logo Telewizja Internetowa MEWA TV

Telewizja Internetowa MEWA TV

Szczecin

Opinie o Telewizja Internetowa MEWA TV

anonim 2009-11-30 21:27:08
nie wypłacalni, brak( usunięte przez administratora ) dla pracowników
nick 2009-11-30 21:32:01
Firma którą nie polecam nikomu bo jest niewypłacalna
MEWA TV 2010-03-09 10:23:26
Jakim prawem i ktokolwiek upowszechnia takie informacje ? Proszę się ujawnić z imienia i nazwiska + publiczne podanie telefonu kontaktowego Jeżeli osoba ta nie ma cywilnej odwagi aby to zrobić prosze o kontakt bezpośredni ze mną czyli właścicielem ( usunięte przez administratora ) ******************************************* Osobę która to uczyniła dodatkowo informuje, że jeżeli jest art. 212 kodeksu karnego z którego nie omieszkam skorzystać gdy ta osoba rozpowszechniająca nieprawdziwe informacje nie mające pokrycia w faktach informacje ujawni się. Czekam na odpowiedź.
Mklimek 2010-05-28 16:01:14
Praktyki zwlekania z zaplata za projekty sa przez( usunięte przez administratora ) praktykowane w dalszym ciagu. Nie polecam wspracypracy i prosze wszystkich o daleko idaca ostroznosc we wspolpracy z Mewa TV Szczecin.
Pytające 2010-07-03 12:26:09
Witam
Was ludzie widze jedynie złą opinie na temat wypłacalaności tej telewizji... czy na prawde jest tak źle a może ktoś się tutaj wypowie zadowolony ze współpracy z tej firmą.

A co do pana właściciela stacji
Dziwie się panu, że niestety nie wie pan nic na temat ochrony danych osobowych, jedynie ip może pan uzyskać poprzez nakaz policyjny a także takie pytanie proszę kierować do zakładki kontakt a nie na forum...
anonimowa 2010-07-07 14:41:38
nie polecam, bardzo problemowo
mija 2016-05-20 22:02:49
na ten moment szukają tylko pracowników ochrony, a jak sądzę, to głownie mężczyźni się zatrudniają na takie stanowiska :) @Lol. Może warto do firmy bezpośrednio zadzwonić i zapytać o pracę biurową czy coś takiego. :)
Zostaw swoją opinię o Telewizja Internetowa MEWA TV - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telewizja Internetowa MEWA TV