Opinie o Omega Rex w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Omega Rex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Omega Rex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Rex w Warszawa

Zbychu Nowy wpis

Nadal jest tu tak fajnie jak te parę lat temu?

franek Nowy wpis

Słyszałem o tym pracodawcy naprawdę sporo dobrego. Mam informacje z pierwszej ręki - mój znajomy pracował tam rok temu. Mam nadzieję, że od tamtej pory jeśli się coś zmieniło, to tylko na lepsze :) Może ktoś podpowiedzieć, czy firma w tej chwili oferuje benefity pozapłacowe?

danuta Nowy wpis

a to w ogóle istnieją jakieś ogłoszenia od tej firmy poza stolicą? jeśli tak to prosze napiszcie o nich coś więcej, albo najlepiej podajcie namiar gdzie można je znaleźć samodzielnie i się wszystkiego dowiedzieć, okej? powoli te ogłoszenie poza warszawą obrastają już legendą, ale może jest nadzieja i istnieją...

maciek Nowy wpis

no własnie, ja nie widze innych ofert pracy niż Warszawa, więc mam nadzieje, ze ktoś widział te ogłoszenia i zamaietał gdzie, bo mnie by n przykład intersował Wrocław albo okolice no i nie wiem czy mam jakąs czanse czy jednak nie.. dajcie znać jak ktoś będzie wiedział czy te oferty sa nadal aktualne przede wszystkim.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Omega Rex? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Jurok

A które to miasta, bo nigdzie takiej informacji znaleźć nie mogę, a do Warszawy do pracy mam trochędaleko :)

turnau

tak ich główne biuro znajduje się w Warszawie, chociaż też bodajże w dwóch innych miastach mają swoich przedstawicieli

zadowolony

witam mi się super pracowało, fajni ludzie szefowie też OK, ale czy oni jeszcze działają ??

.......

a ona jeszcze istnieje ???

zadowolony82

jesteś ekonomistką czy byłą księgową ?. Współpracuję z tą firmą jako odbiorca ich leków i schyłku nie widzę...Nie wiem co wami kieruje, ale chyba nie zdrowy rozsądek. Domyślam się , że dzięki takiej stronie możesz dowalić byłemu pracodawcy, który najprawdopodobniej zrezygnował z Ciebie jako pracownika. Nie tędy droga...

an84

pracowałam w tej firmie i będę mile wspominała te czasy. Jak jakiś niedowartościowany rep, który został zwolniony za przekręty lub totalne lenistwo, próbuję poprawić sobie humor i podbudować swoje ego to jego sprawa... Niech się pochwali czy obecnie pracuje w poważnej firmie farmaceutycznej czy dzisiaj wozi piasek na budowę naszych autostra (usunięte przez administratora)

Były

Jakiego repa , jacy przełożeni, wszyscy wzięli nogi za pas przecież tam został sam "prezes" :-((

xxx

Hej, a jak wygląda praca repa, plany realne?? i jak przełożeni?? Dzięki za informację.

Hahahahahaha.....Jaki dział marketingu???? Przecież tam nie ma żadnego działu poza magazynem:) Daj sobie spokój:)

nikodem

pozytywny - 2012-01-20 11:41:01 A ja słyszałem całkiem dobre opinie ...... i teraz czytając wasze wypowiedzi nie wiem co myśleć :(Tzn co słyszałeś dobrego??Jeśli nie ufasz co wszyscy tutaj piszą to spróbuj w tej firmie :) ale miej w zapasie jakąś inną prace

do anonim

anonim_2 - 2012-01-19 11:43:18 Witam A jak wygląda u nich praca w biurze, w dziale marketingu ....... z góry dzięki za info.Marketingu??Chyba zaszła jakaś pomyłka przecież oni nie maja marketingu. Biuro liczy z magazynierem i ksiegowa chyba ok 5 osób

pozytywny

anonim_2

Nikt

Takiego bajkopisarza to już dawno świat nie widział.....Ta firma to jakieś wielkie nieporozumienie......

janek

Daj sobie spokój, pan krzysio to jeszcze dziecko, które dużo bajek potrafi opowiadać co najwyżej. Produkty z niższej półki, zarobki dobre tylko przy wykonaniu nierealnych planów - mówię to jako były przedstawiciel. Szkoda czasu.

buhaha

Powiem Ci szczerze że ja tylko słyszałem na temat tej firmy...ale tylu negatywów co się na słyszałem to kilka koncernów do jednego worka wziętych nie odzwierciedli tego twora.....Zdecydowanie odradzam...Jakiś koszmar

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Rex - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042