MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Piotr Jagusztyn

Jeżeli ktoś szuka uczciwej, solidnej i rzetelnej agencji pracy to z czystym sumieniem mogę polecić MONDI. Pieniądze wypłacane w terminie, przejrzyste warunki, dobra organizacja, kontakt itd. Ogólnie nie można mieć zastrzeżeń, a wśród wielu agencji pracy w Polsce MONDI uplasowałbym w takim mocnym TOP3. Pracowałem 26 miesięcy na kilku projektach, a teraz przeszedłem bezpośrednio pod firmę w Niemczech. Jeszcze raz jak najbardziej polecam, miłej pracy ????

Praca chętny
@Piotr Jagusztyn

Jaki projekt Pan może polecić jestem zainteresowany żeby wyjechać właśnie przez tą agencję ?

Łukasz

Bardzo polecam firmę MONDI

@Łukasz

Jaki projekt może Pan polecić ?

M

Czy pracuje ktoś w okolicach Coburga i może coś napisać na temat pracy?

Lentza

Praca może nie jest na spokojnie, bo jest co robić i jest tempo. Na pewno nie można powiedzieć, że człowiek się nudzi. Ale praca w Niemczech, w branży związanej z motoryzacją to ciekawe doświadczenie i możliwość spojrzenia właściwie na najnowszą technologię. Na pewno można się tu wiele nauczyć. Widać, ze zastosowane rozwiązania i procedury mają sporo sensu. Wypracowane z czasem. Do tego praca daje satysfakcje i nie ukrywajmy całkiem niezłe zarobki. Jak dla mnie całkiem sensowna praca.

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Gość 12346y

Witam chciałbym spytać czy faktycznie można zarobić tyle ile mondi piszę w ogłoszeniu czyli np 1900-2400euro netto ? Z góry dzięki za odpowiedź

antek
@Gość 12346y

tak bezproblemowo

Praca
@antek

Czy to jest kwota po odliczeniu mieszkania ?

Szym99on

Pytanie mam pracuje ktoś albo jedzie początkiem 2024 Wszystko jest tak jak piszą takie zarobki 1900-2200 I jak wyglądają mieszkania wszystko zapewniają Jaka cena za mieszkanie?

Lenartowicz

Jest ok. Tak jak mówia na rozmowie w Poznaniu, taka jest praca w Niemczech. Nie ubarwiają, by zyskać pracownika. Wszystko sie zgadza, warunki, sam zakres itd. Na miejscu pomoc w załatwieniu formalności. Przydaje się, bo nawet jak zna sie język, to przepisów i procedur już nie do końca. A tak jest pewna podpowiedź co i jak. Wypłaty? O czasie i niezłe. ekipa przyjemna, więc nie ma co narzekać. Czasami ktoś marudzi, czasami ktoś tęskni, jak wszędzie gdy pracuje się poza krajem.

Praca Niemcy
@Lenartowicz

Na jaki projekt pojechałeś ?

Praca automotive

Chciałem zapytać jaki projekt możecie polecić jeśli chodzi o pracę w branży automotive bo jest ich kilka i nie mogę się zdecydować ?

Koblencja

Czy pracował ktoś na magazynie w Koblencji i może coś więcej napisać jak wygląda ta praca ?

@Koblencja

Zależy na jaki trafisz dział. Tam jest akurat dużo do wyboru. Teraz szukają z tego co wiem na magazyn. Najlepiej zadzwonić na infolinie i dopytać. Na magazynie jak na magazynie troche pracy fizycznej jest. Ja mysle ze to jedna z najlepszych ofert jakie mają. Przemysł rowerowy się teraz kręci więc nie będziesz się martwić o przestoje. Koordynatora masz tam na miejscu co rzadko się też trafia

Kaja
@Koblencja

Nie polecam, typowy obóz pracy.

Koblencja
@Kaja

Rozumiem może ktoś polecić jakiś projekt gdzie są w miarę dobre warunki pracy ?

MONDI sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Poznań. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Dzien dobry @Pracodawca Zauważyłam ogłoszenie o prace jako koordynator pracowników w Poznaniu Czy moglibyście Państwo zdradzić cos więcej? Głównie chodzi mi o zarobki na start i szczegółowe wymagania Ania

@Anna

Dzień dobry, prosimy o kontakt mailowy pod adresem kariera@mondi.pl, chętnie przekażemy szczegółowy zakres wymagań i odpowiemy na pytania.

Mondi załatwiło pracę całkiem fajnie, bo i warunki umowy i cały wyjazd i pomoc na miejscu - wszystko było dobrze zrobione. Oczywiście na miejsce musiałam sama dojechać, ale miałam wszystko wytłumaczone :) I to mi się bardzo podoba. Praca też ok. Warunki na miejscu dobre, na pewno lepsze niż w kraju. Widać, ze firma do której trafiłam, inwestowała w rozwiązania na miejscu. Także sama praca na fajnym poziomie. I pensja zawsze w terminie i dokładnie taka, jak w umowie. Bez kręcenia i innych takich sytuacji, które znałam z kraju. Także jak dla mnie pozytyw.

Tom

Czy ktoś coś może powiedzieć o pracy w Parsberg jakie warunki i więcej.

@Tom

Dzień dobry, po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www.mondi.pl lub do kontaktu z Działem Rekrutacji pod numerem +48 500 456 300.

Xx

Czy Mondi daje prace parom ? Czy na tą chwile po prostu nie mają zapotrzebowania bądź ofert?

Natala
@Xx

dzowniłam dzisiaj i teraz nie mają co jakiś czas się zdarzają podobno. Pani mówiła żeby śledzić na stronie ale raczej rzadkość

@Natala

Kurcze szkoda.. fajne opinie ,widać że zarobki też, nic tylko teraz koczować przy telefonie i czekać na jakąś ofertę dla parki :)

NowyNowy

Witam. Pytanie kieruje głównie do osób pracujących przez to biuro, chcę wyjechać do Niemiec i trochę mam obawy gdyż to pierwszy raz i na dodatek samemu wiec do rzeczy. 1. Czy Mondi zapewnia mieszkanie 1 osobowe boje się ze trafie na jakiś ćpunów, alkoholików albo psychopatów co będą mi latać z nożem po pokoju. No i jakie te mieszkania czy to są mieszkania w bloku czy w jakimś domku wielorodzinnym ? 2. Czy zapewnione są godziny pracy ? Słyszałem o sytuacjach gdzie ludzie pojechali do pracy poszli 2-3 razy a resztę siedzieli w pokoju 3.Czy wypłata jest na czas 4.Czy na miejscu jest polski koordynator który wdroży w stanowisko pracy itd Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam ;)

@NowyNowy

1. MONDI zapewnia mieszkanie z dofinansowaniem. Możliwość pokoju jednoosobowego lub dwuosobowego. Mieszkania prywatne, kilka osób na mieszkaniu, wspólna kuchnia, łazienka. 2. Pełen etat, 40h tygodniowo od poniedziałku do piątku. 3. Wypłata do ok. 15 dnia bankowego. 4. Na każdym projekcie jest koordynator, ale nie zawsze jest on na miejscu. Mimo to, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy.

Anżej

Hej mam pytanie pracuje ktoś na tej ofercie pomocnik produkcji elektroniki,jak ta praca wygląda i jak mieszkania i czy można wyjechać w 3 na ten projekt

@Anżej

Też jestem ciekawy jak wygląda praca na tym projekcie ?

pracuje
@Anżej

Ja ogólnie mega zaskoczny bylem 1 dniem w pracy obiad dostaliśmy nnawet za darmo wiec niezle jak na Niemcow i kazda hale i nawet biura nam pokazali. Hala też nowoczesna klimatyzacja, czysto wiec spoko sie pracuje. Praca nie jest trudna i ciężka ale monotonna czyli co kto woli i zalezy na jakie stanowisko trafisz. Ja na montażu montuje rózne śrubki do płytek elektronicznych, łatwe ale trzeba uważać bo małe części. Mój kolega na przyklad kontroluje poźniej te płytki. Mozna powiedzieć że sprawdza czy dobrze zamontowałem. Fajne to że masz 30 minut przerwy i możesz to wykorzytsać kiedy chcesz po proostu nie masz z góry narzucone kiedy przerwa tylko sam sobie wybierasz i jest stołówka. Są zbiorniki z wodą i kawa za darmo. Kuchnia taka mała też do użytku własnego, niekótrzy sobie tam swoje jedzenie grzeją. Dostaliśmy też bidony na wodę takie specjalne żeby móc je zabrać do stanowiska pracy. i co jeszcze najważniejsze to ze zero stresu tutaj, pomagają jak ktoś czegoś nie rozumie i nawet na tej stołówce masz zdjęcia dań jak nie wiesz jak to powiedzieć po niemiecku. Ja jestem zadowolony bo w koncu normalna firma i nikt nikogo nie ciśnie a praca sama w sobie lekka bo nie ma dźwigania

Anżej
@pracuje

Dziękuję serdecznie za odpowiedz,chcemy się wybrać w 3 osoby czy jest na to szansa czy tylko pojedyncze osoby biorą

pracuje
@Anżej

w mondi nie ma ofert dla grup niestety ale w pojedynke jak najbardziej

Hej. Podacie jakieś info na temat pracy w Waltershausen? Jak podejście do Polaków, czy nie ma problemów z zakwaterowaniem, dojazem itp.?

Chętny

Chciałem zapytać który projekt możecie polecić jeśli chodzi o pracę na produkcji ?

Fałata

Świetna oferta i praca na odpowiednim poziomie. Wypłata zawsze na czas. Możliwość rozwoju w przyszłości, w Niemczech, to całkiem fajna opcja. Większe zarobki, twarda waluta i jak umowa lokalna, to można korzystać z wszystkich programów, jakie niemiecki rząd gwarantuje. A są ciekawe i jest to dodatkowy dochód.

Kwiatkowski

Praca za granicą to spora zmiana. Pewne wyzwanie. Ale jak jest zorganizowana i to jeszcze z duża pomocą na miejscu, to nie ma obaw. Tak właśnie było z Mondi. po czasie można powiedzieć, ze niby był to duży krok, a może nawet skok na głęboka wodę, ale lądowanie było bardzo przyjemne. Pozytywne. Praca ciekawa na produkcji. Nic ciężkiego, zaawansowanego (jeszcze) ale całkiem fajne zarobki. I może z czasem szansa na zmianę stanowiska na coś lepszego. Zobaczymy. Cały czas szkole sobie język, by być tam na miejscu po prostu lepszym, ale tez przydaje się to w normalnym życiu.

sky
@Kwiatkowski

Na jakim projekcie pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 96 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.