na sklepie, w której wiadomo już powszechnie jak jest
Zostaw swoją opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka