Idea Place

Wrocław

Opinie o Idea Place

Coworker 2011-09-09 11:39:15
Idea Place, to biuro coworkingowe w samym centrum Wrocławia. Pracuję nie tyle "dla" firmy, ile "w" firmie, ponieważ jako freelancer wynajmuje tu biurko. Mogę polecić z czystym sumieniem. Mają wiele udogodnień i obsługują nie tylko freelancerów. Ja mam biurko, ale mogę też wynająć salę do spotkań biznesowych, albo salkę do szkoleń (mają bardzo ładne, "biznesowe" wnętrza). Skupiają się tu osoby z różnych branż, co jest czasami pomocne, a na pewno bardzo twórcze. Podoba mi się swoboda oraz ludzkie podejście biura do klientów - jest sympatycznie, we wszystkim można się szybko i sprawnie dogadać. Ogólnie - świetne rozwiazanie, znane już na całym świecie. Dobrze, że wchodzi do Polski od razu w tak profesjonalnej formie (brak jakichkolwiek niedociągnięć). Jeszcze raz gorąco polecam biuro coworkingowe Idea Place
Zostaw swoją opinię o Idea Place - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idea Place