Opinie o PLAST SERVICE PACK w Kolonia Warszawska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PLAST SERVICE PACK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PLAST SERVICE PACK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLAST SERVICE PACK w Kolonia Warszawska

Tomasz

@stach Możesz dodać coś więcej , tak zagadkowo piszesz?

stachu
@Tomasz

Udziałowców jest trzech,firma jedna. Każdy ciągnie w swoją stronę. Starzy pracownicy się wykruszaja.świeżej krwi brak.Samymi ukraińcami firma się nie utrzyma.

@Tomasz

Pracownicy wiedzą o co chodzi.A dzisiaj 12 i przelewów brak. I tak od 7 miesięcy!

mietek
@stach

Stachu dziś 15 a przelewów nie ma !!!!!

@mietek

@mietek Chcecie napisać, że PLAST SERVICE PACK nie płaci na czas wynagrodzenia? Czy do tej pory otrzymaliście już swoje pensje? Czy sytuacja się już poprawiła? Będę wdzięczna za odpowiedź.

stach

Już po firmie. Za dużo pasożytów.

Bardzo super

@Wlad Palownik

@Wlad Palownik, rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy osoby, która pracuje obecnie w PLAST SERVICE PACK i masz na myśli warunki oferowane przez pracodawcę, tak? Zachęcam Cię do rozbudowania swojej wypowiedzi - poparta argumentami będzie na pewno bardziej wiarygodna i przydatna dla osób chcących podjąć pracę w tej firmie.

@Hanna

Jak bym tu nie pracował to bym się nie wypowiadał

@Wlad Palownik

Czasami to nie jest tak oczywiste, bo na forum wypowiadają się różne osoby, czasem nawet nie mające związku z danym pracodawcą. Skoro pracowałeś w PLAST SERVICE PACK, to ponawiam swoją prośbę o napisanie co nieco o warunkach pracy w tym miejscu. Wszelkie szczegóły mile widziane!

Hanna

@czesiek, mam więc nadzieję, że sytuacja faktycznie jest przejściowa - w każdej firmie mogą trafić się chwilowe problemy. Czy uzyskałeś już swoje zaległe wynagrodzenie? Daj znać, jak sytuacja będzie przedstawiać się w przyszłym miesiącu. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w PLAST SERVICE PACK? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

@Hanna

Sytuacja niestety jest coraz gorsza.Dziś 17 a pensji brak.Według zapowiedzi szefowej,kasa będzie przelewana po niedzieli,czyli dwa tygodnie po terminie.Tłumaczenie takie samo.Odbiorcy spużniają się z przelewami.Sytuacja taka ponoć ma trwać do końca roku.A co dalej?

@stach

@stach, faktycznie nie brzmi to zbyt dobrze. Czy takie sytuacje miały miejsce już wcześniej w PLAST SERVICE PACK, a później wszystko się unormowało, czy zaczęło się tak dziać dopiero od jakiegoś czasu? Daj w takim razie znać po niedzieli, jak wygląda kwestia wypłaty wynagrodzeń.

Hanna

@Remek, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w PLAST SERVICE PACK? Zdecydowałeś się na wysłanie swojego CV? Myślę, że zawsze warto spróbować! @czesiek, a do którego dnia miesiąca pracownik powinien otrzymać pensję? Czy pracodawca powiedział Wam, czym spowodowane są te opóźnienia i kiedy możecie spodziewać się wypłaty wynagrodzenia?

czesiek
@Hanna

Do 10-go każdego miesiąca , a tłumaczenie jest takie , że to są przejściowe trudności. Przelewy miały być zakończone 18.09. Na razie konto puste.

czesiek

Jak chcesz się tu pchać,to zapraszamy.Dziś 17 września,przelewów pensji brak.

Co się dzieje ?

Hanna

@miron, a możesz napisać coś więcej? Jakie pozytywy w firmie masz na myśli? Co złego widzisz w zatrudnianiu ludzi spoza granic Polski w tej firmie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w PLAST SERVICE PACK? Jak wypada ten pracodawca na tle innych, podobnych firm z branży?

Hanna

@miron, rozumiem, że pracujesz w PLAST SERVICE PACK? Długo już jesteś związany z tą firmą? Czy prowadzone są w niej aktualnie jakieś ciekawe rekrutacje? Zachęcam osoby, które pracują bądź pracowały w PLAST SERVICE PACK do wyrażenia swojej opinii na temat pracodawcy!

miron
@Hanna

W firmie pracuję od dziesięciu lat.Obecnie widać dużo pozytywów. Niestety w dalszym ciągu firma stawia na przyjaciół ze wschodu.Polscy pracownicy,,starzy'' już się wykruszają,świeżej krwi nie widać.

miron

Po co te złośliwości! Jest surowiec,są zamówienia,czyli jest praca.Wszystko idzie w dobrym kierunku.Nikt nie trzyma nikogo na siłę w tej firmie!

Hanna

@Maniana, co ma na celu Twój komentarz? Jeśli masz do powiedzenia coś merytorycznego na temat pracy w firmie PLAST SERVICE PACK - zachęcam. @tre, bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum i przestrzeganie zasad zapisanych w naszym regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin

Hanna

@Enko skoro umarł właściciel firmy PLAST SERVICE PACK to może dlatego nie zostały uregulowane wszystkie płatności? Może poczekaj tak jak i pracownicy na uregulowanie wszystkich spraw i wyjaśnienie, kto firmą się będzie teraz zajmował.

@Hanna

Już pisałem o tem :) Powstała Sp. z.o.o. jeszcze jak właściciel żył. I tak jak Owsiak gra do końca świata i jeden dzień dłużej tak samo firma będzie istniała . PSP ma kto zarządzać :)

@Hanna

(usunięte przez administratora) prawda, pół roku brak odzewu ani na telefon ani na mail ani osobiście probywałem odwiedzieć zakład kwota ponad 200tys zł jak coś, po decyzji sądowej dopiero zapłacili, dla większej firmy to ok ale dla małej to bankrótstwo by było(od momentu 1maila o proszenie kasy do zapłacenia na konto prawie rok minął

Ola
@Enko

Nie piszemy bankrótstwo tylko bankructwo macie firmy a pisać nie umiecie

@Ola

Pisałem poniżej nie jestem polakiem to po 1e! Po drugie jestem pracownikiem na dużej firmie! Po 3ie wiem że pracujesz w dziale marketingu na tej firmie więc nie rzucaj się na moje pisanie tylko przekaż do kierownictwa że maja płacić na czas a nie na nakaz sądowy jak do teraz robicie!!!

Stefan
@Enko

Najpierw upewnij się gdzie pracujesz bo może Agencja powinna Ci płacić a nie firma w której pracujesz

tre
@Enko

"Polak" się pisze z wielkiej litery, pajacu bez szacunku

Hanna

@Marinna dziękuję Ci za odpowiedź i myślę, że jest to dobra informacja dla tych wszystkich, którzy myślą o dołączeniu do zespołu firmy PLAST SERVICE PACK. Co prawda na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnych ogłoszeń o pracę, ale czasami mimo braku takowych, można na miejscu dopytać o perspektywę zatrudnienia i niejako sprowokować rozmowę na temat możliwości pracy w danej firmie.

Maniana

To sobie wprowadź

Hanna

Skoro wszystko już jest w porządku w firmie PLAST SERVICE PACK, to może ktoś spróbuje nazwać te wszystkie korzystne zmiany jakie nastąpiły w ostatnim czasie? Czy niebezpieczeństwo zwolnień zostało już zażegnane? Jak myślicie, co obecnie jest największą zaletą tej firmy?

Marianna
@Hanna

Na pewno jest lepiej spokojniej można skupić się wyłącznie na pracy.Za dużo pytań Pani zadała.Myślę , ze jedną zaleta jest to że pracujemy i czujemy się jak w rodzinie.Model włoskiej rodziny.Myślę , że większość pracowników chce aby firma trwała i się rozwijała. Dlatego spokój i szacunek do ludzi będzie działał jak lekarstwo a nie plotkarstwo , zajadłość ,nienawiść.

Hanna

@długoletni pracownik, czy są już konkretne rezultaty częstych zebrań i dyskusji, o których pisałeś ponad miesiąc temu.Co mógłbyś odpowiedzieć osobom zainteresowanym podjęciem pracy w PLAST SERVICE PACK? Czy to już jest właściwy moment na aplikowanie do tej firmy?

dżek
@Hanna

Tak to jest właściwy moment

@Hanna

Tak,to jest właściwy moment.Zawsze był właściwy moment :)

Stefan

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy, podpowiedzcie jak się pracuje.

Natalia
@Stefan

Świetnie się pracuje świetna atmosfera firma ma potencjał

Witold

Konkurencja zaczęła inspirować do pisania wróżb?

@Witold

Ale Ty jesteś wesoły Romek ,hahahah

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy PLAST SERVICE PACK?

długoletni pracownik

Wszystko zmierza w dobrym kierunku.Częste zebrania i dyskusje z p.Rumińską dają nadzieję na dalszą pracę w tej firmie.Trzeba tylko czasu i cierpliwości.

Transport

Cześć wszystkim, czy możecie powiedzieć coś o wypłacalności tej firmy? Nie jestem pracownikiem lecz partnerem biznesowym dokładnie chodzi o transport. Chciałabym wiedzieć czy można zacząć z nimi współpracę. Z góry dziękuje za wszystkie informacje.

p;racownik
@Transport

W obecnej sytuacji trudno coś powiedzieć.Nie dawno odszedł właściciel firmy ,,umarł".Ja osobiście bym poczekał na rozwój sytuacji.

@Transport

Witam, pracuje na dosyc znanej firmie transportowej woziliśmy dla nich w zeszłym roku w ciagu 3 miesięcy - na łaczną kwotę ok 150tys zł, po 3 m-cach zaczelismy prosić o swoje i nic, tel nie odbierają, na maila nie odpisaują, poczekaliśmy jeszcze 1mc, prawnik wziął się do roboty sprawa sądowa - wygrana, po nakazie sądowym dopiero 1y przelew od nich, jeszcze walczymy z odsetkami, więć ODRADZAM, mili i przyjazni jak zamawiają transport jak płacić to mają w tyłku pozdr

Lekcje z języka polskiego się kłaniją :D . A tak między nami :Nie pij więcej :D

Nie pij więcej :D

@jaj chiński sprzedawca

Nie jestem polakiem jak cos, napisałem prawdę żeby kogoś uprzedzić a jak pracujesz w tej firmie wiesz sam z jakiej firmy jestem

Bechiavior
@Transport

Masz wszystko na "tacy podane " ,co paszczysz?

Hanna

@jaj chiński sprzedawca czyli kto teraz zarządza firmą PLAST SERVICE PACK? Wcześniej były informacje o tym, żeby się wstrzymać, aż się wszystko wyklaruje po śmierci właściciela.

Bechiavior
@Hanna

Nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz

Zostaw merytoryczną opinię o PLAST SERVICE PACK - Kolonia Warszawska

• Jak się pracuje w PLAST SERVICE PACK?

Zobacz opinie na temat firmy PLAST SERVICE PACK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PLAST SERVICE PACK?

Kandydaci do pracy w PLAST SERVICE PACK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PLAST SERVICE PACK