Opinie o Unilever w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Unilever. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Katowice

Gosia

Podobno Genpact Katowice w ciągu 2 lat ma przenieść Master Datę, O2C i logistykę do Indii

Witam! Jak wygląda praca na magazynie i ile zarabia magazynier?

Kasia231

Witam. Jak wygląda praca na pakowni herbaty? Atmosfera jest wporzadku? Warto zacząć tam pracę? :) Czy jest bardzo ciężko?

pracownik ramstad
@Kasia231

Nie nie warto praca tylko na 1,5 roku , bo nie zatrudniają pod firmę , a w agencji tymczasowej można tylko pracować tylko 18 miesięcy

Kasiullla22222
@Kasia231

Witam:) Jest super:))) POzdrawiam:)

Iza
@Kasia231

Kwestia przyzwyczajenia. Praca nie jest ciężka warunki są specyficzne jak to w fabryce

Martyna
@Iza

Specyficzne warunki - to masz na myśli wyzysk i pracę bez umowy, pod agencją za śmieszne zarobki?

Ciekawostka
@Iza

Praca nie jest ciężka????????Chyba kpisz.No ale jak należysz do tych pupilków lidera albo słyniesz z wazeliniarstwa,mozna też grać głupka, to tak,racja ,nawet sie nie spocisz przy pracy bo normalnie guzik robisz!Robienie pustych przebiegów po hali ze śmieciami,pudełeczkami itp to faktycznie fucha jak złoto. A i pamiętaj uśmiechać sie do kamer,wielki brat patrzy:)

czas rozmowy

Mam mieszane odczucia odnośnie pracy w tej firmie. Pod fasadą inkluzywności i dbałości o dobrostan pracowników, kryje się elementarny brak szacunku dla człowieka. Pod hasłem dbałości o bezpieczeństwo, premiowane jest donoszenie na kolegów/koleżanki. Bardzo proceduralne podejście do wykonywania obowiązków zawodowych, sprawia, że można poczuć się jak robot. Pozytywy? Wypłata zawsze na czas!

Marzena
@czas rozmowy

Donoszenie? W jaki sposób? I jak to ma pomóc w bezpieczeństwie, wiesz co oni robią z tymi informacjami?

Onn
@Marzena

Czyli np jeśli chodzisz nie po wyznaczone lini lub masz tel na hali ktoś zauważy doniesie liderowi to ma premie za to

Iza
@Onn

Ale to przecież takie są zasady BHP. Wiec nie rozumiem, że ktos ma do tego pretensje...

SB
@Iza

Rozumiem, że audyt SB(bez "O") wypełniony?

@Onn

Nie wiem co grosze to, że się nie stosują do takich podstaw czy faktycznie to, że kablują. Nie da się tutaj w jakiś normalny sposób wyegzekwować, żeby ludzie zachowywali się po prostu normalnie i skupili na pracy?

prawda
@czas rozmowy

Dokładnie,totalny brak szacunku,praca w hałasie(przekroczone db,zapylenie),a chieny o małych rozumkach myślą,ze jak polecą z donosikiem to dostaną super bonus-premię w wysokośći :):):)za jaką szmacenie się jest dla nich priorytetem,i jeszcze wydaje się im ,ze nikt się o tym nie dowie.

@prawda

No a powiedz mi jak długo to już trwa? Bo z tym, że nikt się o tym nie dowie to ciekawa sprawa. Raczej bardziej powinna się w tym przypadku liczyć reakcja?

poważna
@Ewa

Mądry wie o co chodzi a głupiemu to i całe wywody nie pomogą.Podobno zawsze w fabryce donosili na siebie i pozwalali sobie na na niedozwolone jakieś chore traktowanie pracowników jak to sie mówiło z promocji(Randstadt). Pod firmę przechodzą tacy którzy faktycznie chcą sie uczyć na maszynach i mają do tego pradyspozycje(znikoma ilość a i jeszcze uciekają bo niestety starzy operatorzy nie zbyt chętnie zdradzają tajniki prawidłowej obsługi maszyn-chyba się konkurencji obawiają)a zwłaszcza ci którzy mają plecy ale się zupełnie do tego nie nadają.Zwłaszcza osoby nie potrafiące obsługiwać urządzeń końcówki linii(bo też i szkoleń jako takich brak)chociaż pracują już np.rok,dwa,lub nawet więcej.

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jaki dress code obowiązuje w Unilever?

Jaaa

Dostajesz ciuchy i buty robocze. Każdy wygląda tak samo. Nie ważne czy lider czy nowy pracownik

@Jaaa

To chyba nawet spoko ale jak potem lidera odróżnić w trakcie pracy? Czy w sumie nie jest aż tak tu potrzebny?

Jaaa
@Ewa

Nie jest potrzebny. Na początku zmiany rozdziela zadania a potem idzie do kanciapy. Tam się go znajdzie

@Jaaa

I co on tam niby przez ten cały czas robi? Jakie jeszcze obowiązki ma pomimo tego podziału zadań?

Gueis

Chodzi o zmianę D co do poprzedniej oceny bo nie dopisałem.

Gueis

Niestety , nie polecam tej pracy. Lider zamiast iść za ludźmi ma ich głęboko w (usunięte przez administratora) z pewnej zmiany, robi się za nieudolnych ludzi często gęsto mając mniejsza wypłatę niż oni... Nikt z tym nic nie robi, a szkoda.. bo mogłaby być fajna zgrana ekipa na pewnej zmianie, ale jeśli lider woli zbierać osoby które wszyscy wywalają zamiast zostawić pod firmę te, co się nadają... Przykre

Dzień dobry, czy możecie Państwo napisać coś więcej na temat przejścia Unilever do Indii lub pod inną firmę? Czytam komentarze i nie wiem czy warto kandydować na ten moment, dziękuję.

tereska
@Adam

nie składaj papierów do Unilevera, biuro już w całości idzie do GenPactu, nie warto

@Adam

Adam sproboj sam zobaczysz nic nie stracisz

@tereska

Dlaczego nie warto? Coś więcej niż tylko to stwierdzenie jesteś w stanie wykrzesać?

Lukasz

Mam nadzieję że zlikwidują

bezpośrednio przez firmę nie zatrudniają?

Edyta
@Marta

Nie, szukają głupich parobków, których można wycyckać. Robić po 200 godzin, soboty, niedziele, święta na okrągło 6/2, bez umowy, bez urlopu, tylko na 3/4, za 2600, baba się z głupim na głowy pozmieniała.

@Edyta

Tak piszą w wymaganiach w ogłoszeniu?

@Edyta

Dają umowę o pracę na 18 miesięcy

Pracuje w tej firmie i powiem wam tak. Nie jest tak źle jak opisują niektórzy. Jeżeli jesteś osobą która chce pracować a nie zajmować się obgadywaniem innych, która ma swoje zdanie, to będziesz zadowolona pracując w tej firmie. Po prostu trzeba pracować!. Wypłata jest zawsze na czas i wszystko się zgadza a wypracowanymi godzinami. Jak w każdej prace - trzeba zapiep.....szac! Atmosfera jest taka jaką stworzysz sama. Nie wchodzić w komitywę z żadnym liderem czy innym biedakiem, który niby ma władze. 2500 zawsze wyciągniesz! Pracowałam w innych podobnych firmach i jak na dzień dzisiejszy to jest najlepsza praca na linii produkcyjnej. Jeżeli chodzi o liderów, które prowadza swoje grupy, to tu trzeba uważać! Są niektórzy, które z czasem chcą bliższego kontaktu z wybranymi dziewczynami. Na to trzeba uważać! Ale z drugiej strony, jeżeli jakiś lider nie daj boże będzie poświęcać więcej uwagi Tobie niż innym - zgłaszaj to do biura! ... Jestem właśnie taką osobą, która została przeniesiona na inną brygadę z tego powodu, bo nie zgłosiła tego w swoim czasie. Ogólnie... praca nie jest ciężka. To co tu wypisują, to jest bzdura! Da się normalnie pracować.

Annna
@Monika

2500??? Ludzie pracujecie charytatywnie?? 2500 to mają sprzedawczynie z wykształceniem podstawowym! Mieszkam w mieście 60tys mieszkańców, mam wykształcenie średnie i wyciągam jako doradca klienta na siłowni 2900 minimum... bez presji i walki o jutro, 2500 jest moja gwarantowana podstawa. Chciałam zmienić branżę właśnie żeby więcej zarabiać ale ludzie jak PH ma więcej zarabiać jak wy się na takie grosze godzicie?? Szanujcie się i idźcie do sklepu wieszakować przez 8 godzin za 2500... bez stresu i presji.

Wiktor
@Annna

2500 to mało chyba oczom nie wieżę ja jak pracowałem jako pracownik ochrony dla znanej firmy z Warszawy (niepłacili na ZUS i Fundusz Pracy) to wypłatę miałem 700zł około. A godzin 250H w miesiącu. Więc proszę się zastanowić co się pisze o wynagrodzeniach.

Dave
@Monika

2500zł,to ja 10 lat temu zarabiałem na produkcji, na 2 zmiany, bez nocek, weekendy wolne.. Tyle w temacie

Ola bojek

O jakiego lidera chodzi?

Beti
@Wiktor

Ach,Ty to jesteś przodownik pracy!Trzeba się było zrzec tych 700 złotych na biednych.Tak to właśnie jest, jak się ,,nie wierzę'' pisze przez,,ż'' ,,nie płacili"- razem, a godzin 250 h.To już wiem, dlaczego nie napisałeś wypowiedzenia.Trudny język polski.

Kasiullla22222

Prawda:)

@Wiktor

To po co tam pracowałeś, dla idei. (usunięte przez administratora) nie sieją, na takich idiotach biją kasę.

@Monika

Ranstad to (usunięte przez administratora) którzy szukają (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora). Bez urlopu, bez umowy, za 13.60 za godzinę w czterobrygadówce , w której tydzień pracy 6 dni, 48 godzin. Lata pracy? jak umowa na 1/2 etatu a po 18 miesiącach jak Cię wyeksploatują i wypompują na maxa, to Cię zwolnią, bo tylko 18 miesięcy można pracować pod agenjcą. A cały czas będą kłamać że po 6 miesiącach przejdziesz pod zakład, żeby tylko złapać głupiego, a pod zakład w ogóle nie przyjmują nikogo od dawna. Totalny wyzysk. Ciekawe kiedy masz czas na obgadywanie, jak nawet do toalety nie ma czasu wyjść.

Edyta
@Monika

W żadnym wypadku nie można tego nazwać normalna pracą. Normalna praca, to normalne warunki pracy i płacy, przestrzeganie kodeksu pracy, tutaj takie coś nie istnieje, tutaj samowolka, kompletne (usunięte przez administratora)praw pracownika,(usunięte przez administratora)

Martyna
@Monika

Czterobrygadówka, 6/2 i jeszcze bez umowy za 2500? stuknij się(usunięte przez administratora)

Guci

Lody big milk promocyjne czekoladowe ktoś kręci na produkcji i nie drukuje koduw na patyczkach i wysyła je na sklepy w Krakowie

@Guci

A może to nie kręcenie tylko po prostu błąd? Ale w sumie czemu mieliby to celowo robić?

Kartonownia 3,4 zmiana B

Najlepiej jakby ktoś zrobił porządek z wielką paniusią na kartonowni 3,4 która zachowuje się jak (usunięte przez administratora) i burak, wielka dup.na kierowniczka która jest zwykłym pracownikiem i role się jej pomyliły w łebie . Gęby używa jako narzędzia pracy i myśli ze jej wszystko wolno. a (usunięte przez administratora) taki, że szkoda gadać. A liderka zamiast coś z tym robić to tylko ją chwali i po główce głaszcze. Najgorsza zmiana, nikomu nie życzę, pracy z tą babą.

Anioł
@Kartonownia 3,4 zmiana B

WIem o kim mówisz kolego. I tak masz rację, te babsko zachowuje się jakby była kierownikiem, i poniewiera chyba każdym, a prawda taka ze jest zwykłym operatorem i nikim wiecej. Jej zachowanie powinno już dawno zostać wzięte pod ocene, ale kto by się tym przejmowal jak liderka nie lepsza.

luzak
@Kartonownia 3,4 zmiana B

to jeszcze tego babola nie zwolnili? spokojnie karma wraca, jeszcze sie to na tym babsztylu zemści. Oby tylko ze zdwojoną sila

Aleksander
@luzak

Chyba zalazła ci za skórę, co? Pracowałeś na kartonowni i nie mogłeś się dogadać? Dziwne że nikt tego nie zgłosił do kierownictwa, bo takie traktowanie ludzi może tylko zdemotywować zespół do pracy. Przynajmniej ja mam takie zdanie.

Koksik
@Aleksander

Dogadać? Z kim się chcesz dogadywać, jak robisz swoje (i robisz to dobrze) a jakiś babol wychodzi do Ciebie i dże ryja, bo coś się jej nie podoba? Wolalem przenieść się na inną brygadę, niż robić z tą ******.

Hej, dostałem propozycję pracy na stanowisku junior customer service specialist w biurze w Katowicach przez agencję Ranstad. Jak wygląda sprawa z zarobkami na tym stanowisku i ogólną jakością pracy (benefity, atmosfera)? Czy po zakończeniu kilkumiesięcznej pracy, po zakończeniu umowy o pracy tymczasowej można liczyć na zatrudnienie pod firmą?

PEwa

Ciekawe. kiedy jakiś audyt pracowników się odbędzie :)

Sonia

Witam ,planuje rozpocząć pracę w tej firmie,chciałabym się zapytać jakie mniej więcej są zarobki,jaka atmosfera,będę wdzięczna za wszelkie informacje, pozdrawiam

Ewakuacja
@Sonia

Obecnie poszukuję nowej pracy, pieniądze takie sobie da się przetrwać miesiąc natomiast atmosfera bardzo napięta i sztuczna. Pracuje tutaj sporo starszych osób dla których wykonanie normy to świętość a unilever to ich dom.

Kajka
@Sonia

Niewarto

Darek

Witaj pojawiła się oferta pracy jako operator maszyn produkcyjnych, może ktoś napisać jakie są zarobki netto na tym stanowisku?

@Darek

pół roku temu można było zarobić 2500 - 2600 zł na rękę , ale stawki od września poszły do góry

meg
@były pracownik

co to za pieniądze ???? a dają instrukcje jak za to przeżyć miesiąc?

JeffreyPoland
@meg

Skoro stawka Ci nie odpowiada to zawsze można wyrobić większe wykształcenie i iść na jakieś wyższe stanowisko i zarabiać więcej :)

X
@były pracownik

Pracujesz 6 dni pod rząd... 3 zmiany i zarania się 2600 zł? ????

pracownik ramstad

Socjal jest tylko dla pracowników zatrudnionych pod Unilever , pracownicy Ramstad (agencja pracy tymczasowej) nie dostają prawie żadnego socjalu , są tylko paczki z herbatą i chemią na święta , i możliwość zrobienia zakupów w sklepiku przyzakładowym za jakieś 50% ceny sklepowej , i (usunięte przez administratora) zatrudniania pod różnymi agencjami pracy tymczasowej , oraz braku możliwości przejścia pod firmę Unilever , a od kąt zmieniły się przepisy to po 18 miesiącach brak możliwości pracy w Unilever przez najbliższe 3 lata

Jaca
@pracownik ramstad

Jezeli pracowalem 18 miesiecy pod randstad , czy po 3 latach moge sie starac o przyjecie na cherbaty lub margaryne. Prosze o odpowiedz dziekuje.

Witam, widzę ogłoszenie na operatora maszyn. Jakie są stawki na tym stanowisku i jakie są obowiązki? Jak z atmosferą? Dziekuje

JeffreyPoland
@Gość

Jeśli chodzi o atmosferę to przypuszczam że zależy to od brygady. Z moją brygadą jest przyjemna atmosfera zarówno na jednej jak i drugiej hali.

Gość 1
@JeffreyPoland

jeśli chodzi o twoją wypowiedź to musisz być jakimś Botem skoro piszesz że z twoją brygadą jest przyjemna atmosfera na jednej jak i drugiej hali, jak możesz to napisz na której hali pracujesz północnej czy południowej

Zainteresowana

A czy ktoś z was wie może jak wygląda praca na stanowisku administracyjnym? Czy warto? Jakie sa plusy i minusy?

Dawid

Jestem po drugiej rozmowie i byłem na hali z koordynatorem zobaczyć jak wygląda praca, powiedzieli że odezwą się do 2 tygodni.., jak to wygląda w praktyce?, odzywają się czy to ściema tylko?

@Dawid

Odezwa się na 100 %

Dawid

Witam, jestem.po rozmowie telefonicznej na stanowisko operator maszyn, za nie długo mam spotkanie w zakładzie, czy może ktoś napisać, jaka jest atmosfera w pracy i czy da się normalnie pracować w tym zakładzie?, bo zarobki jakie są to już wiem. Dziękuję za odpowiedź bez hejtu.

@Dawid

Na hale zachodnia proponuję bardzo fajni ludzie i spoko atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Katowice

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever