Opinie o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TRANS-JAN Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRANS-JAN Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

RYL

Są jakieś przyjęcia na Brzeszcze

Gonzo
@RYL

Obstawiam że jak masz doświadczenie to na Brzeszcze wezmą Cię spokojnie bo rusza tam nowy przodek a z ludźmi krucho

wiolonczella
@Gonzo

I bardzo dobrze! Co raz mniej (usunięte przez administratora)

KWK Knurów

Panowie ile zarażeń na PG Silesia? Zdrowia wszystkim

Piotrek

Witam mam pytanie są przyjęcia na kopalni w brzeszczach?

Gonzo

Panowie wiadomo coś do kiedy Trans Jan fedruje na Silesi? I jak sprawa wygląda na Janinie z góry dzięki za info

Górnik

Rozmowa kwalifikacyjna to kpina. Facet, który drze się po ludziach (bodajże Głowacki nazwisko jego) bo niedowidzi pisma na formularzu i wielkie pretensje, że ktoś nie pisze drukowanymi literami. Tak szybko jak weszłem - tak szybko podziękowałem za pracę i opuściłem biuro.

Dlaczego ku*** nie piszecie drukowanymi literami?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Boryniok

Czy andrzej bies na knurowie jest nadsztygarem?

Lolo
@Boryniok

Siedzi na Poniatowskim w Dyrekcji

Mona

Czy w transjans wszyscy zdrowi ,czy korona dosięgła pracowników,co słychać?

Czy pracownicy TRANS-JAN Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Aleksandra

Warto podchodzić poważnie do pytań tu zadawanych - niektórzy naprawdę szukają tu rzetelnych informacji o pracy w TRANS-JAN. To może chociaż powiesz, jak na chwilę obecną wyglądają relacje między pracownikami tej firmy? Są przyjacielskie?

xxxxxx
@Aleksandra

Jasne. Czasami ganiają się po przodku z kilofami (taka górnicza zabawa) :)

@Aleksandra

Rzetelne informacje na temat nierzetelnej firmy TJ ? Na każdej kopalni na ktorej był TJ zostali wywalani na zbity pysk - co mówi samo za siebie !

Jakub
@Nik

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o firmie, ale nie napisałeś co spowodowało taką opinię. Na stronie http://www.trans-jan.com.pl/pl/job są nowe ogłoszenia o pracę. Mógłbyś podpowiedzieć jak wygląda rekrutacja i czy jest trudna do przejścia?

Vika

Przepraszam za błędy....T9....

ewa

do kitu

pederaszalenstwo

trzeba mieć dobre układy żeby dobrze zarabiać !!! ludzie tzw swoi są tak porozstawiani po zmianach żeby było wiadomo komu coś nie pasuje ,dotyczy to wszystkich ruchów ludzie ci zarabiają super natomiast pozostali są od roboty taki system komunistyczny , gdzię góra wie wszystko w jakiej sytuacji materialnej się niektórzy znajdują poprzez innych jak się okazuje pseudo kolegów dla których jest się wylewny i jesteś otwarty łatwo taką wiedzę wykorzystać . Firma ta słynie z obietnic dobrych zarobków niestety ale bez pokrycia !!!!

filozof
@pederaszalenstwo

To prawda co piszesz ,podzielam twoje zdanie , pasowałoby dodać problem niskich zarobków to słaba dyscyplina pracy a raczej jej brak , ponadto nad stan , opieszałość dozoru na wszystkich płaszczyznach ale ze szczególnym uwzględnieniem tego górniczego słowo nieudolność, w mojej ocenie jest komplementem nie odzwierciedla tych błędnych decyzji , z przykrością trzeba zaznaczyć jest to decydujący czynnik ,który się przekłada na nasze uposażenie !!!!!

rylek
@filozof

No tak mamy do czynienia z czymś co należy potępić , poprzez wyeliminowanie takich osób z dozoru ! Silezja ma taki jeden autorytet jak niejaki mirosław P gdzie wszyscy go krytykują i wyśmiewają i co dalej , tak naprawde nic z tego nie wynika - Hipokryzja !!!!!

amper
@rylek

Swój swojego chroni. Lepiej trzymać dziada bez wiedzy i zdolności organizacji pracy niż zrobić uprawnienia dozoru osobie młodej ale bardziej kompetentnej. Towarzystwo wzajemnej adoracji :) Zarządzanie w górnictwie to niestety w dalszym ciągu jeszcze głęboka komuna.

Wiarus
@rylek

Nie ma się co oszukiwać. Lwia cześć dozoru to typowe odpady, które wyleciały z kopalń za picie, poważne uchybienia czy po prostu zwykła nieudolność. Są oczywiście też osoby kompetentne i znające się na fachu ale niestety to mniejszość i to zdecydowana. A szt. Miroslaw P. to faktycznie jak pracowałem na Silesii to robił furorę i to bynajmniej nie dlatego, że był wybitny w swoim fachu.

rylek
@Wiarus

Właśnie tutaj mamy problem z obiektywną oceną - po prostu trzeba być prawdziwym , nie zakłamywać rzeczywistości muszę niestety na tym pozostać !!!! Tak naprawdę pisząc , musisz zrozumieć jest piszemy żeby , coś niecoś zmienić , działając zakłamując rzeczywistość działasz wbrew własnemu interesowi !!! Niestety tajemnicą poliszynela jest odwrotność tego wpisu.

Jakub
@pederaszalenstwo

Jakiego rodzaju obietnice deklarowała firma, które nie zostałyby później spełnione? Jestem ciekaw.

@pederaszalenstwo

Masz rację. Jeśli jesteś z "ulicy" w TJ nie zarobisz. Tak było na Staszicu. Kto miał nazwisko, ten zarobił, reszta ochłapy.

@Piotrek

Hihi czy to ważne. Ważne co innego jest

Joanna
@Piotrek

Co masz na myśli pisząc ten komentarz? Co jest ważne w Transjanie? Chodzi Ci tu o priorytety przełożonych?

Vika

W kadrach *

Co wchodzi w socjal TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Mops

W socjal wchodzą składki na 500+

Stanisław

SŁUCHAJCIE CHŁOPY!!!!!!!!! Faktycznie te wszystkie komentarze co piszą tu pracownicy fizyczni(znający realia), są bez sensu!! Ci w których to uderza, nie robią sobie z tego kompletnie nic, bo oni nie mają godności! Więc jaka jest recepta? Ano taka, że jak wszyscy wiemy, firmy "kogucik" mają w zwyczaju szkłem d.u.p.e podcierać. Więc jeśli znajdzie się jakiś "szef" na danej kopalni, który już wszystkie rozumy pozjadał(bynajmniej tak mu się wydaję) to jego pracę zawsze może skontrolować WUG- roboty podziemne, dokumentację itd.. jak wiadomo w górnictwie nigdy nie jest wszystko ok, więc śmiało można do WUGu dzwonić. Ich strach w oczach przed kontrolą jest bezcenny :D Natomiast drodzy koledzy, jeśli chodzi o płace, kadry i sprawy z tym związane to są inne instytucję. Widzisz, że ktoś jest na powierzchni a ma dniówki dołowe? Zgłaszaj do ZUS. Wypłaty- PIP! Inne rzeczy tak samo zgłaszaj do odpowiednich Izb! Kontrole, kary, to będzie cieszyć a głupie pisanie komentarzy nic nie daję i ułatwia im wszystkim tylko robotę! Niech ten komentarz będzie ostatnim na temat tej "firmy" RÓBCIE A NIE PISZCIE!!!!!! NIECH KAŻDA KARA DAJĘ WAM WIĘKSZĄ MOTYWACJĘ! POZDRAWIAM :)

Jaskiniowiec
@Stanisław

Rozbawiłeś mnie z WUG-em jak i z całą resztą, na to jest jedno powiedzenie :Kruk krukowi oka nie wykole - jeśli ci to coś mówi ! Nie po darmo się zatrudnia urzędników itp.Mógłbym napisać wiele ale już raz został mój tekst usunięty .Prawda nie wszystkim odpowiada .PIP-y i inne nie raz były , BHP tez , zalecenia pisali i już się nie zjawili .Wiesz jak BHP nie widzi nic niestosownego gdzie w pomieszczeniu stoją butle z gazem a obok jest palenisko kowalskie i widać świeżo palone było...Co ci mam dodać i do kogo chcesz mnie odesłać - jak szybko przyszli tak szybko poszli i też podejrzewam że po takich pomysłach jak twoje- nic nie dały....

Poldek

Najłatwiej liczy się pieniądze w czyimś portfelu. Nie zapominajcie jakie koszty firma ponosi.

Xxx
@Poldek

Dokładnie szczególnie ze z tej wypłaty sie nie da wyzyc hee nie byc smieszny i sie nie blaznij chlopie lub kobieto lub obojniaku niewiem kto to pisze. Diamenty Newsweeka 2014. Pierwsza dycha firm z przychodem do 250mln zl. Ludzie dostaja ochlapy i taka jest prawda.podwyzek latami nie mA a wszystko coraz droższe

Niki
@Poldek

Racja najłatwiej się liczy pieniądze w czyimś portfelu prezesowi to wychodzi z wielką łatwością w naszych portfelach a koszty?! no tak drogie bryki są drogie wakacje na Kubie też kosztują itd itd to są bardzo wysokie koszty utrzymania

@Poldek

Jak firma ma koszta to oznacza że pracownikom ma nie płacic ? Człowieku jesteś albo komunistą ale masz niezłe kuku ! Takich pracowników jak Ty - którzy za darmo bedą pracować potrzebuje TJ ! Gratulacje dla Ciebie !

Cezary

Zarobki są takie na jakie zapracujecie!

Mirek Pahoł
@Cezary

Narzekacie na zarobki a nic nie robicie. To kombajn robi a nie wy.

OLO
@Mirek Pahoł

to zatrudnij same kombajny na guziki też

Wera
@Cezary

Zarobi są uzależnione od głębokości wejścia kierownikowi w zad od ilości podkablowań ............ taki sam (usunięte przez administratora) jak w bumechu

@Mirek Pahoł

Kombajn też żelazo przyniesie i drobnice... Właśnie.. Jak kombajn robi to ludziom płacić nie trzeba. Firma,dno, dno i jeszcze raz dno !

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

lolo

na takie ktore sobie przyniesie z domu

postronny

Czy wśród udzielających się tu osób znajdzie się ktoś kto rzetelnie wypowie się o pracy w firmie Trans-Jan? Mam na myśli pracę na stanowiskach górniczych w kopalni Brzeszcze i Silesia. Podobno odkąd "odszedł" nijaki P. sytuacja w firmie znacznie się poprawiła. Zapytam wprost, czy osoba posiadającą tytuł górnika i kilkuletnie doświadczenie jest w stanie zarobić 3000 zł?

Demian

Tak i to nawet więcej

pracownik zg brzeszcze

3000 zł na guziku, jak masz większe ambicje to znacznie więcej

Piter
@postronny

Pracuje tu ponad 8lat i jak najbardziej zarobisz... O chyba że nie masz zamiaru pracować

Demian
@postronny

Tak zarobisz , pracowałem tam i byłem zadowolony

Matejko

To może ja opowiem swoją historię.... Pracowałem w trans janie 10lat.2lata na szybie Zygmunt przy załadunku i 8lat jako lakiernik samochodowy. Malowalem dla pana Nowakowskiego za 8,5zl wszystko dzwigi, ładowarki, spychy, naczepy, auta osobowe, dostawcze,wozki widlowe, ciężarowe i inne badziewia np bramy Na początku na tokarni później obok na hali gdzie mechanik naprawial auta. Nieraz on naprawial ja malowalem właściwie bez wentylacji i jakis bezpiecznych warunkow. Ktos zapyta to po co malowales w takich warunkach. Ponieważ pan prezes obiecywal ze będzie lakiernia itd. Wiec ludzilem sie i pracowalem. Gdy pada deszcz kapie ci na glowe. Po halach biegaja sobie szczury. W zimie jakis gosc co chwilę przykreca ogrzewanie. Miałem kiedyś zapalenie płuc i zostaly mi jakies plamki na plucach. Musialem myc jego auta i czasem tez jego znajomych. Auta firmowe. Jak nie bylo kierowcow jezdzilem czasem na awarie. Nie raz po materiały potrzebne mi do pracy jezdzilem swoim prywatnym autem. Pomalowalem mu przez te lata tyle sprzętu ze glowa mala. Pracowałem soboty niedzielę swieta. Standardem bylo po 350godzin dalem z siebie wszystko i jeszcze więcej bo liczyłem ze mnie doceni ze bede dobrze zarabial itd. Kosztem swojego zdrowia i czasu dla rodziny. Podwyzek zero przez 10lat . Bony na swieta zabrane najpierw jedne pozniej drugie. Szkodliwego nie miałem placone żadnego. Wczasy pod grusza? A co to jest w tej firmie. Przez 10lat nic takiego nie dostałem. W tym miesiącu pani prezes organizuje spotkanie jego corka mowi ze likwiduje transport i pare osob jest nie potrzebnych garstka kierowcow którzy tak długo wytrwali ku ich zdziwieniu bo ten sprzęt to wiek xx. Nawiasem mówiąc. I ja. Odprawy nikt dostanie mowi. Do mnie mowi ze nie ma pracy dla mnie takiej jak mialem i ze zawsze moga obnizac pensje i sie ktos sam zwolni. Smiech na sali pani prezes. Tak mnie pani tym wystraszyla jak te szczury co sa na hali.. Pare dni później kończy mi sie urlop przychodze znowu jest i pan prezes i paniOn mówi nie dostaniesz żadnej odprawy!!! Żeby mnie jeszcze bardziej upokorzyc mowi będziesz pracował przy kombajnach skręcanie konserwacja i malowanie na hali gdzie jest z 15osob i nie ma bezpiecznych warunkow do prac lakierniczych. Albo za porozumieniem stron mowi. I na to sie zdecydowalem żeby uciec od tej patologi wkoncu. Rozwazam isc do prawnika i taka oto historie opowiedziec...

@Matejko

Ja byłem w sądzie pracy i wygrałem z nimi odszkodowanie byli tacy pewnie siebie i kasę musieli wypłacić. I czekaj.

@Matejko

TA Agata to pani prezes albo ktoś od niej? Najlepiej jak macie wątpliwości to trzeba iść do PIPu lub sądu pracy. Tam są specjaliści.

@Matejko

Tak tu podszywa się pani prezes z bozej łaski. Ta firma i jej córki to wszystko na granicy prawa delikatnie mówiąc. To powinna być lodziarnia bo nieźle lody kręcili i kręcą. Jakby to było powazne państwo to ci w białych kolnierzykach by już byli na 25 letnim pobycie w "Szkocji"w kratę.

@Polak

Tak bede walczyl o odprawe. Jest na to 3lata.jak sobie przypomnę slowa pani prezes że to duze obciazenie dla ich firmy to mi sie smiac chce..

Jaskiniowiec
@Matejko

Ty chcesz odprawę a mi ostatniego wynagrodzenia nie wypłacili i wielu takich co na czarnej liście wiszą na bramie by ich ochrona nie wpuściła ... nie polecam (usunięte przez administratora) na czele to największy (usunięte przez administratora)na firmie......co pracowali wiedzą o kim mowa .

MarioRyl

Firma da ci zarobić pod warunkiem że będziesz robotem I nie będziesz wogole chorować Wystarczy jakiś wypadek l4 I wypłacana ci podstawę czyli ok 1900zl Albo jak Ci nie przedłuża umowy to bez bół tak samo masz pojechane po premi,nie szanują pracowników .O wszystko trzeba się prosić ,w firmie nawet lemów do szycia taśm nie ma ,A jechać trzeba .Nieważne że guma się pali .Dno nie polecam

Też ryl
@MarioRyl

Kolego materiał daje kopalnia, a jak nie ma na kopalni to firma może się cmokać w pępek. Kombinatorów jest wszędzie na pęczki i dzisiaj nikt nie płaci za lewe L4 jak za pracę...pewnie gdybyś się wykazał w pracy to nawet dostałbyś premie będąc na chorobowym, ale wnioskując po twoim wpisie już na okresie próbnym kombinowales

Ryltkzgbrzeszcze

Podobno pani(usunięte przez administratora) rozpozadzila zabierać - 50 zł za każdy wyjazd wcześniejszy w marcu 2019 i miał się tym zająć (usunięte przez administratora) Przy dzieleniu premi. A zrobił tak że uwalil premie kilku osobą których nie lubi a reszcie odpuścił tylko po to żeby nie stracił on sam swojej premi. Ale tak jest jak się ma w biurze ojca i nawet jak wydmucha nietraci stanowiska.

Matejko

Ja jeszcze od siebie dodam jedna rzecz która pominąłem. Jedyna osoba która byla naprawdę wporzadku to moj byly kierownik. Bardzo milo go bede wspominał przez te lata. Zupelne przeciwienstwo właściciela tej firmy. Ma bardzo duża wiedze o motoryzacji i organizacji pracy.odpowiednia osoba na tym stanowisku.zawsze można bylo do niego zadzwonić właściwie o każdej porze żeby coś doradzil itd. Nie raz jak miałem w h... Dużo pracy do wieczora to jego poczucie humoru i podejście do pracowników było takie ze chcialo się pracować. I to między innymi dzięki niemu wytrwalem tyle lat w tej firmie.

ewa
@Matejko

a kto to był chętnie się dowiem bo pracuję w tej firmie Małgosia N

Pitbull
@ewa

Ty się nie interesuj wszystko byś chciała wiedzieć powinnaś zostać pisarką albo bajkopisarzem

Bało

Jak wygląda płaca na młodszy Ślusarz ?

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-JAN Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-JAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRANS-JAN Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Górniczego Dorobku 49
    40-494 Katowice