Opinie o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. w Warszawa Poleczki 23 lok. BUD. H

Rosiątko

Lockdown kolejny. Nie pozdrawiam Rosy. Współczuję pracownikom, znowu będzie biegał, srał żarem i pienił mordę nad nic niewinnymi ludźmi i na końcu jak już się skitra z tej czerwonej mordy to im nie zapłaci.

sekta
@pracownik

Bo Ci co tam siedzą za długo i do Rosy smsy piszą ze swoimi 'spostrzeżeniami' to już są zniszczone umysły, (usunięte przez administratora) którzy donoszą aby w pierwszej kolejności normalną pensję dostać albo aby im szybciej puścił zaległości niż innym.

pytanie

To prawda, że zamykają Blue City?

Iza

Czyli już zamknęli, a może szykują jakąś fuzję lub przenoszą się w inny rejon? Sporo pracowników zostało zwolnionych, nigdzie indziej nie zostali może przerzuceni?

Nikt ważny

W tej chwili ich btand, N23 ..... Rekrutacja, non stop pojawia się w necie, oferują duże pieniądze, pod czas rozmowy, na początku, najniższa krajowa, i zleceniowka, szkoda że nie zapytałem się, czy płacą, czy za darmo się u nich pracuje..... Ciekawi mnie ile czasu m tam będzie ich sklepik......

@ooo

To może był to pracownik na najniższym szczeblu który sam siebie nie doceniał... naprawdę poszukaj czegoś innego

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Ile jest zmian w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Marka Royal Collection Nowy wpis

Pracowałam w R23 w 2023 roku, wystarczyło mnie na 1,5 miesiąca, bo jak wiele osób tutaj, nie dostałam umowy o pracę. Na początek dali umowę zlecenie na 1 miesiąc i 10 dni z wynagrodzeniem 7000 zł netto. Po tym okresie czekałem tydzień na nową umowę i codziennie mówiono mi „jutro”, mimo że księgowa codziennie siedziała w sklepie i tylko udawała, że coś tam robi ważnego. Potem moja cierpliwość się skończyła i nie chciało mi się iść do pracy. Pierwszy tydzień było tak: chodzisz po sklepie i tylko przekładasz ubrania, rolkujesz ich albo udajesz, że coś robisz, bo nie wolno nie miec roboty, bo szef patrzy w kamerki. Przez pierwsze 3 dni pracy generalnie po prostu siedziałam w magazynie, bo tak mi kazano, i tam porządkowałam, żeby nie wychodzić do klientów. Ale tak było przez pierwszy tydzień, a potem, kiedy przychodziło wielu klientów, trzeba było ich obsłużyć, mimo że Cię nikt nie nauczył i nie dostałeś żadnej info o polityce firmy i po prostu wrzucono Cię do zimnej wody. Rób co chcesz, ale musisz to sprzedać. Bo szef już żąda, żebyś sprzedawał i osiągał lepsze wyniki niż kierownik sklepu, a jeśli tak się nie dzieje, zaczyna skandal. A nie da się czegoś komuś sprzedać, jeśli 80% klientów to stali klienci tylko jednej osoby i kupują tylko u niej. Poza tym ze względu na bliskość sklepów na Żurawiej trzeba się przygotować na to, że w jednym sklepie można przesiedzieć pół dnia, potem zostaniesz odesłany do innego (np. na dział damski), a potem do trzeciego, i będziesz biegać jak masz coś w (usunięte przez administratora) I powinieneś wiedzieć wszystko o każdym produkcie w tych trzech sklepach. W zespole było też napięcie psychiczne, bo słychać było od stałych pracowników: poprzedni sprzedawca, na którego miejsce przyszłaś, lepiej pracował, szybciej się adaptował i lepiej sprzedawał. To jakby rozmawiać ze swoim obecnym chłopakiem o swoim ex i ciągle go chwalić. Ciągle podkreślali: nie rób tego, bo szefowi się to nie podoba, nie rób tego, bo szef przyjdzie i będzie krzyczał. Nie da się nawet podgrzać jedzenia w mikrofalówce w kuchni, bo szef nie lubi obcych zapachów w sklepie i trzeba wybiegać szukać miejsca, gdzie można podgrzać jedzenie i zjeść w parku na ławce, żeby szef nie przyszedł i nie krzyknął. Dlatego bardziej przypomina to tortury niż normalną pracę i normalne leczenie. Nigdy tam nie wrócę

oj tam Nowy wpis
@Marka Royal Collection

Pamiętam, w tych czasach, jak w Arkadii, zmienili lokalizacji RC, przez 3,4 tyg, rano, przechodził po sklepach, konkurecyjnych, codziennie ze swoja świtą, odpicowany wyglądał jak klaun z cyrku :P

Nikt ważny

@Nikt ważny

Chyba R23,proponuje omijać z daleka tą firmę pod jaka nazwa by nie istniała to zawsze będzie Royall collection

@Nikt ważny

Non stop, czyli jak często ta rekrutacja ma miejsce? I na jakie stanowiska? I w takim razie po jakim czasie ta najnizsza krajowa zamienia się w coś większego? I kiedy można spodziewać się umowy o pracę? O ile w ogóle, bo z tego, co tu poczytałam, to trochę mam mętlik :P a myślałam nad aplikacją.

PabloS

Odpuść sobie, to szczera dobra rada od serca :) Pracując dla Rosy nie dość że nie będziesz miała z czego żyć (wypłaty zaległe po 3 miesiące wstecz) to jeszcze ucierpi zdrowie psychiczne. Oczywiście więcej niż najniższa krajowa nie zarobisz, jedyne co to obieca wysoką prowizje od sprzedaży (taka premia) której i tak później Ci nie wypłaci. Nie warto :)

Amy
@PabloS

Hej, ile tej prowizji obiecują na początku? Pracuje się w ogóle na umowie o pracę, czy zleceniu? Dzięki wielkie za radę:) W innych okolicznościach chyba bym odpuściła, ale trochę pod kreską jestem, jeśli chodzi o znalezienie pracy. Myślisz, że chociaż tak na przeczekanie warto się tu przyjąć? Chociaż z drugiej strony jak mam czekać tyle miesięcy na wypłate:/ Ehh, ciężkie jest to życie:P

albercis
@Amy

Nie idź tam, oni żerują na naiwnych co na obietnice prowizji i inne zachęty się łapią. Będą pogarszać warunki z dnia na dzień. Nie zaczynaj pracy bez podpisanej umowy przeczytanej 5 razy gdzie wszystko masz napisane i zobacz z kim podpisujesz, sprawdź sobie Spółkę w BIK, pewnie zadłużona i nic nie ma ... niech Ci Andrzej Rosa osobistym majątkiem albo wekslem umowę poręczy to będzie Ci łatwiej w Sądzie zapłatę uzyskać bo, że w Sądzie skończysz przy kontaktach z tymi ludźmi to ja jestem pewien.

ooo
@albercis

Hej, skoro tak ostrzegacie, to chyba naprawdę musi być tak źle pod względem tych warunków, co? :/ Chyba w tamtym roku to było, że rozmawiałam z kimś, kto tu pracował, i on sobie chwalił firmę. Czy to możliwe, że jednak ktoś jest zadowolony? Może to zalezy od stanowiska? Czy nie mam się co łudzić?

Ktoś Nowy wpis
@ooo

Ktoś kto pracową

Prawda jest taka że Rosa oficjalnie nie jest właścicielem...Teraz już nawet sprawy w sądzie są założone przez jego dostawców między innymi Oscara Jacobsona-którwmu nie zapłacił zaległych faktur.Nie wspomnę już o byłych pracownikach między innymi z Blue City których zwolnił nie wypłacając im zaległych pensji i urlopów.Odwiedziła ich już Państwowa Inspekcja Pracy -to stwierdzili ze został skradziony dysk z danymi pracownikow????????. Wszędzie ma długi Rosa..A chce wynająć kolejny sklep.Wiem że w tym tygodniu jeszcze ludzie nie mieli wypłaconych pensji za Grudzień. Na rondzie O N Z ludzie siedzą w zimnym ,zaszczurzonym i zarobaczonym sklepie bo stary skąpiec oszczędza na ogrzewaniu. Miesza ludzie z błotem. Nawet własnym synom potrafi powiedzieć jak śmieciom.Nikt się dla niego nie liczy , poza jego kochanką ... Strona internetowa starego Royala nie działa bo firma która ją prowadziła nie miała wypłaconych pieniędzy,a firma kurierska już założyła sprawę. Wielkie R23 nie stać na to aby mieć własną stronę,wie dziubią na instagramie ????????????????. Ludzie omijajcie tego wyzyskiwacza!!!

on
@Ktoś kto pracową

Sama prawda. Mi zapłacił dopiero po rozprawie w Sądzie. Nie bójcie się chodzić na niego do Sądu, od razu idźcie, nawet nie próbujcie ugód. Nie rozmawiajcie z nim, on nagrywa rozmowy, nic mu nie podpisujcie, prosto do Sądu, zapłaci bo musi.

Sprzedawca

Spotkanie trwało około 10 minut, zorganizowane w późniejszym miejscu pracy. Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, ale brak wiedzy na temat mody nie był problemem do zatrudnienia. Bardziej luźna rozmowa aniżeli konkretne pytania. Pani opowiedziała kilka słów o firmie, niestety bez historii której nie znała. Większość z tego co usłyszałem na rozmowie tj. zapewnień, obowiązków czy przywilejów nie maila miejsca w rzeczywistości.

Kilka pytań o które pani pytała czytając przed sobą moje CV.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

W artykule z 2023 r. mowa jest o czterech salonach, a nie jednym najmniejszym, jak ktoś tutaj pisał. Pisano tu też o rekrutacji non stop (@Nikt ważny, co ciebie piję), a 'najmłodsze' ogłoszenia R23 mają po 2 lata, RC - 5 lat i więcej. Tak że rewelacje tutaj pisane proponuję włożyć między bajki. Natomiast mógłby ktoś z firmy po prostu napisać, ku czemu to zmierza.

hej

Salony są dwa, nawet w reklamach w radiu mówią o tym wprost, jest Panorama i mini sklepik na Jana Pawła. Zmierza do likwidacji, to proste.

nikt wazny

R23, czy RC, to ta sama osoba, ten sam NIP, te same problemy, osoby, które znają doskonale właściciela tego NIPu, mówią wprost, NIE TĘDY TA DROGA, co było w ARKADII, w KLIFIE, czy w MOKOTOWIE, nie wiem jak w innych galeriach w Polsce, za jaki okres przyjdzie nam widzieć, puste miejsca po tych salonach, sklepach, po tych markach, sądzę że nikt po nim nie będzie płakać, bo więcej krzywdy zrobił ludziom. PS w jakim radiu ?

nikt wazny

teraz to N23, ukryta marka włascieicla Royal Collection, kiedys, ktos mi powiedzial, uciekac jak ci proponuje rossa prace ......

royal nie istnieje już online

Sklep Internetowy jest w tzw. przebudowie od miesięcy i nie przyjmuje zamówień a stacjonarnie to chyba jeden butik im został z całej sieci i to ten najmniejszy w Warszawie. Firma upadła praktycznie, nie wiem, która z 50 spółek w tej chwili nabija paragony w ostatnim brandowanym nazwą sieci salonie sprzedaży.

@royal nie istnieje już online

A co z pracownikami? Wszystkich zwolnili prócz tego jednego butiku? Ktoś wspomniał że mieli zaległe wypłaty wobec co niektórych zatrudnionych. To zostało rozliczone czy do tej pory jest problem?

Czy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. pracuje się na open space?

info

Sklep internetowy Royal Collection zamknięty. Nie płacili za serwer firmie wykonawczej?

heh
@info

Sklep online cały czas wyłączony, koniec snów o (usunięte przez administratora) co kupują kurtki po 10 000 zł i płacą za to wszystko? Mam nadzieję, że Roszakowi zapłacili bo normalnie wykonywał swoje tematy a nie jego wina, że miał bandę (usunięte przez administratora) po drugiej stronie.

XYZ
@heh

Czyli w sklepie internetowym cały czas są pracownicy którzy go prowadzą tylko jest problem ze stacjonarnymi? Tam normalnie wypłacają pensje?

Ola

Na jana Pawła 2 jeszcze działa To chyba ostatni ich sklep Ponoć fajne wyprzedaże mają

@Ola

Wiesz jak długo jeszcze będzie działał? Pracownicy wiedza o tym ze likwidacja i będą do zwolnienia? W ogóle przy takiej skali zwolnień w sklepach ludzie dostali odprawy czy nic się nie należało? Wiesz może?

Ktoś

Jakie odprawy ????oni są winni paru pracownikom w tysiącach złotych i nie poczuwają się do ich wypłaty a Ty pytasz o odprawy...tam pracownik jest na ostatnim miejscu nawet jeżeli zarabia dla nich grubą kasę będąc na swojej działalności a dostaje ją w ratach albo grubo po terminie. ..byłam właśnie takim pracownikiem więc wiem co mówię

@Ktoś

Długo pracowałaś w sklepie? Czy jak się zorientowałaś, to od razu zrezygnowałaś? Piszesz tak ogólnie, czy tobie też nie wypłacili wszystkich pieniędzy?

Ktoś

Zwolniłam się po ok 2 latach bo firma już powoli się sama wykańczała np poprzez nie płacenie za czynsz w Silesii i rachunków za prąd potem Libero też tak wykończyli ...wypłacili wszystko ale bardzo wiele osób (usunięte przez administratora)

info

Firma przygotowywana jest do całkowitej likwidacji. Pełno komorników i wkurzonych dostawców. Sieć zdziesiątkowana. Lada dzień wszyscy dostaną wypowiedzenia.

Ilona
@info

Ehh, a mój chłopak właśnie teraz chciał wziąć się za aplikowanie do firmy. No nic, takie życie. To potwierdzone info? Firma wam to już jakoś sugeruje? Komornik komornikiem, ale pensje normalnie firma wypłaca, tak?

heh
@Ilona

Ta firma nigdy nie wypłacała pensji normalnie, poczytaj to forum dokładnie. Jak ludziom po 3 miesiącach w ratach płacili, jak ludzie po Sądach chodzą.

Iga
@heh

A czy podali powód dlaczego nie wypłacają? Bo z tego co w necie widzę, to sklepy działają, więc raczej tu mowy o upadłości jakiejkolwiek nie ma. Możesz powiedzieć w jakim rejonie nie wypłacili wynagrodzenia, bo firma ma 12 sklepów, w każdym sklepie pracownicy mają problem z wyegzekwowaniem swoich pieniędzy?

Były
@Iga

W Warszawie. Osoby odchodzące lub te, które zostały zwolnione nie dostały ostatniego wynagrodzenia. Założyli nowa spółkę, i było spychadlo. Ludzie zostali bez pieniędzy!!!! Bez wypłaconych urlopów!!!! Nie dostali świadectw pracy. Kierownicze, która była na działalności nie wypłacili 3 pensji!!!!! Innym ludziom tak samo. Niestety są to osoby, które (usunięte przez administratora) innych. Panie Andrzeju czasy niewolnictwa się skończyły. R23 to są jego sklepy - będzie ta sama sytuacja!!!!! Do czasu

@Iga

Oni nawet rachunków za prąd i wynajmu nie płacili w galeriach dlatego między innymi wyrzucili ich z Silesii i Libero więc co dopiero wypłaty o czasie.Sama tego doświadczyłam jak wypłacali dużo po czasie lub w ratach.Żenada.Omijać z daleka tą firmę.

@info

Bo ta firma już dawno definitywnie powinna zniknąć z rynku a nie otwierać kolejnych sklepów tylko pod innymi spółkami żeby mieć ,,czyste konto,, i uniknąć spłat zobowiązań z poprzednich

Beata
@Ktoś

Serio pootwierali kolejne sklepy? :o Zatrudniają już pracowników? Wypłacają im normalnie wynagrodzenia, czy też są takie problemy?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Ktoś

18.09.2023 10:09

Ktoś ikona wywiad

Pracowałam w oparciu o własną działalność gospodarczą w sklepie, który już został zamknięty przez długi właśnie tej firmy. Robiąc największe sprzedaże, jako pracownicy zatrudnieni na takich samych umowach, dostawaliśmy wypłaty jako ostatni, ponad dwa tygodnie po terminach, a co więcej, wypłacane na raty. Trudno powiedzieć o tej firmie cokolwiek dobrego.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Sprzedawca.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Ktoś ikona wywiad

Nie, ponieważ był to sklep stacjonarny, a sprzedażą internetową zajmowali się kasjerzy.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Ktoś ikona wywiad

Zamknięcie sklepu firmowego w jednej galerii i przejście do kolejnej, gdzie finalnie również zamknął się sklep, w którym pracowałam. Widząc, co się dzieje, podjęłam decyzję o zwolnieniu się z tej pracy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Ktoś ikona wywiad

Od 5 do 15 tysięcy złotych. Zdarzało się, że nawet więcej, ponieważ wynagrodzenie było uzależnione od sprzedaży.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

2 lata.

Ktoś ikona wywiad

Nigdy nikomu nie poleciłabym tej pracy, ponieważ firma jest niewypłacalna - wspomniałam o tym wyżej.

Ktoś ikona wywiad

Przede wszystkim nie było przestrzegane wypłacanie wynagrodzeń w terminie. Wypłaty otrzymywaliśmy z opóźnieniem, a płatność była rozłożona na raty.

Ktoś ikona wywiad

Myślę, że w tej firmie nie da się już niczego poprawić. Zasugerowałabym przede wszystkim wypłacanie należności na czas.

klient

Hej, może ktoś mi pomoże. Kupiłam ciuchy w sklepie internetowym RC, teraz chce zwrócić a BOK RC przekierowało mnie do innej firmy Fashion Connection a ta w ogóle nie odpisuje na emaile, na listy, zero kontaktu. RC sie odcięło i nie chce pomóc. Ktoś wie co w takiej sytuacji i o co chodzi z tymi firmami?

Klientka
@klient

Jestem w takiej samej sytuacji. Najpierw kazano mi skontaktować się z biurem RC, potem musiałam wyslac poczta pismo na Piękna. Stamtąd przyszedł zwrot. RC twierdzi ze już nic nie ma z tym wspólnego i prosi kontaktować się z Fashion Connection. Nie mogę się w ogóle z nimi skontaktować

Klient
@Klientka

Prosiłam Royal Colection o pomoc z tym zwrotem - nic ich to nie obchodzi! Towar zamowiłam u nich w kwietniu, miesiąc czekałam bo niby mieli system zepsuty, wkurzyłam się w końcu napisałam emaila o anulowanie zamówienia, to jakims cudem zamówienie zostało wysłane na drugi dzień. Przez ten czas trzymali i kasę i towar. Do Fashion Connection wysłałam już 3 emaile i nic, pisma nie odebrali bo leży od kilku dni na poczcie, ich biuro w W-wie chyba jest tylko wirtualne, jak przyjdzie zwrotka to idę do rzecznika praw konsumenta.

Klinetka

Takich jak ty, (usunięte przez administratora) ludzi jest sporo. Były karty podarunkowe, wszystko ładnie działało ale parę miesięcy temu właściciel, czytaj Andrzej Rosa, wydal nakaz, tak, dokładnie nakaz, anulowania wszelkich kart podarunkowych. Zakazał oddawania pieniędzy, spółka Fashion Connection, pod która są (były) sklepy Royal collection to juz fikcja. Spółka idzie w upadłość, zablokowane konto firmowe przez urzędy państwowe o czymś świadczy. Brak nowych kolekcji ( przecież to widać na stronie RC, że nic nowego nie wrzucaja) wypychają stare kolekcje, po to aby tylko pozbyć się towaru. Czy to nikogo nie zainteresowało, że przelewy ida na inna spółkę niż powinno??? Ludzie, otwórzcie oczy, przecież to jest jedno, wielkie (usunięte przez administratora) Na jaki adres wysyłacie pisma? Na Piękną w Warszawie? Przecież to wirtualne biuro, wszystkie wysłane pisma, nie są odbierane i wracają do nadawców. Rzecznik konsumentów??? Błagam, odbije się tak samo jak i wy. Naprawdę, radzę się zastanowić gdzie robicie zakupy i kogo sponsorujecie? (usunięte przez administratora)

Klient
@Klinetka

Jako konsumenci mamy ustawowe prawa a rzecznik jak najbardziej może skierować sprawę do sądu, podobnie jak to robia pracownicy dochodząc swoich roszczeń z tytułu wynagrodzenia. Skoro jak piszesz takich ludzi jest sporo, to może nawet się skończyć pozwem zbiorowym.

była pracownica
@klient

fashion connection to jedna ze spółek zarządzających firmą Royal Collection, a zarząd spółki posiada też drugi sklep R23 store na żurawiej

klient
@klient

Mam kartę podarunkową wydaną jeszcze w Galerii Młociny i w sklepie RC mają zakaz sprzedaży za kartę. Wysłałam maile,listy ale nikt nie odpowiada.Jestem zdecydowana na złożenie pozwu,może ktoś dołączy.

@Klient

Od kwietnia 2023r.próbuję skontaktować się z firmą,napisałam kilka emaile,wysłałam listy na adres ul. Piękna w Warszawie i nie otrzymałam odpowiedzi.Mam kartę podarunkową i nie mogę jej zrealizować w sklepie.Oczekuję na rozwiązanie mojego problemu.

Czy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Andżela

Jak to nie płaci ludziom? To ilu osobom i ile wypłat zalega pracownikom? A o tych składkach z ZUS to skąd wiesz? Dowiadywałeś się w zusie, że nie płaci, czy po prostu chcesz powiedzieć, że pracuje się bez umowy?

Rosiątko

nick
@Rosiątko

Dokładnie, otworzył nowy „show room” w centrum Warszawie, nazywa się R23store.com, jestem nowym pracownikiem, przepracowałem 1,5 miesiąca i absolutnie każdy komentarz - to jest prawda. MIESIĄC czasu biegania za Rosą, a tak naprawdę za menadżerami, bo nie dostaniesz kontaktu do Rosy, w sprawie umowy!!! Miesiąc, musiałem się biegać i się upominać, jak już złapałem Rosę, to on powiedział że nie ma o czym martwić się 6 milionów oddał na sklep, co ja się boje że nie dostane wypłatę… i wiecie co, umawialiśmy na rozmowie o pracy, że odrazu jest umowa o prace. Po miesiącu biegania, już się okazało ze jednak MIESIĄC będzie na umowie zlecenia. A na podpisaniu umowę dali mi zleceniówke na TRZY MIESIĄCE… nie uprzedzając, odrazu na papierze….. oprócz tego wypłata u Rósy jest nie do 10 dnia miesiąca, a do 15go… i wiecie co, nie dostałem wypłatę……… miała być 14, bo przypada na sobotę ….. niesamowicie. Uważajcie na siebie i bardzo nie polecam, nowy pracownice zaczęli zwalniać po miesiącu. Szukają nowych pracowników, już za mniejsze wynagrodzenie, i nazywają ich „osoby od metkowanie” ….

@Rosiątko

chorzy ludzie tam pracuja-polecam sie trzymac z daleka

sekta
@pracownik

pytanie

To prawda, że zamykają Blue City?

incognito
@pytanie

Tak. Zamykają Blue City, ale oficjalnie jeszcze nikt nie potwierdził. Z towarem dziwne ruchy są więc na 100% zamkną.

Pytanko
@pytanie

Blue City skończy jak Mlociny. Wysprzedają ile kogą i zamkną

Katarzyna
@incognito

Czy od tego czasu coś się potwierdziło? Jakieś pierwsze zwolnienia były czy wszystko jest tak jak było? Z tego co widzę to sklep nadal funkcjonuje w Blue City, nawet sama się zastanawiałam czy nie podejść z CV, ale jeśli to co piszecie jest prawdą to czy jest sens... :/

Aldona
@Katarzyna

Napewno zamkną . Firma i wszystkie spółki są w (usunięte przez administratora) Pełno komorników , nie opłaconych dostawców , nie opłaceni pracownicy . Daj sobie spokój z tą firmą . Pracowałam tam 5 lat ,wiem co piszę .

@Katarzyna

Omijaj tą firmę z daleka....wszystko co to piszą i piszemy to prawda

@Katarzyna

Z koniec stycznia zwolnili masę osób z pracowników zajmujących się sprzedażą, kasą, magazynem oraz sprzątaczki. I nie wypłacili wynagrodzenia z grudzień, styczeń oraz urlopy.

Iza

Sora roska

Pracowałam/łem tam i nie dostałam/łem wynagrodzenia za styczeń 2023 i za luty 2023. Totalnie nie polecam, straszny bałagan. Zero profesjonalizmu. Nie polecam tego (usunięte przez administratora). Jak tam można ludzie zapitalają i zasuwają a pracodawca ma gdzieś pracowników. Totalna żenada

@Sora roska

Ilu pracowników tak został potraktowanych? To znaczy nie wypłacono im pensji? Ty próbowałeś się dogadać polubownie? Możesz w razie co zgłosić to do PIP czy byłeś na zleceniu i taka ochrona cię nie obejmuje?

@Paweł

Z nimi nie da się dogadać...kłamią na każdym kroku na wszystkie możliwe sposoby... mówią jedno robią drugie...wypłaty w ratach grubo po terminie a pracowników którzy się zwolnili bo sklep upadł też (usunięte przez administratora) i nie wypłacili im zaległych należności... żenująca jest ta firma ...omijać z daleka

Ilona
@Ktoś

Wypłaty w ratach nie brzmią dobrze:/ Rozumiem, że w umowie nic takiego nie było? Proponują chociaż umowę o prace czy jakieś benefity/pakiet socjalny? Zastanawiam się, czy firma zawsze była niewypłacalna, czy może teraz coś się zadziało? Nie ma szansy, że wszystko wróci do normy?

@Ilona

@Ilona w umowie wszystko pięknie opisane do kiedy wypłata ale w realu nie miało to miejsca...umowa i pracę jest ale bez żadnych benefitòw...tam chyba od zawsze był problem z wypłacalnością tej firmy ale w ostatnich ponad dwóch latach sięgnęli dna ...nawet dostawcy przestali dawać ich towar bo niewypłacalni są...Blue City zamknęli ale z towarem w środku bo mają długi wobec galerii...to cud że Libero pozwoliło im się spakować mimo długu...z każdym zamykającym się sklepie mają tą samą gadkę (mowa trawa) do pracowników że w nowym sklepie będzie tak i tak a dobrze wiedzą że mają już tam spory dług(tak było w przypadku Libero)i po ok roku sklep się zamknął bo długi za prąd potężne były...tam nigdy nic nie wróci już do normy...

Ile zostało sklepów RC? Nie maja szans z sieciówkami i korporacjami.

Zostaw merytoryczną opinię o Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 3 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 139 ocen.

Marka Royal Collection - Fashion Connection Sp. z o.o.