logo Laam Security

;-) 2010-01-12 20:36
mocny - 2010-01-08 15:19:52

przewalają mocny'ch
mlody 2010-06-01 21:15
widze ze laam security nie ma wystawionej zlej uwagi czyli musi byc dobra firma ja pracuje w ochronie na umowe zlecenie w solidzie i chcialem wiedziec czy jest mozliwosc zeby zatrudnic sie w tej ochronie w laam security
mlody 2010-06-01 21:15
Pawel 2010-12-04 18:57
Witam,
poszukuje info o zarobkach w tym przedsiębiorstwie. Glownie na stanowisku managera rejonu. Czy ktos sie orientuje?
anonim 2010-12-04 18:57
mocny - 2010-01-08 15:19:52

witam,
co masz na mysli?
dzieki za odp
Rado 2011-09-05 19:58
Pracowałem pół roku. Kasa na czas- nie oszukują na godzinach jak np. Solid Security Spółka Złooo z panem grubasem na czele. Odnośnie LAAM. Dobrze się pracowało kasa 6,5 zł ale pewność że dostaniesz te pieniążki. POLECAM jako alternatywa na chwilowy brak pracy.
sir 2016-05-19 18:19
Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej półki ale daje możliwość przyuczenia się. Kolega u nich pracował przez jakiś czas i zrezygnował tylko dlatego , że znalazł lepszą fuchę
Zostaw swoją opinię o Laam Security - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laam Security