Cer-Art Studio sp. z o.o.

Mniszków

Opinie o Cer-Art Studio sp. z o.o.

anonim 2010-11-19 09:58:08
Zarobki na poziomie najnizszej krajowej a czasami i nizej, kierownik produkcj niejaki [usunięte przez moderatora]. to totalne [usunięte przez moderatora], człowiek któremu najprostsze zasady dobrego wychowania sprawiaja trudność, myśli że jak zrobił magistra to jest kierownikiem przez duże K, szkoda tylko ze w takiej szkole nie uczą zasad dobrego wychowania. Jesli chodzi o Pana Prezesa to człowiek bardzo sympatyczny, tylko mydla mu oczy dyrektor i kierowniczek i sądze,że nie wie o wielu rzeczach które dzieja sie w firmie i które sa na niekorzyśc firmy
mercedes 2011-02-11 12:51:24
Ta cała firma to jedna wielka banda! A najokropniejszym [usunięte przez moderatora] tego zakładu jest sam pan [usunięte przez moderatora].Zgrywa człowieka bardzo przychylnego ,a w rzeczywistości jest to osoba pozbawiona serca i skrupułów.A pan [usunięte przez moderatora] następna pusta [usunięte przez moderatora].
zapracowany 2014-10-02 20:43:00
idze ku lepszemu, jeszcze kilka zmian i bedzie ok
Andy 2016-04-19 09:51:17
Widzę, że dalej cisza @dajcie znak. Może to dobry znak właśnie :) Ja ostatnio słyszałem całkiem dobre opinie, także myślę, że sytuacja na pewno sie poprawiła. Sam nawet zastanawiam się nad podesłaniem do firmy własnego cv - może przy kolejnej rekrutacji wezmą je pod uwagę.
Zostaw swoją opinię o Cer-Art Studio sp. z o.o. - Mniszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cer-Art Studio sp. z o.o.