Opinie o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TRANS-JAN Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRANS-JAN Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

świeżak

2 miesiąc na Brzeszczach i 2800 netto z 2 świętami. To moja 1 praca w górnictwie. Remagum oferuje 3k dla nowych, ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Poczekam, aż zrobię młodszego górnika i jak nie zacznę zarabiać 3k i więcej to zmienię firmę!!

mariusz
@świeżak

W RMG owszem dostaniesz 3k za czarne, i nawet młodszego nie potrzebujesz, ale pod pewnymi warunkami - Muszą być metry, nie ma metrów nie ma kasy (Twoja pensja może wyniesc 2100 brutto) - Nawet jak masz metry to mozesz kasy nie zobaczyć, bo firma słabo stoi finansowo - Te pieniądze to jest wszystko co dostajesz, wliczajac dodatki nocne itp - Nie ma kartek, a pranie pierzesz w domu. Zycze dobrego wyboru. Osobiscie polecam PG Silesia, ludzie narzekają, ale to mimo wszystko kopalnia.

mariusz
@świeżak

sdsojs

Czy w tej TRANS-JAN są "wczasy pod gruszą"

Alojz
@sdsojs

Pogięło Cię ? To firma nie kopalnia. MASZ HAROWAĆ DO UPADLEGO CZY CHORY CZY ZMĘCZONY ITP. A spr być chory to dostaniesz 1500 !

Wdowiec.
@sdsojs

A co to takiego , przez kilka lat mojej pracy w tej firmie nawet z wynagrodzeniem mieli problemy by zapłacić ! Rządzi kilku (usunięte przez administratora) z Mysłowic i sami pod sobą dołki kopia i wmawiają innym że są nie udolni ... Dużo by tu napisać tylko po co i tak to nic nie zmieni ,praca nie zapłacona - NIE POLECAM !!!

un

Syf nie firma!

Sztygar

Na obróbce durś chleją. Tokarz dziennie nawalony. Taka firma.

Górnik

Rozmowa kwalifikacyjna to kpina. Facet, który drze się po ludziach (bodajże Głowacki nazwisko jego) bo niedowidzi pisma na formularzu i wielkie pretensje, że ktoś nie pisze drukowanymi literami. Tak szybko jak weszłem - tak szybko podziękowałem za pracę i opuściłem biuro.

Dlaczego ku*** nie piszecie drukowanymi literami?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
12-s55

Firma alkoholików i partaczy

koleś

Powiem tak, jak ta firma zatrudnia takich ludzi jak dozór średni, wyższy i kierownik działu górniczego na janinie to Trans-Jan padnie niedługo, jeden głupszy od drugiego, czym więcej literek przed nazwiskiem to bardziej zwichnięci. Tylko ludzie na tym cierpią.

dolowiec

Klima zero poszanowania ludzi a w ruchu Brzeszcze jak nie robisz swiat to módl sie bys 2000 zarobil

górnik

Panowie i panie jak sytuacja na janinie w transjanie,??? Powie ktoś???

fanatyk
@górnik

Pytasz co na Janinie? Zjedź na dół to zobaczysz ten syf, błoto i niekompetencje dozoru. Jak wytrzymasz tydzień to zostaniesz a jak nie to mięczak jesteś i tyle.

Młody

Bez doświadczenie z kursem górnik ile zarobie? Proszę bez pisania bajek

L.W.
@Młody

Podziel sobie przez 2 to co obieca ci dyrektorek P. hahahaha

nowy

Jak zarobki ze świętami? Mam ofertę pracy...

Kopek
@nowy

Takie same jak i bez:)

jgj6r7i7

Młodszy górnik, 5 świąt i 2950zł.

Pomoc

Jak się komuś robić nie chce to tyle zarabia 3 święta 2872 zł pomoc dolowa i robię 3 miesiąc pzdr

Nik

Szukam pracy na kopalni polecacie coś?

mark94
@Nik

Daj sobie spokój z kopalnia. Sam pracowałem pod firmą na dole. Zarobki żałosne. Więcej zarabiam teraz w ochronie niż na kopalni. Także szczerze odradzam

salvador

Panowie to jak to jest, piszę w bezrobociu że zarobek 4200 brutto a wy piszecie 1500-2000zł Kto tu kłamie?

hajer
@salvador

Jak dostaniesz 8zł/h w umowie o pracę na czas określony plus premie, które możesz dostać a wcale nie musisz to czego się spodziewasz? Popytaj ludzi, którzy tam pracują to dowiesz się prawdy a nie łykasz ogłoszenia jak pelikan i bajki dyrektora P.

Dorian

Chłopy jak wy chcecie zarabiać jak dozoru u was tyle, że całą zmianę na kopalni można byłoby obłożyć hahahaha

Gonzo

Maski zabierają co poniektore osoby z dozoru do domu. Tam są najbardzie potzebne xD

Matiss

Szczerze NIE POLECAM!!!!!!!! Wyzysk ludzi,brak odpowiedniego sprzętu (brak masek, gdzie zapylenie dużo powyżej normy). Obiecują kokosy a płacą grosze. Zarobki od 1500 do 2000 zł. Weekendy płatne jak normalne dni. Nie warto słuchać bajkopisarza pana Paruzela. Ogólnie podsumowując panie pracujące w biedronce zarabiają więcej a oni każą zjeżdżać na dół za takie żałosne pieniądze i narażać swoje zdrowie i życie.

Jakie zarobki w transjanie na silesia z Górnikiem a ile bez ale szczerze

hajer
@Nowy

Bez górnika jak ktoś napisał wyżej zarobki na poziomie sprzątaczki. Z górnikiem na poziomie kasjerki w supermarkecie.

mmm

Ponoć znowu rusza masowa rekrutacja. Wszędzie niedobory kadrowe. Biorą kogo popadnie - jak zwykle zapewne dużo obiecane a realia zarobkowe zgoła odmienne czyli dużo poniżej tego co obiecują hahaha

xxx

bonczek bez raczek kup sobie wreszcie tabake do jasnej cho**** a nie wiecznie chodzisz i zebrasz/wyciagasz od ludzi zeby ci dawali. zero wstydu masz

???
@xxx

Kogo masz na myśli?

Ryl
@???

Pewnie Sztygara

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-JAN Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-JAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRANS-JAN Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Górniczego Dorobku 49
    40-494 Katowice