„Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.

Opinie o „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.

petronela zając 2014-06-14 09:16
Firma opanowana przez czynniki polityczne, nepotyczne i kolesiowskie.
pasażer 2016-03-09 00:42
Firma nastawiona przede wszystkim na kasę,żadnej współpracy,wystawiono mi mandat bo szukałam kasownika który okazało się że został zniesiony aby więcej ludzi wprowadzić w błąd ,miałam przyjemność podróżować wyżej wspomnianymi pociągami ok 4 lat temu_kasowniki były i bilety miejskie były honorowane-to skanal wprowadzać takie zmiany kosztem zmylenia pasażera,nakłamano mi-mowa o Panu z kontroli,pan z kontroli w pociągu relacji( pruszków-.....)bardzo wulgarny i nie przyjemny,nie zamierzam tego tak zostawiać ,sprawa działa się w stolicy,aż wstyd aby tak traktować interesantów !! Na każdym kroku wymaga się negocjacji,współpracy obustronnej,a tu takie cuda,i mam nadzieję że kamery o których wspominał Szanowny Pan Kontroler Macie Państwo Sprawne.
kot 2016-04-23 15:50
Kochani poszukuję jakiś obiektywnych opinii na temat Kolei bo co niektóre komentarze mnie przerażają nie oszukując.... Zależy mi na informacji jak wygląda u nich wynagrodzenie plus umowa czy jest umowa o prace a nie jakieś tak dzieła nie dzieła, czekam na info
czynny pasażer 2017-03-21 12:13
Patrząc na kontrolerów szukających winy w konduktorze to spółka powinna zająć im premie, bo zachowanie do kitu i jak wpadają to karają za to, że śliwki nie rosną na wierzbie...
Zostaw swoją opinię o „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.