PRO NATURA Sp. z o.o. J. Frydryk

Chwiram

Opinie o PRO NATURA Sp. z o.o. J. Frydryk

anonim 2011-09-09 09:46:35
Strzeżcie się tego pracodawcy jak ognia! Miałem być zatrudniony jako kierowca/dostawca ( docelowo ewentualnie z funkcją przedstawiciela handlowego ) - tak wynikało z rozmowy jaką odbyłem z panem [usunięte przez moderatora] Początek obiecujący: umowa już na drugi dzien, mailem przesłane trasy wyjazdu. Jak sie poźniej okazało to miałem byc 3 w 1: kierowca, przedstawiciel handlowy, i... magazynier. Jak sie dowiedziałem to ludzie nie wytrzymują u niego dłuzej nie miesiac. A ponadto ma duże problemy z wypłacalnością. Także jeszcze raz: strzeżcie się jak ognia!
czarna 2012-03-12 18:44:40
witam ja pracuję w tej firmie 9lat! i daję rade! nie jest żle z tym pracodawcą można zawsze się dogadac!!! jeśli chodzi o wypłacalnosc to jest nie prawda zawsze wypłatę mam na czas nigdy nie było problemu z płacą!!a nie porozumienia zdarzają sie nie tylko w zakładach ale i najlepszych małżeństwach!!!!!!
już były pracownik 2012-09-24 13:10:46
witam, widzę że temat pracy w tej firmie się powoli rozkręca. na początku chciałbym koleżance oszczędzić nerwów, bo zdrowie najważniejsze. a po drugie, szczere gratulacje że udało sie tam tobie przepracować aż 9 lat, widocznie pan [usunięte przez moderatora] płaci tobie tyle że starcza ci na wyżywienie całej rodziny i nie tylko. Bo jeśli chodzi o mnie to widmo najniższej krajowej przerażało mnie do tego stopnia że zawinąłem sie już po niecałych 3 miesiącach. A cytując anonima, problemów z wypłacalnością akurat ja nie miałem, nie wiem może miałem wiecej szczęscia, chociaz co innego na papierze a co innego na koncie... Jednak gdyby w tej firmie było tak swietnie to nie wisiałyby ciągle ogłoszenia o \"ofertach pracy\". podsumowując, jesli macie inna opcje pracy to z niej skorzystajcie, bo ja osobiscie nie polecam. pozdrawiam
znawca tematu 2014-03-12 12:13:32
co do kultury to owszem gadane ma ale co do moralności i etyki to mu daleko uwaga na niego.
elen 2016-04-22 11:33:17
bo to jest kolego poniekąd praca z poczuciem misji. poza tym, teraz jest wielka moda na produkty bezglutenowe i bez gmo, a oni jeszcze do tego mająś Certyfikat produkcji żywności ekologicznej. na pewno jest wielu chętnych na taką żywność, teraz taka moda
Zostaw swoją opinię o PRO NATURA Sp. z o.o. J. Frydryk - Chwiram
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO NATURA Sp. z o.o. J. Frydryk