NORDIS Chłodnie Polskie

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NORDIS Chłodnie Polskie

Czarek

Idealnych firm nie ma więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem

FELIX

Bardzo niedobre lody np casate

Alex

Witam , a jakie średnie zarobki PH w woj. wielkopolskim ?? Widziałam ofertę pracy i chciałabym wysłać CV. Dzięki z góry za odpowiedź.

iceman
@Alex

dobry przedstawiciel powyżej 5 tys

iceman
@Alex

dobry przedstawiciel powyżej 5 tys

Może nie jest to praca dla pewnych osób?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NORDIS Chłodnie Polskie? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik ds. utrzymaniu ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Iza

@Nie polecam.uciekajcie A co do tematu ma to, że w firmie NORDIS pracują pracownicy z Ukrainy? Nie rozumiem do końca tego argumentu. Powiesz jeszcze coś na temat formy zatrudnienia, która jest oferowana przez firmę swoim pracownikom? Wyjaśnij proszę przede wszystkim pierwszą kwestię.

janas

A mnie tu dobrze.

xyz
@janas

mi też

@janas

Normalne , ktoś musi mieć źle, aby inny miał dobrze. Ogólnie równowaga zachowana.

marek

No i ja nie wiem, co mam myśleć. Oczywistym jest, że wszędzie jest na co ponarzekać, ale też w każdej firmie można znaleźć dużo plusów. Pytanie, jak tutaj wygląda ten bilans? Więcej jest na tak, czy na nie? Słyszałem, że warto tu się zatrudnić, ale pewnie ciężko to zweryfikować

xyz
@marek

"praca od zaraz, lekka i przyjemna. 10 000 euro miesięcznie" - na taki złoty strzał czeka każdy lecz tak na prawdę jedno z cytowanych słów zamieńcie na przeciwstawne. cudów nie ma. wydaje mi się, że warto by było wpisać do CV pracę w NORDISie. nie ważne czy ciężko czy nie, najważniejsze, że kiedyś może być lżej

Nana

No wlasnie kontrola jakosci w Zielonej Gorze na czym polega i czy da sie tam wytrzymać. Mam kwalifikacje ale jeszcze nie pracowalam w zywnosci. Bardzo prosze o rzetelne informacje ;)

KAS

Witam wszystkich. Ostatnio znalazłem ofertę pracy na stanowisko Kontrolera jakosci ( wymagane Wykształcenie wyższe – technologia żywności, 3 zmianowa). powiedzcie proszę w jakich przedziałach zarabia sie na takim stanowisku? Nie chcę zawracać głowy i marnować ich i mojego czasu jak wypłaty są kiepskie. Dzieki za ewentualna pomoc :)

On

Praca jak wszędzie. Fakt jak sie zepniesz to możesz zarobić ( chodzi o PH). Choć znając życie jakiś "były pracownik" pewnie napisze ze niewarto. Ja jestem zadowolony .

ph
@On

ile netto na reke mozna wyciagnac? chodzi mi o gorna granice bo kazdy pisze ogolnikowo. Pozdrawiam

w_prost
@ph

Odpowiedzi w prost to ci po kilku godzinach wykasują z tej strony.

obi

Beznadziejna firma. Pracowałem, widziałem, nie polecam.

jarek

zatrudniają tylko przez agencję, zarobki nie najgorsze ale robisz za trzech, sprzęt stary, (usunięte przez administratora)

Kobieta

Jak wyglądają zarobki na PH?

Narbel

Czyżby tak dobrze było w firmie, że nie bardzo macie ochotę na pisanie swoich opinii? Może coś nowego działo się ? Kilka informacji mogą bardzo pomóc nowym, którzy szukają pracy

Ziemowit

Zawsze znajdzie się osoba niezadowolona ale jak ktoś lubi charakter pracy w firmie to będzie zadowolony tak jak ja.

Zenek

NORDIS Chłodnie Polskie to dobry pracodawca być może nie wszystkim odpowiada ale przecież nie ma ideałów.

Iza

@Malarzyk widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. W jakim dziale pracujesz? Ostatnio pojawiła się oferta pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy możesz coś podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV? @zzz widzę, że Ty możesz wiedzieć coś więcej na ten temat. Mógłbyś powiedzieć czym NORDIS Chłodnie Polskie wyróżnia się na tle innych pracodawców?

Malarzyk

Całkiem dobrze się o firmie wypowiadacie. Czasami wchodzę na to forum żeby sprawdzić ale jest ok. Mam dość długi staż w Nordis i nie narzekam na pracę.

Adelka

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Wakacje was odciągnęły od pisania ? Sadzę, że gdyby było źle to na pewno ktoś by pisał. Szkoda, że nie ma oferty pracy.

luidzi

Wprawdzie opinie są bardzo różne ale to znaczy, że jest ok. Gdyby było inaczej pomyślałbym, że to ściema.

Zostaw merytoryczną opinię o NORDIS Chłodnie Polskie - Zielona Góra

• Jak się pracuje w NORDIS Chłodnie Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy NORDIS Chłodnie Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORDIS Chłodnie Polskie?

NORDIS Chłodnie Polskie