MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Konrad

Godny zaufana pośrednik, który udzielając wsparcia w załatwianiu spraw urzędowych związanych z zatrudnieniem zaplusował w mych oczach. Jestem zadowolony.

Rafał

Jak do tej pory wspòłpraca z agencją układa się wzorowo. Wszystkie formalności załatwione , super kontakt telefoniczny,kwatera na miejscu exelent.Żadnych niejasności przed jak i w trakcie trwania kontraktu. Jeżeli ktoś myśli o wyjeździe za granicę to szczerze polecam MONDI. Ale jeżeli ktoś wyobraża sobie że dostanie 15 euro netto i panie z MONDI wszystko za niego na miejscu załatwią a dodatkowo nie będzie umiał się porozumieć ,to niech zostanie w Pl. Pozdrawiam.

Kacper..
@Rafał

Agencja jak inne polskie agencje. Nie mają w ofercie ciekawych i dobrze płatnych ofert.

@Kacper..

Dzień dobry, Panie Kacprze, a jakie oferty i zarobki by Pana zadowoliły? Czego Pan poszukuje? Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Paweł.sachsen
@Rafał

Nowy ład,zobaczymy ile będziemy teraz płacić za kwatery.

@Paweł.sachsen

Dzień dobry, zapewniamy pracownikom zakwaterowanie z dofinansowaniem. To oznacza, że organizujemy kwaterę, a pracownik oprócz stawki godzinowej brutto i dodatku dziennego (diety), otrzymuje również dodatek mieszkaniowy w wysokości 17€ za każdy przepracowany dzień. Koszty kwatery są odliczane w faktycznej wysokości, np. około 350-380€ za pokój dwuosobowy lub 450-550€ za pokój jednoosobowy. Zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 500 456 300, dział rekrutacji wyjaśni szczegóły. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Heniek
@Kacper..

No składanie części rowerowych to tragedia,starzy Niemcy chyba nie zapomnieli co było sto lat temu i stosują praktyki do dziś przywódcze.

Garwolin
@Heniek

Aż tak źle? Powiesz coś więcej

@MONDI sp. z o.o.

gdy jest się na urlopie trzeba dołożyć z własnej kieszeni

Andrzej z Poznania
@Kacper..

Witam. Pisze ku przestrodze dla innych... Pracowałem tam jakiś czas.. Po tygodniu w mieszkaniu wyłączono prąd nie można było się umyć ani zjeść nic na ciepło. Warunki jak dla zwierząt. Przestrzegam przed takimi jak mi się wydaje "rodzinnymi" firmami.

@Andrzej z Poznania

Dzień dobry, Panie Andrzeju, mieszkania wynajmujemy od kwaterodawców zewnętrznych. Gdy tylko pojawia się jakaś awaria, zgłaszamy ją do właściciela mieszkania. Jeśli jest to awaria, której fachowiec nie jest w stanie naprawić od ręki, wtedy nasi koordynatorzy proponują pracownikom kwaterę zastępczą. Usterki się zdarzają, ale my staramy się robić wszystko, by jak najszybciej reagować w takich sytuacjach. Jeśli coś funkcjonowało wg Pana nieprawidłowo, to chcielibyśmy o tym wiedzieć. Prosimy o dokładne opisanie sytuacji mailowo na info@mondi-polska.pl. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

@MONDI sp. z o.o.

nie wy zapewniacie zakwaterowanie tylko Niemiec nikt nie będzie dopłacał ze swoich pieniędzy szanowne panie pokój za 550 euro przyjedźcie zobaczcie jakie są warunki

Dzień dobry, zgadza się - nie jesteśmy właścicielami zakwaterowań, ale to my negocjujemy ceny z kwaterodawcami i zajmujemy się zorganizowaniem miejsca zamieszkania dla naszych pracowników, by ułatwić im start w Niemczech. Jeśli ma Pan jakieś zastrzeżenia co do standardu pokoju, prosimy o zgłaszanie uwag na bieżąco do swojej koordynatorki, by mogła zareagować. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Miko laj PO
@Andrzej z Poznania

u nas tez wczoraj

Koli
@MONDI sp. z o.o.

No ok...a jeśli ktoś ma własne mieszkanie , czy dodatek też mu się należy?

@Koli

Dzień dobry, tak, pracownikom mieszkającym we własnych zakwaterowaniach również wypłacamy dodatek w wysokości 17€ netto za każdy przepracowany dzień. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem +48 500 456 300, zaproponujemy odpowiednią ofertę :) Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Lotus

Co innego mowia co innego na miejscu pokoje to nory za 550 w mieszkaniach co cake sa warte 700 Typowa agencja i pomysky jak cie orznac na kazdym kroku

Pracuję krótko ale rekrutacja przebiegła szybko i sprawnie. Panie, które przyjmowały mnie do pracy były profesjonalne i bardzo miłe.

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

1300 euro na gewerbie

Czaja

A na umowie z agencja?

Gorszy-człowiek?

Niedoinformowane Panie w kadrach... Mimo pozwolenia na pobyt stały i prace w Niemczech, niemieckiego numeru podatkowego, ubezpieczenia zdrowotnego, niemieckiego stałego meldunku. Słowem całego kompletu dokumentów. Nawet samochód niemiecki zarejestrowany na siebie bo przecież człowiek mieszka na stałe w Niemczech. Ale nie..mimo tego, jeśli nie jesteś Polakiem to nie zatrudnią Cie i człowiek wysłuchuje innych dziwnych, bezpodstawnych wyjaśnień..

@Gorszy-człowiek?

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie możemy zaproponować Panu żadnej oferty. Brak możliwości zatrudniania pracowników z krajów spoza Unii Europejskiej wynika z naszych wewnętrznych ograniczeń. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieć większe możliwości w tym zakresie. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

@...
@MONDI sp. z o.o.

Ok, powiedzmy że sprawę mojej żony mamy "wyjaśnioną". Ale ja osobiście jestem Polakiem, mówie biegle po niemiecku i angielsku. Posiadam również kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w porządanym w dzisiejszych czasach zawodzie... Niestety też Państwo nic mi nie zaproponowali.

@@...

Panie Bartoszu, nie ma przeciwwskazań, by rozpoczął Pan pracę samodzielnie. Wcześniej nie sygnalizował Pan gotowości do rozpoczęcia pracy bez żony, dlatego nic nie zaproponowaliśmy. Zachęcamy do kontaktu z rekruterką, która się Państwem zajmowała lub pod ogólnym numerem telefonu: +48500456300.

Hik

Mam propozycję pracy na magazynie rowerowym w koblenz , ktoś z ws tam był?/jest? Jak atmosfera? Ile można wyciągnąć na rękę po odliczeniu pokoju jednoosobowego ? Jak wyglądają pokoje?

Witam, pracował ktoś na magazynie z odzieżą i akcesoriami w Bielefield i może się wypowiedzieć coś więcej na jej temat?

Jarząb
@Nowy

Jest bardzo ciężko i nie warto za tą stawkę.

Poznaniok
@Jarząb

na miesiąc jest te 1700e netto? bo jak nie to strata czasu.

Tomek Wustermark
@Poznaniok

Człowieku zapomnij o takiej kasie na magazynie...

Monia

Współpracuje z nimi już rok czasu. Wypłata na czas, kontakt dobry, nigdy nie zostałam zostawiona sama sobie w razie potrzeby.

Felek
@Monia

To widać masz znajomości tam,bo mnie potraktowali bardzo źle. Wychodzi na to że trzeba być awanturników pijakiem to wtedy jest dobrze,bo jak ktoś jest spokojny to bardziej go doją.

@Felek

Dzień dobry, @FELEK, będziemy wdzięczni za przekazanie nam szczegółów odnośnie naszej współpracy. Co sprawiło, że jest Pan niezadowolony? Prosimy o przesłanie informacji mailowo na info@mondi-polska.pl, a my jak najszybciej odniesiemy się do sprawy, by móc ją wyjaśnić. Zależy nam na tym, by pracownicy byli w pełni usatysfakcjonowani. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Katarzynkaa
@Felek

Eee kazdego doja jak leci tak mysle.....

Witek

Szkoda, że musiałem zrezygnować z naszej współpracy. Niestety życie czasami pisze inny scenariusz... Bardzo dziękuję za doskonałe oferty pracy jakie u Was znalazłem jak i wsparcie jakim mnie obdarzaliście w chwilach potrzeby. Zdecydowanie jesteście najlepsi!!!

Bulbulator

Kiedy firma zamierza wysłać rozliczenia?

@Bulbulator

Dzień dobry, rozliczenia wyślemy jeszcze dzisiaj. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

....

Posiadanie ofert pracy dla kobiet przy granicy max do 40km od Zgorzelca?

@....

Dzień dobry, niestety aktualnie nie posiadamy ofert tak blisko granicy. Warto być na bieżąco z naszymi ofertami na www.mondi-polska.pl, zapraszamy :) Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Edi Dusia

Miałam dziś okazje rozmawiać przez telefon z pracownikiem P.Natalia odnoście oferty pracują która aplikowałem,niestety termin mojego wyjazdu jest możliwy dopiero w marcu.Uważam, ze jest to pracownik na odpowiednim miejscu,kompetentna ,szczegółowo przedstawiła warunki współpracy z firma jak również przesłała mi informacje o firmie na e-maila, bardzo życzliwa osoba.Współpracowałam już z wieloma firmami, nie obchodzi mnie ile firma bierze od głowy dla mnie ważna jest przejrzysta umowa o prace, warunki pracy , czas trwania umowy, obowiązki i godne warunki mieszkaniowe no i oczywiscie zarobki, z pewnością będę z firma w kontakcie aby wyjechać w połowie marca do pracy, to tyle z mojej strony, dziękuje P.Natalio

Aga

Czy jest mozliwosc zatrudnienia przez Modni polska jak nie ma sie auta? Czy tylko osoby z autem?

@Aga

Dzień dobry, oczywiście, jest możliwość podjęcia z nami współpracy bez posiadania własnego auta na wyjazd. Zaznaczamy jednak, że w pierwszej kolejności zatrudniamy osoby mobilne, by móc "łączyć" je z osobami bez auta. Zachęcamy do kontaktu pod numerem +48500456300, opowiemy o szczegółach. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

pracownikmondi
@Aga

zrobic prawo jazdy,kupic auto,a nie zerowac na innych

Włodzimierz

Liczne oferty, w których jest co wybierać.Opieka Mondi niezastąpiona zwłaszcza na początku współpracy. Praca zadowalająca więc nic mi więcej nie trzeba.

Witam jakie są warunki mieszkaniowe? Chodzii ilu osobowe są pokoje ? I czy jest szansa o pracę blisko granicy Berlin Frankfurt nad Odrą Lipsk Drezno? Pozdrawiam serdecznie

@Marcin

Dzień dobry, zapewniamy zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych lub jednoosobowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na www.mondi-polska.pl :) Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Wojtek

Praca dobra, finanse też, a Mondi robi dobrą robotę

Barski

Jes ok. Może nie przez 100% czasu, czasami są jakieś niedopowiedzenia. Czasami tez brakuje kontaku z koordynatorem, ale po czasie i tak odzwania.

@Barski

Dzień dobry, dziękujemy za cenne spostrzeżenia. Cały czas staramy się podnosić standard naszych usług i chcemy być coraz lepsi, a dzięki takim opiniom jest to możliwe. Jeśli chciałby się Pan podzielić z nami szczegółami, zapraszamy do kontaktu pod adresem marketing@mondi-polska.pl Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

marek1966
@Barski

według mnie firma schodzi (usunięte przez administratora) juz nie jest to co bylo kilka lat temu niestety

@marek1966

Dzień dobry, Panie Marku, chcielibyśmy poznać szczegóły, żebyśmy mogli się odnieść do konkretnych sytuacji. Prosimy o przesłanie informacji o tym, co sprawiło, że nie jest Pan już zadowolony z pracy na marketing@mondi-polska.pl. Porozmawiajmy. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Marcelinkaaa
@marek1966

Za byle co kara. Umowa zamiast być przejrzysta to nie,najlepiej dać radcy prawnemu 100zł i skonsultować zanim się to podpisze.

Lublus
@Marcelinkaaa

Jakie kary finansowe co Ty pleciesz? Obciążenie za bycie na zwolnienie lekarskim to akurat oczywistość. Wymień jakiś podpunkt w swojej umowie .

@Marcelinkaaa

To nie ma umowy po polsku?! To niech się wypchają!!! Czyste warunki współpracy a jak nie to pod biedronkę po tych pożycz 50 groszy!

@Piotr

Dzień dobry, umowa zawierana przez nas z pracownikiem jest stworzona przez Zrzeszenie Niemieckich Pracodawców Tymczasowych na podstawie wymogów układu zbiorowego iGZ, a jej zapisy dodatkowo skonsultowane z niemieckim prawnikiem. Umowa jest dwujęzyczna – po polsku i po niemiecku, by była jasna dla każdego i by w razie potrzeby mógł skorzystać z niej w niemieckich instytucjach. Wszystkie dokumenty są podpisywane przez pracownika jeszcze przed wyjazdem i rozpoczęciem pracy po to, aby miał szansę dokładnie zapoznać się z warunkami dotyczącymi zatrudnienia i na tym etapie podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy. Nie naliczamy kar bezpodstawnie, zawsze jasno informujemy o podstawie do ich naliczenia. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt ze swoim koordynatorem. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

@MONDI sp. z o.o.

Dziesięć za wyjaśnienie sytuacji. Obserwuję firmę od dłuższego czasu , ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem zarobkowym. Jeżeli się zdecyduję po nowym roku to się skontaktuję! Życzę miłego dnia i przyjemniej pracy.

@Piotr

Panie Piotrze, zapraszamy do współpracy! :) Wszystkie aktualne oferty pojawiają się na www.mondi-polska.pl

@MONDI sp. z o.o.

Po piątym stycznia będę mógł wyjechać. Dziękuję za informację!

Steffen
@Piotr

Mam w rodzinie bliską osobę co pracuję przez mondi od 2 miesięcy i bardzo narzeka ale musi przerobić jeszcze trochę. Pieniążki które były oferowane w widełkach od do są oczywiście te minimum,lokalizacja mieszkania daleko,ogólnie chaos.

@Steffen

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że Pana członek rodziny jest niezadowolony ze współpracy z nami. Chcielibyśmy poznać szczegóły, prosimy o kontakt pod adresem marketing@mondi-polska.pl. Jednocześnie informujemy, że warunki pracy (w tym wynagrodzenie) są przedstawiane szczegółowo jeszcze przed podpisaniem umowy. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

xyz
@Lublus

na jaki adres mozna wyslac wypowiedzenie listownie?

PO MONDY
@xyz

Również chciałbym to wiedzieć. Bo jeżeli w umowie mam inny adres niżeli ten co ma być to co w takiej sytuacji?

@PO MONDY

Dzień dobry, od 15 grudnia będziemy dostępni pod nowym adresem: Płac Andersa 3, 61-894 Poznań, prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji na powyższy adres. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Jacenty

Kasa się nie zgadza....

mirus
@Jacenty

zalezy gdzie robisz. ja 4 miesiące i jak narazie wychodzi wiecej niż oferowano.

pablo
@mirus

wiecej?? ja wiecej mam w agencji niemieckiej niz tutaj w mondi dostawalem a robie ta sa prace

Miszawski

Jestem zadowolony z tego, jaką prace mi załatwiliście w Niemczech. Po 6 miesiącach uważam, że krok, na jaki się zdecydowałem, był po prostu właściwy. Jest naprawdę fajnie. Warunki dobre, płaca dobra i sama atmosfera na miejscu ciekawa. Może trochę daleko do rodziny, ale tak to bywa, jak chce się poprawić swoje warunki. Tak nawet myślę, czy rodziny do siebie nie ściągnąć, bo tu jest po prostu lepiej :)

władysławDWR
@Miszawski

Teraz sobie oblicz ile mondi wzielo za ciebie kasy przez te 6 miesiecy. Robilem z ta firma a teraz jezdze na busach,i bedac w wielu firmach z towarem latwo o robote pod firma,tylko trzeba chciec. Takze nigdy agencja,tylko pod firma.

Maris
@władysławDWR

Kogo obchodzi ile wzięło za ciebie? Podpisując umowę widzisz ile ty dostaniesz..a jak nie odpowiada to sobie szukasz na własną rękę. A nie przeliczanie ile ktoś zarobił. Bezsens.

Leszko
@Maris

Nie krytukuj tego pana bo zapewne jest doświadczony i wie co mówi.

Aktualność
Pracujesz w Mondi? Teraz masz okazję zgarnąć super premię przed Świętami!

Bądź aktywny, a za każdą poleconą i zatrudnioną osobę, która przepracuje minimum 4 tygodnie dostaniesz:
- jednorazowo 150€ netto jeśli polecona osoba nie posiada własnej kwatery
- jednorazowo 200€ netto jeśli polecona osoba będzie posiadać własną kwaterę przez okres min. 2 miesięcy od dnia zatrudnienia.

To nie wszystko! Przygotowaliśmy również 2 EXTRA BONUSY:
- premię 50€ brutto za każdą poleconą i zatrudnioną osobę, obowiązującą przez cały okres zatrudnienia osoby przez Ciebie poleconej!
Premię doliczymy co miesiąc do Twojego podstawowego wynagrodzenia, jeśli polecony pracownik będzie w 100% obecny w danym miesiącu w pracy (nie będzie korzystał ze zwolnień lekarskich ani innych form nieobecności w pracy z własnej winy, bez względu na powód). Powyższą kwotę wypłacimy, jeśli Ty oraz polecona przez Ciebie osoba przepracujecie dany miesiąc w całości.

- dodatkową jednorazową premię 200€ netto za 5 osób poleconych i zatrudnionych do 31. grudnia, które przepracują minimum 4 tygodnie.

Akcja trwa od 02.12.2021 do 31.12.2021.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie ->https://bit.ly/Polecenia-Mondi i u swojego Koordynatora.

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 96 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.