Opinie o Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o w Żnin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o w Żnin

lak Nowy wpis

zamierzam aplikować. czy dostane na początek min 3500zł na ręke? operator ,16 lat stażu..

Pytający

Czy pracownicy mogą pić Pepsi bez limitu?

Natalia
@Pytający

Forma deputatu? Nawet ciekawe ale to chyba byłoby raczej tak samo jakby ktoś chciał brać chleb bez limitu z piekarni... Chociaż ciekawa teraz jestem jak tutaj z paczkami wigilijnymi sprawa wygląda, może do bonów dorzucają? wiadomo ile aktualnie mogłyby wynosić o ile je dają?

Lola
@Pytający

jest full pepsi. ale musisz mieć grubą skórę żeby znosić tą bandę nierobów co tylko przesiadują na pierdołach

Natalia Nowy wpis
@Lola

jeśli to prawda to ilu ich jest? mają normalnie płacone? pytam, bo z tego by wynikało, że każdy tak może czy źle wnioskuję?

Kibic Nowy wpis
@Natalia

Natalia ty się nie odzywaj tylko weź do roboty bo sama tam wiecznie prześladujesz z tą swoją wielką (usunięte przez administratora)

lak Nowy wpis
@Kibic

Hej, właśnie chce złożyć do nich cv bo zrezygnowałam z pracy poprzedniej ale trochę obawiam ze nie dam rady godzinowo ( wcześniej pracowałam na pół etatu ) czy pracujecie tam wszyscy na cały etat ? Pozdrawiam

Wowo

HR to działa czy kwarantanna

Czy po rozmowie w Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Kaja

Co się dzieje w firmie atmosfera napięta na każdym dziale ...

Bolo

Kto przeprowadza rekrutację w firmie pepsi co?zostawia wiele do życzeń brak profesjonalizmu wykonują telefon zapraszają na rozmowę A już w trakcie rozmowy telefonicznej zmiana decyzji czyli brak profesjonalizmu w innych firmach nie do pomyślenia

Iwo

Zawsze można zmienić firmę, może trzeba bardziej przyłożyć się do pracy bo dla mnie tui jest ok.

Swoim powiedział ze jak będą nie grzeczni większy wózek będą mieć(usunięte przez administratora)co za patologia

Jak wam podobają się ochłapy które nazwali podwyżką ? :)

Dawid

Widzę, że nie jesteś zadowolony z wysokości podwyżki. Napisz jak to wygląda procentowo w stosunku do postawy wynagrodzenia i czy dostali ją wszyscy, czy tylko wyróżniający się pracownicy?

Chili
@Dawid

Powiedzcie na jakie zarobki może liczyć operator z długoletnim doświadczeniem

Aleks

Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o to genialny pracodawca jaką firma ma renome to przecież każdy wie, więc generalnie jestem bardzo zdziwiony, zę mogą być złe opinie

czlowiek//;)

Już tak nie przesadzajcie... inni maja gorzej i żyja. Jestem tam od 4 dni i nie narzekam. Dlaczego ? Bo kazdy grosz sie liczy dla osoby ktora szuka ww tym rejonie pracy a jak wiecie w żninie i okolicach jej brak. Może i jest 85 zl dniowki ale na sezon czy pare dni to lepsze niż siedzenie i marudzenie ze nie ma sie pieniedzy czy pracy. Obudzcie sie, nikt za siedzenie wdomu nie bd dostawał pieniedzy , ani nie da wam 20 zl/h :/ eh... wybredni jestescie ..

abc

To nie Pepsi was oszukuje tylko pośrednik pracy Ranstad

Jarko

Embi chyba z głową masz coś nie tak. 85 zł za 12 godzin to jest dobrze? Przelicz sobie ile wychodzi na godzinę i się zastanów na swoimi słowami. Gorzej niż dno, przy cenach jakie osiąga pepsi w sklepach i godzinach które się tam pracuje powinno być przynajmniej 120zł dniówki na rękę

embi

Jak należy starać się tam o pracę w wakacje? Jakaś agencja obsługuje, czy bezprośrednio przez zakład?

waldi

Praca od 6.00do18.00 i od 18.00do6.00 a za jedną dniówkę masz85zl. A za nockę 95zl.powiem że nie jest źle

gdziejażyję

wstydziłbym się zatrudnić kogokolwiek za pół tuby pasty do żębów na godzinę

Generalnie praca jak dla woła, od rano do nocy i jeszcze sam sobie musisz wszystko zalatwic, (usunięte przez administratora) . Poczawszy od sekretarki a konczac na magazynierze... kasa, chociaz to raczej za duze slowo za taki (usunięte przez administratora) dno. Koledzy z pracy to jedyny pozytywny aspekt tej roboty, chociaz poziom wyksztalcenia i rozumowania menagerow pozostawia duzo do zyczenia. mozna powiedziec ze ludzie z przypadku, generalnie nie polecam nawet dla kamikadze.

benzynka

Z TEGO CO MI WIADOMO FIRMIE PEPSI W ŻNINIE BACZNIE PRZYGLĄDA SIĘ KILKA INSTYTUCJI MIĘDZY INNYMI PIP

Angel

Słyszałem właśnie bardzo przykre opinie o tej firmie ! Aż się wierzyć nie chce , jeszcze trochę i polacy będą (usunięte przez administratora) cały dzień za miskę ryżu , będzie dokładnie tak jak w Chinach

gatorade

ludzie co tam sie wyprawia w tym pepsi to sie nigdy nie dowiecie .kretactwo (usunięte przez administratora) szkoda czasu na taka firme

Zostaw merytoryczną opinię o Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o - Żnin

• Jak się pracuje w Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o?

Pepsi Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o