cyprio sun holidays

Opinie o cyprio sun holidays

robi 2008-10-11 10:02:00
Słowa kojarzące się z cyprio sun holidays stresująca,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako żadna, [usunięte przez moderatora]
Atmosfera i ludzie tam pracujący byli w porządku
Od jakiej stawki można negocjować pensję? niewiem czy ta firma nadal istnieje, mam nadzieje że już upadla
Najbardziej podobało mi się w cyprio sun holidays:wino które przywozila z Cypru na różne targi turystyczne
Najbardziej nie podobało mi się w cyprio sun holidays:fatalne zarządzanie, szegfowa [usunięte przez moderatora] traktowala nas jak maszynki do zarabiania pieniedzy, [usunięte przez moderatora] nirgy do niej nie idsdzie do pracy
anonim 2009-02-24 13:12:53
to co sie działo w tym biurze to istna TRAGEDIA!!!!! szefowa jest naprawde [usunięte przez moderatora] ,praca z nia to istny KOSZMAR!!!!
Nikt nie chcial z nią współpracować ,wszyscy kontrahenci sie od niej poodwracali ,bo myslala ze każdy bedzie dla niej robil za darmo, [usunięte przez moderatora]
Pawson 2009-06-09 12:21:48
Słowa kojarzące się z cyprio sun holidays stresująca praca, nastawienie na wyniki

Atmosfera i ludzie tam pracujący byli świetni, atmosfera doskonala, zgrana grupa ludzi
Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie wiem czy firma nadal istnieje, trudno powiedzieć jak jest w tej chwili
Nie podobal mi się brak strategii rozwoju firmy, pewna bierność i pasywność.
kasia 2016-04-20 15:29:18
Jestem ciekawa czy ktoś z was korzystał z biura turystycznego i z ofert wycieczek u nich? Widizałąm ze maja nawet fajne oferty, jednka tyle teraz słyszy sie o upadłosci takich firm, szukam czegos sprawdzonego na wakacje.
Zostaw swoją opinię o cyprio sun holidays - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cyprio sun holidays