Opinie o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TRANS-JAN Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRANS-JAN Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

adam

Na Brzeszczach TJ płaci najsłabiej ze wszystkich firm. Nawet u ich podwykonawcy ludzi zarabiają więcej co w sumie nie dziwi biorąc pod uwagę ile TJ zatrudnia pociotków wszelkiej maści i dozoru gdzie jedna gwiazda większa od drugiej. Część powylatywała z innych zakładów pracy za chlanie, część za nieudolność jest i gwiazda co na ścianie wkładała metanomierz do reklamówki i wielce zdziwiony, że go wyrzucili. Generalnie firma na mocny minus.

Lysy

Witam Panie jakie place s TransJan i przyjąć się czy szukać innego pośrednika?

Bolek
@Lysy

Obiecują sporo - zarobisz co najwyzej polowe z tego. Gdzies w granicach tego ile zarabia pani sprzatajaca klatki schodowe w bloku. Nie warto.

miki

Kto nie jest emerytem moźe zatrudnić się w GZUG -u potrzebujå ludzi -dobry socjal łącznie z barbórką. Emerytów nie ZATRUDNIAJĄ .

Kostek

Jak Płace Na Janinie??? Orientuje Się Ktoś?

@Kostek

Dopiero tam od stycznia pracujemy to piersza wyplata bedzie w lutym. Pierszy miesiac pewnie nas ociulaja bo powiedza ze metrow nie bylo ale pozniej powinno byc lepiej

Górnik

Rozmowa kwalifikacyjna to kpina. Facet, który drze się po ludziach (bodajże Głowacki nazwisko jego) bo niedowidzi pisma na formularzu i wielkie pretensje, że ktoś nie pisze drukowanymi literami. Tak szybko jak weszłem - tak szybko podziękowałem za pracę i opuściłem biuro.

Dlaczego ku*** nie piszecie drukowanymi literami?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Knefel

Co za robotę dostali na Staszicu?

tomek

jo mom 2500 barbary a w trans janie robie dopiero lod marco

Misiu
@tomek

To fajnie --lepij-- jak na grubie. Super firma . Som przyjencia?

dracjan
@Misiu

super ale nie dla roboli szukają ludzi bo nikt nie chce robić za czapkę gruszek . Ludzie uciekają z ruchu brzeszcz , silezji do innych firm . Myślę że zarządcy firmy powinni przeanalizować skrupulatnie sytuację i coś zmienić w strukturach organizacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji zarobkowej - jeśli nie wiadomo o co chodzi to itd !!!!!!

górnik
@dracjan

Coś mi nie pasuje -- na Brzeszczach ponoć jest super pod wzgędem kasy.

Dracjan
@górnik

super tylko dla wybranych !!!!! przyjmij się wtedy się przekonasz jak jest fajnie 1800 lub troszeczkę więcej ,a poza tym najlepiej przekonaj się sam - można też się zastanowić dlaczego z tej firmy uciekają tacy co coś potrafią ? co może dostają sękate kije do kilofów ?

górnik
@Dracjan

Z tego co piszesz to w firmie źle sie dzieje,a miało być tak dobrze. Piszcie jak jest ino prowda bez ściymy.

Ooo
@Dracjan

Panowie to jak jest z pieniędzmi na ruchu Brzeszcz bo dostałem ofertę pracy od firmy Trans~Jan. Warto czy nie, obecnie pracuje motoryzacji.

stas
@górnik

Ta firma to jeden wielki syf pieniadze to 2-tysie z dwoma swietami opuznienia w placach .Skad te kwoty 7000-9000 tysi chyba za pol roku

janolo

W Ruchu Brzeszcz i silezji zarabiaj (usunięte przez administratora) dozór i przydupasy , inni zaś są od roboty. Dobrzy pracownicy uciekają do innych firm , dziwię sie tylko że właściciele firmy tego nie zauważają

miki
@janolo

Jak w firmie jest duźa rotacja załogi tzn. że jet źle

brek dens
@janolo

To prawda taka jest rzeczywistość !!!!!!!!! tyle dozoru co pracuję na Brzeszczach to porażka za darmo nie siedzą dlatego jest tak słabo z zarobkami !! Ludzie uciekają do innych firm bo nie widzą nadziei na lepsze jutro . Niektórzy mają duże zapasy wazeliny , to dalej robią !!!!!

brek dens

gacek
@brek dens

Chopy jak barbórka-- chwolić sie .

Wili

Doradźcie jak ztrudnić się na Brzeszcze i czy warto. Strzałowy rabunkarz.

Hanys

Co znaczy daje radę i fajnie , napisz coś więcej.

Hanys

Piszcie o konkretnych sprawach firmy ,a wypisujeci bzdury jak stare baby.

robol

Zanoś papiery i do pracy ,potrzeba ludzi z kwalifikacjami. Bardzo dobra kasa.

Sep

Co wy jaracie że takie głupoty tu wypisujecie...? Takie pieniądze to biali chyba zarabiają!!!

ryl
@Sep

Biali mają lekko 15000,- mówimy o fizolach .

robol

No tak ale te 9500,- to mnie wnerwiło bo ja się bardzo staram a tylko 7000,- mi wychodzi.

Hajer
@robol

Zacznij robić święta to dociągniesz do 10000

@Hajer

Walczyłem o wolne święta . Godny zarobek powinien byc ze szere dni. 9500,-za szare dni a nie marne 7000,- chyba się zgodzisz.

Hajer

Panowie z dwoma świętami 9500 na łape coraz lepiej płacą, robić nie nażekać, dozór super atmosfera też rewelacja.

@Hajer

9500,-netto -to chyba jesteś du...właz. Ja mam tylko 7000,-

Ziu
@robol

Słabo sie starasz......

Maus

Zapraszam do łopaty, tam się napewno sprawdzisz i spełnisz nasze wymagania.... Załapiesz się na fajne stanowisko z elastycznymi godznami pracy p/z, będziesz przychodził i wychodził kiedy chcesz........

The True

Powiem Ci jak jest! Jak idziesz po układzie, masz kogoś w TJ to zarobisz, nie narobisz się czasami będziesz zostawał na powierzchni, premię będą Ci lepszą dawać, no ale jeśli nie masz nikogo i z ulicy wlecisz, to wtedy będziesz rzeźbiony od rana, kiepską premię dostaniesz i będziesz robił za konia na dole. Właśnie tak jest!!!

Hanys

Wszystko z literą prawa . 1200,- dotyczy emerytów po to źeby nie zawieszać emerytury. Niektóre fitmy te praktyki bandyckie stosują teź do czynnych zawodowo. Tak jak piszesz - co w razie wypadku ?? Ku chwale prezesa .Sory takie mamy prawo . Kara pipu wynosi 5000,- tyle prezes nosi w małej kieszonce .

Lidzia

Ludzie czy wy jesteście normalni? Zjeżdżacie na dół kilkaset metrów za najniższą krajową?? a jak wypadek nie daj Boże to jakie wy renty dostaniecie z tej najniższej krajowej? Jakie w ogóle emerytury? Nie wiecie gdzie zgłosić takie incydenty? Przecież to jest okradanie Państwa! Jeden z drugim niech zgłoszą i już panienki będą nóżkami przebierać i się pocić :D

Hanys

Pawulony pampersy czyli emeryci górniczy powinni pracować do śmierci bez wytchnienia . Przynoszą wstyt branży górniczej . Mówimy o ćęźkiej pracy górnika ,a tu po 25 -ciu latach chłop zdolny do dalszej roboty. Przez takich będziemy za... alać do 67. Dziękujemy wam pampersy. Powinni wam zabrac emerytury i pracować za 1200,- bez źadnych kopert lub fikcyjnych umów o dzieło . Skorumpowane firmy okradają kopalnie.

Ian
@Hanys

Gdyby nie te pawulony to byś sobie palcem w d.pe na dole nie trafił łebku......hehe...

Młody
@Hanys

Ja osobiście pracowałem z wieloma takimi "dziadami",4500 emerytury plus 3500 we firmie ...

@Młody

Mosz racje 3500,- z tego 1200,-legal a reszta w kopercie źeby limitu do zusu nie przekroczyć. Złodzieje j....ane. !!!!!!!!!

Hanys

Emeryt górniczy powinien odpoczywać gdyż pracował ciężko 25 lat (przywilej górniczy). Dalszą pracą na dole zaświadcza że można więcej niż 25 lat. Przez takich emerytów zabiorą przywilej 25 lat . Pracy wam nikt nie broni ale poza górnictwem. Miejci emeryci trochę godności i honoru.

Boa

Hehe złożyłem i wielki h.j!!!

gacek
@Boa

Musisz byyć emerytem górniczym , wtedy będziesz miał szanse zaistnieć w górnictwie .

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-JAN Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-JAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRANS-JAN Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Górniczego Dorobku 49
    40-494 Katowice