Opinie o FMP Sp. z o.o. w Francja

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FMP Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w FMP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FMP Sp. z o.o. w Francja

Dre Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie ponad 1,5 roku. Ogólnie mam mieszane uczucia co do tej firmy, jednak w każdym zakładzie są plusy i minusy. Plus to praca jednozmianowa po 8 godz. czasami trzeba zostać 1-2 godz dłużej i zdarzają są pracujące soboty raz na jakiś czas, kiedy trzeba nadgonić zlecenia. Część ludzi na produkcji jest w porządku i nie ma drętwej atmosfery (poza wyjątkami). Co jakiś czas jakieś imprezy czy wycieczki. Płace średnie jak na dzisiejsze czasy, jednak w porównaniu do innych firm nie ma tragedii. Minus to napewno niektórzy ludzie na produkcji są na układach z kierownikiem i to widać i czuć na kilometr. Szczególnie w kwestii premii, uwag czy samej pracy. Weźmiesz L4 lub nż to zapomnij o premii. Jednak każdy to olewa i po prostu robi swoje bo nie będzie wychylać się przed szereg co dla mnie jest oczywiste gdy nie masz siły przebicia. Czepianie się o wychodzenie na papierosa lub krótkie rozmowy z innym pracownikiem czy rozmowy przez telefon nawet gdy nie ma co robić, gdzie w tym samym czasie inni (na układach) mogą to bezproblemowo robić. Nie wiem jak jest teraz, ale z tego co mi wiadomo dużo się pozmieniało. Nie polecam ani także nie odradzam pracy w tej firmie. Mam neutralny stosunek.

Aga

Pisałam już negatywną opinię na temat firmy ale została usunięta. Przestrzegam wszystkich. Jest to zakład produkcyjny - fabryka okien aluminium na potrzeby rynku francuskiego. Główny decydujący to firma francuska, Polak zarządzający polską strukturą nie ma nic do powiedzenia. Ludzie traktowani są bardzo źle, bardzo zła atmosfera w pracy. Nie daj się oszukać francuskiej hipokryzji. Pod płaszczykiem uśmiechu i dziwnej francuskiej poprawności będziesz traktowany bardzo źle. Problem wynika z chorego kierownictwa firmą Ania P et Marek M. To po prostu bardzo źli ludzie.

Barbara

Ale wiesz, co dziwne? Że Aga obwinia francuzką hipokryzję, a Polak niby nie ma nic do powiedzenia, a potem się okazuje, że jednak chodzi o kierowników Polaków.

ANONIM Nowy wpis
@Barbara

Opinia nie jest zgodna z prawdą!

ANONIM Nowy wpis

Opinia nie jest zgodna z prawdą!

Piernik

Czy ta firma w ogóle jeszcze istnieje???

Łucja Nowy wpis
@Piernik

Tak, istnieje :) Ktoś chyba niżej w tym miesiącu pisał coś o pracy tam. A skąd to pytanie? słyszałeś, że z firmą dzieje sie cos złego? :D

Rob

Nie polecam pracy w tej pokręconej firmie. Pracownicy traktowani są jak idioci. Kierownictwo nie ma zielonego pojęcia co dzieje się na produkcji, wprowadzając swoje abstrakcyjne wizje które wręcz wprowadzają chaos niż porządek. Zdanie i pomysły pracownika jest nic nie warte. Obcinają premie z byle powodu a ostatnimi czasy pracownicy zarabiają mniej niż przed rokiem... Na odpowiedź tłumaczą się argumentami wyjętymi wręcz z (usunięte przez administratora) Ludzie na układach z kierownikiem dostają lepsze premie i nie ponoszą odpowiedzialności za szkody jeśli coś zepsują reszta oczywiście reprymenda i dywanik. Nie polecam...

Marzena
@Rob

Tak to jest, że ci których nie ma w danym dziale wiedzą lepiej niż ci, którzy w nich siedzą. Nie próbowaliście jakoś wywalczyć swoje zdanie? Jeśli wprowadzają chaos i nie jest lepiej to może warto coś z tym zrobić?

Rob
@Marzena

Nic się nie da z tym zrobić albo się do tego stosujesz albo możesz sobie szukać innej firmy. Jest takie dobre przysłowie (usunięte przez administratora)

Aneta
@Rob

Chyba dość nieładne to przysłowie, które chciałeś przytoczyć, skoro je ocenzurowało... Czyli podsumowując najlepiej jak już pracować tu jak zombie, mieć innych gdzieś i skupić się tylko na robocie, tak?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FMP Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Alicja

Czyli praca na produkcji jest ciezka? Zastanawiałam się nad praca tam

Piernik
@Alicja

Na produkcji???

Barbara
@Piernik

Ale o co chodzi? Że kobieta pyta o pracę na produkcji profili? Może tak się jej napisało, i chodziło o robotę dla męża czy innego faceta. Ja tu zaglądam właśnie jako żona ;) Ile by zarobił ślubny tutaj?

Aga

Dlaczego usuwacie negatywne komentarze?

Aga

Jeżeli jesteś masohistą, zatrudnij się w firmie FMP sp z o o.

Zostaw merytoryczną opinię o FMP Sp. z o.o. - Francja

• Jak się pracuje w FMP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FMP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FMP Sp. z o.o.?

FMP Sp. z o.o.