Opinie o Warsaw Concierge Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Warsaw Concierge Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Warsaw Concierge Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warsaw Concierge Group w Warszawa

to nie żadne concierge

Każda negatywna opinia napisana na tym portalu jest w 100% prawdą! Miałam "przyjemność" pracować w tej firmie. Już etap rozmowy kwalifikacyjnej wzbudził moje wątpliwości (nieposzanowanie czasu kandydata), ale dałam im szansę bo "każdemu może się zdarzyć...". Obiecują złote góry, a tak naprawdę panuje tam totalne lekcewarzenie pracownika. Hermetyczne środowisko kilku stałych osób, loża szyderców. Project Manager, która nie pamięta imion i nazwisk swoich współpracowników, roszczeniowy ton głosy jeśli nie zgadzasz się z czyimś zdaniem, telefony o 23.00. To tylko namiastka... O ile wśród recepcjonistek panuje przyjazna atmosfera, to w biurze czuć nóż w powietrzu na kilometr. Fałsz i obłuda!! Sztuczne uśmiechy, miłe słówka, by zamydlić pracownikowi oczy. Stali pracownicy żyją w tej toksycznej atmosferze, że aż sami nią przesiąkli... Wynagrodzenie można uznać za względnie wystarczające, jednak praktycznie co miesiąc zdarza im się wypuścić przelewy z kilku dniowym opóźnieniem. Szefowa... trudno oszacować ile osób poza biurem, w którym na co dzień przebywa, ją kiedykolwiek widziało. Firma chce uderzać w klientów premium, a sama ma bardzo daleko do tego statusy, chyba że przez słowo PREMIUM rozumie się (usunięte przez administratora) nieszanowanie Pracownika. Każdej osobie, która zamierza aplikować na systematycznie pojawiające się nowe ogłoszenia radzę się dogłębnie zastanowić...

@Agnieszka

Prawda jest taka, że w firmie pracuje prawie 100 osób, na różnych stanowiskach, w tym szczeblach zarządzających. Nie ma opcji żeby 100% było zadowolone. To jest normalna sytuacja. Ta platforma sprzyja wylewaniu żalów przez osoby które się zwolniły albo zostały zwolnione. Ludzie którzy pracują, pracują i się tu nie udzielają, bo nie ma sensu przepychać się na komentarze.

Co jaki czas w Warsaw Concierge Group można ubiegać się o podwyżkę?

@EloElo420

Niektórym to brakuje wyobraźni. Firma to przedsiębiorstwo nie organizacja charytatywna. Co robią właściciele z własnymi pieniędzmi to ich prywatna sprawa.

bylypracownik

generalnie firma bardzo fajnie się zapowiadała, wydawało mi się, ze jest prestiżowa ze względu na wysokie wymagania i lokalizacje, lecz po paru miesiącach przekonałem się, ze tak nie jest. organizacja jest (usunięte przez administratora).y. stawka to najniższa krajowa, zero profesjonalizmu. brak szacunku do pracownika, zero jakiejkolwiek uwagi. nie jestem zadowolony.

Agnieszka
@Karolina

po dwóch latach udało się wprowadzić? kiedy tak konkretniej? i czy coś jeszcze przez ten okres czasu uległo zmianie? i czy planowane są jeszcze jakieś inne zmiany do końca tego roku?

Kamil

Hej, widzę ze towarzystwo tu nieco przesadza wiec się wypowiem. Ja miałem stawkę 27h i myśle ze to nie jest mało. Do tego jakaś opieka medyczna i karta sportowa. Koleżanki recepcjonistki marudzą na błędy w wypłatach, ale dziewczyny ja wielokrotnie widziałem jak próbujecie liczyć swoje godziny do rozliczeń. W pracy, chyba każdej serio przydają się podstawy excela :-) Firma zatrudnia dużo pracowników liniowych, to jest obsługi stanowisk najniższego szczebla. Często to nie są bardzo mega wybitni ludzie. A później na portalach takich jak ten wylewają swoje pomyje.

Czy brak odpowiedzi na imprezy integracyjne ma zasiać ziarnko niepewności? Jak jeszcze z miesiąc temu była dostępna oferta pracy na stanowisko Concierge, to normalnie zostały one wskazane w opisie. Mimo, że to umowa zlecenie widzę, że inne benefity też występują. zastanawiam się przy tym na których stanowiskach w takim razie można zatrudnić się teraz na UoP? tutaj na UZ nie ma urlopów płatnych i tym podobnych?

Ooo Nowy wpis

Ja tu akurat jestem po dawniejszej ofercie do recepcji, którą też udostępniali, ale to zapewnienie zaciekawiło, zwłaszcza, że nie zostało do końca rozwinięte. O jakie warunki pracy chodzi, że odradzasz?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Warsaw Concierge Group?

K

Dla waszego dobra nie idzcie tam pracować. Z tą kobietą która leczy swoje kompleksy kosztem innych nie da się współpracować. Nie dajcie się zwieść początkom i miłej atmosferze. Omijajcie to miejsce z daleka.

formerconcierge
@K

Tak, totalnie się zgadzam! przepracowałem tak prawie rok, po zmianie pracy bylem w szoku, ze w innych miejscach mozna normalnie traktowac pracownika! placa malo, wymagaja duzo i jeszcze traktowanie ktore smialo mozna nazwac mobingiem. szkoda, branza ma wielki potencjal, ale niestety firma lezy przez ego kilku osob

Dariusz
@formerconcierge

Zachowania które ocierają się o mobbing trzeba zgłaszać. Powiesz o co konkretnie chodziło? Rozmawiałeś z przełożonym na ten temat?

On Nowy wpis
@Dariusz

Wystarczy chwilę popracować i kompleksy "szefowej" zostaną na Ciebie wylane jak pomyje na chińskich ulicach. Zero szacunku do pracownika, wyżywanie się za własne życiowe niepowodzenia to tylko część codziennych działań MJ.

Dzień dobry, wiem ze ze dwa tygodnie temu Concierge był potrzebny. w ofercie pisano o zarobkach do 35 zł przy umowie zlecenie. Praca ma być pleniona od 8 do 20. Jak przy tym oceniacie atmosferę i ogólny zakres obowiązków? czy tyle godzin nie jest mączce? Nie ma tu ósemek?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Warsaw Concierge Group, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jacek

polecam Warsaw Concierge Group wszystkim, którzy szukają doskonałej obsługi podczas pobytu w Warszawie. Ich zaangażowanie, wiedza lokalna i profesjonalizm sprawiają, że każdy pobyt staje się wyjątkowym i bezproblemowym przeżyciem. Gdybym miał wrócić do Warszawy, na pewno skorzystałbym ponownie z ich usług!

Co wyróżnia Warsaw Concierge Group to ich elastyczność i gotowość do dostosowania się do moich zmieniających się planów. Bez względu na to, czy chodziło o zmianę rezerwacji czy dodatkowe zapytania, zespół był zawsze dostępny i gotowy pomóc.

Zastanawia mnie czemu pewna Pani pytała o pozwy i pozostało to bez odpowiedzi? Nie ma czym się przejmować? W innym komentarzu ktoś pisał o traconych projektach, faktycznie tak się dzieje? O jakich mowa, czy opiszecie ten ostatnio prowadzony?

Maciej

Jednym z najsilniejszych punktów była również opieka nad moim hotelem. Warsaw Concierge Group dbało o to, aby mój pokój był zawsze czysty i schludny, a wszelkie dodatkowe życzenia były spełniane błyskawicznie.

Nieważne

W firmie pracowałam przez rok na kilku obiektach. Jedyne co mnie tam trzymało, to super kontakt z osobami z obiektów. Każdy kontakt w firmą kończył się tragicznie, osoby niekompetentne, które nawet jakby chciały zająć się porządnie firmą, najzwyczajnej w świecie nie potrafią, bo trudno, żeby osoba 20-letnia była w stanie zająć się kilkoma dużymi obiektami. Wypłaty marne, dawane w ratach, często z dużym opóźnieniem. O własne pieniądze trzeba się kłócić i upominać, dopiero po zagrożeniu o zgłoszeniu do inspekcji pracy, pieniądze łaskawie pojawiały się na koncie. Szczere odradzam, pluje na całe WCG.

Agnieszka

A powiedz mi, co wtedy jak się nie zgadza ta stawka właśnie? Jeśli zgłosisz to firmie, zwrócą ci różnicę? czy raczej nie ma na co liczyć?

@Agnieszka

Tak, firma bez problemu wyrównuje różnice podczas pomyłek.

Mati
@Agnieszka

Pracownicy na koniec miesiąca przygotowują podliczenie godzin pracy, i na tej podstawie kadrowa wylicza wynagrodzenia.

Joasia
@Mati

I wiadomo jak w tym roku średnio im to wychodzi? i ogólnie to czy macie jakieś szersze odniesienie co do jednej opinii, gdzie ktoś sugerował, że jakieś pozwy od byłych są szykowane? W jakim zakresie? Chodzi o ten wątek wyżej?

Mateusz

Podczas mojego pobytu, Warsaw Concierge Group zapewniło mi wsparcie w rezerwacji miejsc w najlepszych restauracjach i atrakcjach turystycznych. Ich lokalna wiedza była nieoceniona - polecali mi miejsca, których nie znalazłbym w przewodnikach. Dzięki nim miałem okazję poznać autentyczną kulturę i smaki Warszawy.

Na jakie benefity można liczyć w Warsaw Concierge Group?

Od samego początku doświadczenie było imponujące. Już przed moim przyjazdem otrzymałem szybką i pomocną komunikację od zespołu. Pomogli mi zorganizować transport z lotniska do hotelu, co bardzo ułatwiło mi pierwsze kroki w nieznanym mieście.

Radosław

Podsumowując, Warsaw Concierge Group w Warszawie to profesjonalna i godna zaufania firma, która zapewniła mi doskonałą obsługę podczas mojego pobytu. Gorąco polecam ich usługi wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości usług concierge w Warszawie. Na pewno skorzystam z ich usług podczas mojego następnego pobytu w tym pięknym mieście

Co mnie najbardziej imponowało, to elastyczność i gotowość do dostosowania się do moich indywidualnych potrzeb. Gdy miałem zmiany w planach lub potrzebowałem dodatkowej pomocy, Warsaw Concierge Group szybko reagowało i znalazło rozwiązania.

Joszko

Firma się pogubiła. Tracą klientów/projekty. Nad głową krąży im ZUS i US. W dodatku jakieś pozwy przez byłych pracowników. Doświadczona kadra odchodzi. Akcja z zamykaniem biura aby nie dostać wypowiedzeń to już klasyk. Tymczasem firma na portalach społecznościowych obwieszcza swoje kolejne sukcesy. High-life. Naturalnie p.Karolina za moment zdementuje wszystkie podane przeze mnie informację. Taka jej rola :)

Dawid

Warsaw Concierge Group oferuje szeroki zakres usług, które sprawiły, że moje życie było o wiele łatwiejsze podczas mojego pobytu w Warszawie. Zorganizowali wycieczki, oprowadzili mnie po mieście i zapewnili pomoc w przypadku potrzeby tłumaczenia. Byłem pod ogromnym wrażeniem ich zaangażowania i elastyczności, zawsze gotowi dostosować się do moich indywidualnych potrzeb.

Patryk

Warsaw Concierge Group zapewnił mi doskonałe usługi concierge, które przekroczyły moje oczekiwania. Pomogli mi zorganizować rezerwacje w najlepszych restauracjach, zarezerwować bilety na koncerty i spektakle, oraz zapewnić transport na lotnisko. Ich wiedza o mieście i lokalnych atrakcjach była imponująca, zawsze mieli świetne sugestie i zalecenia.

Co jaki czas w Warsaw Concierge Group można ubiegać się o podwyżkę?

Gapowicz

Ubiegać możesz się zawsze, a nie dostaniesz nigdy ...,,,, cytując klasyk "Firma nie ma pieniędzy"!!! Tymczasem szefowa kupuje sobie nowe BMW X5 :D

handlarz
@Gapowicz

nie BMW X5, a Z4, nie kupuje, a bierze w leasing. XD

EloElo420

To prawda, firma nigdy nie ma pieniędzy, a szefowa szasta hajsem na lewo i prawo :)

Micha

Hitem było prowadzenie ankiet ewaluacyjnych. Gdy siedzisz sam na recepcji, nie masz żadnego kontaktu z biurem i pracodawcą… a ci pytają czego nauczyłeś się w tej pracy i gdzie się widzisz za rok, podczas gdy nie ma tam żadnej ścieżki kariery/awansu. Bezsensowne otwieranie drzwi – tego się nauczyłam xd

@Micha

Awansu nie ma, jeśli pracownik nie wykazuje żadnych innych kompetencji, poza tymi, które pełni na aktualnym stanowisku.

@Micha

Hej, no tak to wyglada jak zarządza się zespołem rozproszonym. W firmie pracuje kilka osób które przeszły ścieżkę od recepcjonisty/tki do managera/managerki.

Czy rotacja pracowników w Warsaw Concierge Group na Recepcjonistka / Recepcjonista jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 17 kwietnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

EloElo420

Prawda jest taka, że na obiektach rotacja jest dosyć spora, ale to bardziej wynika ze specyfiki pracy. Natomiast jeśli pracujesz w biurze i wytrzymasz 3mc to jesteś twardzielem odpornym na (usunięte przez administratora):)

Magdalena
@EloElo420

Co ma specyfika pracy do ciągłej rotacji? ;>

TAKTAK

W zależności od stanowiska, nikt nie będzie siedział na recepcji całe życie.

Bartek
@EloElo420

Aktualnie mamy w biurze 14 osób ze średnia pracy 1,5 roku więc albo ktoś nie umie liczyć albo nie zna obecnego teamu.

Zostaw merytoryczną opinię o Warsaw Concierge Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Warsaw Concierge Group?

Zobacz opinie na temat firmy Warsaw Concierge Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warsaw Concierge Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Warsaw Concierge Group
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 136
    02-305 Warszawa