Opinie o QBurst Polska w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie QBurst Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w QBurst Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QBurst Polska w Białystok

jojo Nowy wpis

Jeśli jesteś świeżo po studiach @serio, to zarobki będą się właśnie obracać mniej więcej w tych kwotach.

Karczych Nowy wpis

Jeżeli ktoś jest zainteresowany nawiązaniem dłuższej współpracy z firmą czy to jako klient czy jako współpracownik to powinien się zgłosić i przekazać swoją kandydaturę. Jeżeli ktoś będzie miał ponad przeciętne umiejętności to w sumie dlaczego nie liczyć na kontakt z ich strony? Zresztą zawsze warto spróbować.

niestety Nowy wpis

3 tysiace moze po latach pracy jako deweloper, najnisza krajowa jako tester.

niestety Nowy wpis

Firma dobra tylko na start. A szkoda, ale cóż poradzisz. Ciężko tutaj z pieniędzmi, firma coś ala (usunięte przez administratora)studentów.

Aplikowałeś do firmy QBurst Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

o testerze

Tak się składa, że tester jest jednym z najmniej docenianych stanowisk w branży IT. Jak się okazuje, bez porządnego zarządzania jakością oprogramowania projekt leży. Praca testera to praca na pełen etat, a często zostawanie po godzinach w celu sprawdzania działania programu tuż przed końcem dnia. Do tego umiejętność korzystania z różnych programów do analizy kodu, automatyzacji itp. Więc opinia o tym, że tester nie ma ciężkiej pracy i nadaje się do tego byle kto z ulicy to jakieś bajkowe wymysły. Najniższa krajowa to kpina!!! Ludzie, ogarnijcie się i nie pozwalajcie z siebie robić taniej siły roboczej bo w tej branży to całkowity brak szacunku do czyichś umiejętności.

Dno

Tester zarabia najnizsza krajowa dno i wodorosty...tyle z mojej strony...

Pozytywna

Witam W sumie zgadzam sie z przedmówcą w 80% firma dobra na start jesli jestes studentem to mozesz isć na rok dwa max, maksymalne wynagrodzenie na start to 3000 NETTO jesli uwaga !!!! jesli jestes bardzo potrzebny bo jesli nie tgo cie czeka wynagrodzenie 2000 NETTO i tyle. Ogólnie w robocie mozna sie obijac szef totalnie nie panuje nad pracownikami obijaja sie jawnie wychodza kiedy chca, przez 6 godzin siedza na demotywatorach, fb Joe monsterach i tym podobnych no ale studenci juz tak maja :P, ja jeszcze tu pracuje ale za 2 3 miechy odchodze wiec dlatego pisze ta opinie mi to bardzo mocno wisi jesli szef to przeczyta. Podsumowujac: Firma dobra na start max 1 rok 2 lata, potem obowiazkowo zmieniac na lepiej platne firmy SMT, Infinity Group,....

Kasujemy

Nie wiem dlaczego ale admin kasuje posty........... ten tez skasuje.....

PoRozmowieZSzefem

Witam wszystkich studentów (jesli nie jestes studentem to mozesz zapomniec o pracy w tej firme bo nie dostaniesz wiecej niz (usunięte przez administratora)Netto jako deweloper ), jak wyzej opisalem zarobki juz znacie, teraz pozytywy firma jest dobra na start nic nie wiesz wiec dlaczego masz duzo zarabiac za co ??? i jest ok, problem zaczyna sie w okolicach 1 - 2 lat kiedy juz cos sie nauczyles i chcesz zarabiac sredna developerska tak to nazwijmy czyli min 3000 Netto i jest problem z ktorym zostjesz zapoznany na dlugiej rozmowie z szefem jak to ciezko jest w firmie i jak to projekty wcale sie tak nie udaly jak by wszyscy mysleli. (usunięte przez administratora)(kasa jest dla innych nie dla ciebie tobie zostaje satysfakcja hmm szkoda ze sie nia nie mozna najesc badz za nia wyjechac na urlop :P). I najwazniejsze obietnice szefa hmmm toz to jest cos pieknego......ahhhh.... przepraszam rozmazylem sie. Wiec podsumujmy zeby bylo ladnie i przejzyscie: Plusy: - Praca dobra dla studenta. - Czegos mozna sie nauczyc od starszych kolegow (jesli tacy beda w firmie). - Atmosfera pracy jest OK. - Mozna pozucac sie pilkami w pracy. - Wyjazdy na paintball. - Jak sie pracuje w weekendy dostaniesz za darmo pol pizzy i 0.5 litra Pepsi za free (policzmy pol pizzy 12zl i 0.5 pepsi 3zl co daje nam koszt 15 zl za dzien pracy to chyba taniej niz w chinach czy indiach, za okraglamy to do 16 zl a co zaszalejmy wiec 16zl/8 godzin pracy co nam daje 2zl za godzine pracy dewelopera). - Moze jeszcze jakies sa ale akurat nie pamietam. Minusy: - KASA niestety za mala jak na firme z IT. - 9 godzin w robocie tak nie 8 tylko 9 (bo niby przerwa wliczona 1h, a gdzie przerwa wliczona w 8h ??? 15 min nalezy sie jak psu buda). (usunięte przez administratora). - Nie mozesz miec zycia poza praca (jesli szef sie dowie ze robisz cos co przynosi ci kase to bedziesz mial minusa a niedajboze jakis projekt IT na boku ( bo dlaczego jego nie robisz przez swoja firme??? no dlaczego ??? $$$. - Jako developer nie zrobisz kariery bedziesz zawsze(usunięte przez administratora). O widzicie czyli wyszlo wiecej plusow niz minusow kto by pomyslal...... PS. Bledy ort sa specjalnie zrobione.

Zostaw merytoryczną opinię o QBurst Polska - Białystok

QBurst Polska
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.

QBurst Polska