NORDIS Chłodnie Polskie

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NORDIS Chłodnie Polskie

W

Jakie zarobki na produkcji?

Nie polecam

Ostrzegam przyszłych ,,kandydatów” na pracowników w tej firmie. Na początku niby wszystko Ok, praca jest ( skierowanie na kilku godzinne spotkanie o bhp, zasadach itp. danie nawet karty do wejść i wyjść w magazynie dla pracowników.., skierowanie na badania lekarskie itp????) Dzień przed rozpoczęciem pracy niespodzianka???? SMS ze przepraszamy pracy jednak nie ma (?) Oczywiście nikt nie odbierał..czemu mnie to nie dziwi ???? Na ich nieszczęście ta firma dodała również z innej agencji ofertę tej samej pracy, dzwonię Pani mówi ze tak praca jest, czy umawiać na spotkanie? Fajnie ze nam napisano ze produkcja się zmniejszyła i pracy nie ma ???? opowiedziana została cała sytuacja tej Pani z drugiej agencji. Pani zdziwiona bo ona żadnej takiej informacji od firmy nie dostała.. dzwoni do nich co jej powiedziała firma? Ze nie potrzebują już ludzi na pakowanie ale za to na produkcje???? Firma chyba pogubiła się w kłamstwach, rzekomo produkcja została zmniejszona według SMS to ok jedziemy do firmy. Wchodzimy, ze my do kadr wyjaśnić sytuacje ( przez cały tydzień nie trzeba było się umawiać na spotkania z ta panią a teraz nagle ochroniarz ze musi pierw zadzwonić czy zostaliśmy umówieni - wcześniej nie było takiej potrzeby ) gdy pani z Kadr usłyszała nazwiska to powiedziała ze nie byliśmy umówieni na spotkanie wiec No co sory nie przyjmę ( ŚMIECH) czyżby bała się zejść nawet pogadać ????? To się nazywa porządna firma? Gdyby to nie było wielkie kłamstwo to nie bali by się na spokojnie pogadać i to wyjaśnić. Człowiek jeździ załatwia traci czas, paliwo... a oni dzień przed potrafią Cię za przeproszeniem wyc*ujac i nawet zejść nie potrafią wytłumaczyć cała sytuacje ???? także przyszli kandydaci uważajcie nie ma co się nastawiać bo jak widać mogą Cię wystawić dzień przed rozpoczęciem roboty a Ty latasz jak głupi :)

@Nie polecam

Szanowny Kandydacie, sytuacja jaka zaistniała czasami się zdarza, jesteśmy dużą firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku w branży lodowej. Praca jaką oferujemy przez pośrednictwo agencji pracy jest pracą sezonową, w związku z tym możliwe są sytuacje jak opisana przez Pana. Przykro nam, że mimo całej procedury związanej z zatrudnieniem nie doszło do podjęcia pracy. Pragniemy zaznaczyć, że gdybyśmy mieli złą wolę nie kierowalibyśmy kandydatów na badania lekarskie i nie organizowalibyśmy szkolenia dotyczącego higieny i bezpieczeństwa żywności oraz bhp, za które NORDIS pokrywa koszty. Dział kadr działa profesjonalnie i z zaangażowaniem zgodnie z procedurami obowiązującymi w naszej firmie. Portier ma obowiązek poinformowania o wizycie osób z zewnątrz. W sytuacji, gdy grupa osób kierowanych do zatrudnienia dostarcza dokumenty lub w momencie, gdy jest organizowane szkolenie obowiązują procedury związane z sytuacją epidemiologiczną z powodu COVID-19. Z wyrazami szacunku

Czy pracownicy NORDIS Chłodnie Polskie chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak

Anatol

W sytuacji kiedy na rynku było dużo pracy to niektórym najlepiej odpowiadało oskarżanie nawet dobrej firmy?

Ha ha ha
@Anatol

Dobrej firmy? Ha ha ha dobre żarty. Teraz to dopiero widać ta ich dobroć! Nie wiadomo śmiać się czy płakać.

@Anatol

dobra firma haha dobre

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NORDIS Chłodnie Polskie? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik ds. utrzymaniu ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Smokoloko

Witam. Nie komentuje w sieci i nie jestem hejterem, za to bardzo lubię pierogi, jadałem już najróżniejsze mrożone produkty wielu producentów, ale Wasze pierogi niby z mięsem jak i niby ruskie to po prostu kompromitacja!!! Jak można takie coś wypuszczać na rynek, to jest brak szacunku dla konsumenta, nie powstrzymam się nawet nazwać tego perfidnym oszustwem, tych produktów powinno się zakazać sprzedawac. Z trzech opakowań może 10 się nie rozkleiło, ciasto grube, twarde i na wpół surowe pomimo gotowania aż 15min. przy rozkrajaniu na talerzu eksplodują jakąś rozwodnioną mięsną lub ziemniaczaną breją, NIE DOBRE, NIE POLECAM, NIGDY WIĘCEJ ICH NIE KUPIĘ !!!!!!!

@Smokoloko

Szanowny Panie, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Prosimy o podanie nr partii oraz daty minimalnej trwałości zakupionych produktów. Zależy nam na wyjaśnieniu sytuacji. Będziemy wdzięczni za przesłanie informacji bezpośrednio na adres: laboratorium@nordis.com.pl Z poważaniem, Dział Kontroli Jakości

Jakie wartości są cenione w NORDIS Chłodnie Polskie?

ex

Taniość

Wiele za niewiele, najlepiej za darmo

Mam pytanie odnośnie kierowcy w Nordis Opole, mógłby ktoś mniej więcej opisać jak ta praca wygląda i jakie są warunki?

Kierowca
@1111

Zaladunki sa od 5 godz.po zaladowaniu rozwozisz towar wedlug faktur,jak sie wyrobisz tak konczysz,widomo latem wiecej wywozu bo lody I sie jezdzi srednio 8-10 godz. Ale zarobisz a zima to do 11-12 zarobi od 2700 -4500

Były kierowca tej firemki
@Kierowca

Bujda na resorach.jak zjedziesz szybciej to dokładają kolejna trasę.

@Były kierowca tej firemki

Przecież w samochodach są tachografy, które liczą czas pracy, więc jak to możliwe, że dokłada jest kolejna trasa? Możesz to wyjaśnić.

@Andrzej

Jeśli zjeździe szybciej to normalne że jedzie w inną trasę. Za dobrze by było kończyć pracę po 5 godz podczas gdy pracuje się średnio po 10 godz. Za 5 godz (usunięte przez administratora) zarobisz. Proste

Xxx

Nie polecam zero poszanowania pracownika,pensje głodowe!!!

Iza
@Xxx

Jakiego rzędu jest to wynagrodzenie? I jakie obejmujesz stanowisko w Nordis? To dość istotne, jeśli już rozmawiamy o zarobkach.

Potwierdzam

Xxx
@Iza

1600 przedstawiciel !!!!

@Xxx

Bardzo dziękujemy za opinię. Jesteśmy zaniepokojeni gorzkimi słowami i nie możemy przejść obok nich obojętnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji naszych klientów jest satysfakcja naszych pracowników, dlatego staramy się stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać na forum, bo przy takich zarzutach bardzo łatwo o pomówienie. Prosimy o kontakt, aby dokładnie zbadać i wyjaśnić całą sytuację. Opinie byłych jak i obecnych pracowników są dla nas niezwykle cenne, bo tylko dzięki takim informacjom możemy nieustannie zmieniać się na lepsze. Pozdrawiamy "NORDIS" Chłodnie Polskie Sp. z o.o.

@NORDIS Chłodnie Polskie

Dlaczego w Nordisie obywatele Ukrainy są lepiej traktowani i zarabiają o wiele więcej niż Polacy? A i tak jeszcze ciągle marudza że im mało. Bardzo proszę o odpowiedź.

Człowiek

Opinie dotyczące pracy na magazynie? Godziny pracy? Zarobki? Szukają u mnie w Opolu

Patryk

Jakieś opinie dotyczące pracy na magazynie? Zarobki? Godziny pracy? Szukają u mnie w Opolu

Patryk

Jakieś opinie dotyczące pracy na magazynie? Zarobki? Godziny pracy? :) Szukają u mnie w Opolu

potencjał

Forum odwiedzają potencjalni pracownicy szukający opinia na temat pracy a nie klienci producenta. Post "przekierowujący" uwagę.

Krystyna

W dniu dzisiejszym zakupiłam Waszą mrożoną zupę grzybową. Między kawałkami podgrzybków znalazłam dość spory kawałek jakiegoś tworzywa w kolorze grafitu o wymiarach 4*2cm. Dobrze że się nie udławiliśmy lub nie połamali zębów.

@Krystyna

Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Prosimy o podanie numeru partii i daty minimalnej trwałości zakupionego produktu; Uprzejmie prosimy o przesłanie dodatkowych informacji dot. naszych produktów na adres: laboratorium@nordis.com.pl Jednocześnie, jeśli jest możliwość prosimy o podanie nr telefonu w celu skontaktowania się z Panią. Dziękujemy. Pozdrawiamy, Dział Kontroli Jakości

człowiek

patrząc na substancje które są podawane przy produkcji lodów. wolę wiele innych producentów dziecku tego G...na nie kupuje. z czasem firma straci markę robiąc gumę arabską mrożona z inną chemią. konkurencja idzie ku zdrowszym produkty. wolę zapłacić 2 lu 5 zł więcej ale normalne lody. w UK znajomy pracuje przy produkcji lodów dla różnych firm. I takiego g...na nie produkują ludzie w UK bojkotują zakup takich produktów nawet frytki itp są lepszej jakości.

Zimoludek

Cz w firmie przedstawiciel handlowy może liczyć na godziwe wynagrodzenie? Czy do zasadniczej są jakieś dodatki? Jakie wyposażenie daje firma dla ph? Jeśli ktoś ma jakieś informacje bardzo proszę podzielić się nimi.

zzz
@Zimoludek

Nordis jest jedną z lepiej płacacych firm dla przedstawicieli. Oprócz wynagrodzenia zasadniczego jest wysoka prowizja szczególnie w okresie letnim. Dostajesz samochód, telefon jako narzedzia pracy. Wszystko jest OK pod warunkiem ze nie jesteś "ściemniaczem" bo tych nie lubią i szybko się z nimi rozstają.

piko
@zzz

pajacu nordisowski nie pisz sciemy za 2.500

Bogdan
@piko

Możesz mieć inną informację na temat zarobków, które oferuje firma NORDIS na stanowisku przedstawiciela handlowego, jednak prosiłbym, abyś w swoich wpisach nie obrażał osób, które uczestniczą w dyskusji. Jest to zakazane zgodnie z obowiązującym regulaminem na forum, dlatego proszę, abyś wyrażał się w sposób kulturalny. Wracając do dyskusji na temat tego pracodawcy, to wiesz może, czy poza pensją podstawową przewidziane są jakieś ewentualne dodatki motywacyjne?

Zorro
@zzz

prowizja tylko wtedy jak spełnisz bezsensowne wymogi sprzedażowe, o których dowiadujesz się w połowie miesiąca, dodatkowo musisz wyprzedawać stary towar z magazynu (usunięte przez administratora) - a potem udajesz głupa na sklepie, ciągły brak najlepiej sprzedającego się towaru,

Marzena
@Zorro

Cieszy fakt, że w końcu ktoś zechciał wyjaśnić nam te kwestie. Od jak dawna pracujesz w NORDIS Chłodnie Polskie? Firma ta jest laureatem wiele nagród, między innymi: nagrody Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej za najciekawszy wyrób roku, Konsumenckiego Znaku Jakości Q czy też Złotego Medalu Targów Inter Res. Można byłoby zatem przypuszczać, iż reprezentuje bardzo wysoki poziom. A co z jakimiś dodatkami pozapłacowymi? Macie do nich dostęp?

Czarek

Jaką macie atmosferę w pracy?

@Czarek

Gorszej być nie może. Trzeba sie pytać o pozwolenie na siku, lata sie ze szmatą bo czasem maszyna sie zepsuje i nie ma co robic, więc trzeba robić cokolwiek, Ukraińcy są bardziej w porządku niż Polacy i są lepiej traktowani, Polacy zostają na sezon, a Ukraińcy pracują cały rok, o ile mają wize. A agencja BiznesPartner przez którą sie pracuję zabiera pieniadze i to nie 20 zl tylko nieraz 500 i trzeba sie ich prosić i nalazic wszędzie żeby oddali pieniadze. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora), tylko lody dobre i to tyle z plusów.Nie polecam!

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Dami
@Zainteresowany

Ma . Jestem pracownikiem Nordis a opinie zawarte powyżej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością . Ukraińcy kradną u nas wszystko co popadnie łącznie z papierem toaletowym itp oraz produktami z produkcji . Złapany jest automatycznie zwolniony i teraz się mszczą tu na forum . Najpierw nich się nauczą kultury a potem się wypowiadają . Zarobki są na poziomie wyższym niż najniższa krajowa ( nawet dla nich ) nie tylko dla Polaków .

piko
@Dami

se w (usunięte przez administratora) papier wsadz

Witold

Na czym polega ta nierzetelność firmy wobec pracowników?

Zielonogórzanka

Ogólnie firma jest nierzetelne wobec pracowników.Kadrowa w tej firmie to jakieś nieporozumienie,chyba zapomniało jej się od czego ona tam jest.Moim zdaniem powinna się wrócić na drogę edukacji.Brak jej kompetencji do wykonywania tego zawodu.

Mona

Witajcie, chciałabym zapytać o stanowisko samodzielnej księgowej w Nordisie w Zielonej Górze, mógłby mi ktoś powiedzieć, jakie są tam warunki? Czy warto?

księgowy
@Mona

Jeśli "samodzielna" księgowa to pewnie na zasadzie korzystania z usług biura księgowego. Zatrudnienie samodzielnej księgowej to ciemna jasność.

Dami
@Mona

Umowa o pracę ,pełny etat . Warto

Zostaw merytoryczną opinię o NORDIS Chłodnie Polskie - Zielona Góra

• Jak się pracuje w NORDIS Chłodnie Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy NORDIS Chłodnie Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORDIS Chłodnie Polskie?

NORDIS Chłodnie Polskie