Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

Aga S.

Hej, wnoszę pozew zbiorowy przeciwko firmie Bell Cosmetics sp. Z o.o. o zastraszanie w pracy, bezprawne kary finansowe, (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś chciałby dołączyć to zapraszam do kontaktu. (usunięte przez administratora)

@Pozew

Zadzwoń do mnie 513 655 121.

MMPCh

Straszna firma, naprawdę nie polecam, jeśli komukolwiek zależy na rozwoju i miłej atmosferze to nigdy tam nie pracujcie. Nie pracowałem na produkcji, tylko w biurze, wypłata nigdy nie jest na czas, zero jakiejkolwiek komunikacji, P. Dyrektorka z imieniem na M, albo coś (usunięte przez administratora) Dla własnego zdrowia psychicznego oszczędźcie sobie zatrudnienia w tym miejscu

Doradca etyczny
@W Bell-u od kilku lat

Dzwoniłam, on nic z tym nie robi, bo szefową komisji etyki jest kto?....PANI EMILIA KRAJDA-PILARZ.....to jak ta firma ma ruszyć jak tacy ludzie ją reprezentują...szczególnie w etyce ONA ????????

Moze nowy.

Po rozmowie o pracę poczytałem opinie. Jest naprawdę tak źle czy może coś sie zmienia na lepsze. -wyplata na czas? Czy jest tylko tak pięknie i kolorowo oraz milo na rozmowie zeby zgarnąć choćby na jakiś czas pracownika a później to się zobaczy?

@Moze nowy.

Wypłaty są zawsze na czas, atmosfera jest bardzo przyjazna, nie ma ,,ciśnienia'', spróbuj , na pewno nie pożałujesz. Ja pracuje od kilku lat i nie zamierzam zmieniać, bo porównując z firmami w których wcześniej pracowałam to ,, niebo a ziemia''.

Joanna - kontroler jakości

Zatrudniłam się w firmie na stanowisku kontrolera jakości. Pracę oceniam pozytywnie. Mój zakres obowiązków jest zgodny z rozmowami rekrutacyjnymi i z zapisami z umowy. Jestem osobą pracowitą i lubię gdy w pracy mam co robić.

Zofia

To na podstawie czego w ogóle jesteście oceniani? Już pomijam te sugerowaną uznaniowość. Chodzi mi o jakieś wyniki lub cokolwiek, jak są zbierane i weryfikowane?

Iwona

Czy kontrola Panstwowej Inspekcji Pracy już była? Bo słuchy chodzą ze lada moment a ciekawa jestem co odkryją. Oni to jakieś przekręty finansowe robią. Dotacji tyle dostali ......to trzeba wszystko sprawdzić. A w pracy dzisiaj byłam i wszyscy gadają o pozwie. Dawajcie znać jak ktoś coś wie....

Ruda
@Iwona

Uuuu no to ładnie...PIP to nie żarty

Marta marta
@Iwona

A wiecie że brygadzistki nam obliczają wynagrodzenie !! Uważam za nie powinny wiedzieć ile zarabiamy bo często wychodzi że mamy więcej od nich za miesiąc, niech się też tym inspekcja zajmie, nasze wynagrodzenia powinny być tajne a nie brygadzistka. Gdzie kadry ?? Tu są lub osoba która tylko to będzie ogarniać, masakra w tej firmie.

Państwowa inspekcja pracy
@Marta marta

No to tak chyba nie powinno być, zarobki powinny być tajne, a nie panie liczą i wiedza ile kto zarobił jakaś to śmierdząca sprawa może psychologia ??

Kinga
@Marta marta

W kadrach pracuje Nina, (usunięte przez administratora), że szkoda gadać. Ona nic nie umie. Zresztą w tej firmie sami niekompetentni ludzie pracują. Zarobki powinny być tajne. Pip na pewno to sprawdzi i te wszystkie ucinania z pensji nie wiadomo za co...

Panstwowa inspekcja pracy
@Marta marta

Słyszałam że jak wchodzi pip to sprawdza wszystko. Przetrzepią bell. I dobrze bo tam taki burdel, że nareszcie ktoś porządek zrobi.

Sylwia
@Kinga

Brygadzistki licza pensje, bo kierownikowi się nie chce tym zajac chociaż ma wsparcie, nie powinno być tak że one to robia bo mają wgląd ile która zarabia to nie fer, tak nie powinno być, zarobki to rzecz tajna !!!!!

Mam dość Nowy wpis
@Sylwia

Nie dość że człowiek zasuwa ja akord i niewyrobi tego w ciągu dnia to nie zalicza godzin możesz pracować za 20 zł dniówki bo kierownik brygadzistke nie pozwoli zapisać nic innego

Parownik Nowy wpis
@Mam dość

Ale jak tak wogóle można pozwolić brygadziście mieć wgląd do wynagrodzenia ?? To zabronione od tego są kadry !!coś tu śmierdzi, tu najwyższa inspekcja pracy powinna się zainteresować

Emiliakp

Ja myślę, że ta Emilia to jest bardzo ale to bardzo ZAKOMPLEKSIONĄ OSOBĄ !!!! Zwykla baba ze wsi...no nic więcej....a wszystkie swoje kompleksy wyładowuje znęcając się na swoich współpracownikach. Naprawdę bardzo ciężko przypadek.

Emiliadoikrowy Nowy wpis
@Emiliakp

Tą Emilię wysyłam doić krowy, przecież ona do Bell nie pasuje. To jest bardzo prosta kobieta. Niech się zajmie czymś prostszym co nie wymaga tyle presji na niej, więc myślę że dojenie krów to nie jest zły pomysł

Nowy wpis
@Emiliadoikrowy

To chyba każdy z przełożonych w każdym dziale…

MMPCh

Zdziwiona
@MMPCh

Ostatnio pensje były 6.04, więc czy , aby zawsze nie jest na czas? Rozwój jest jak najbardziej możliwy, świadczy o tym fakt, że większość pracowników to wieloletni pracownicy, którzy często mogą rozwijać się w różnych dziedzinach

@Zdziwiona

różne dziedziny w takim razie to jakie? jaki ich zakres jest obecnie dostępny dla każdego z zatrudnionych? zastanawiam się także z jakimi kwalifikacjami można wyjść z firmy po roku stażu. będą to przydatne pozycje na cv?

Bardziej Zdziwiona
@Zdziwiona

Wieloletni pracownicy cały czas na tym samym stanowisku. To nazywasz rozwojem? W tej firmie nie ma jakiegokolwiek rozwoju. Zero jakichkolwiek szkoleń.. jedynie zajęcia językowe dla „wyższej kadry”

@MMPCh

Potwierdzam, dla własnego zdrowia psychicznego odradzam prace w tej firmie. Zero poszanowania dla pracownika. Zdarza się również mobbing.

DżejLo
@Zdziwiona

Ktoś chyba za wszelką cenę chciał dać pozytywną opinię o tej firmie. Wynika z tego że pensja była przed świętami, w innych firmach wypłata na czas jest standardem a tutaj ewidentnie przypadkiem ????

@Belka

Zdarza się na Twoje oko złe traktowanie? W jakim ewentualnym zakresie? o jakich ewentualnych sytuacjach mowa i jaka reakcja jest wobec nich wprowadzana? z kim w firmie mozna rozmawiać o tego typu ewentualnościach?

W Bell-u od kilku lat
@Zdziwiona

Każda firma ma wzloty i upadki. Przetrwałem czasy pandemii, gdzie faktycznie z wypłatą pensji było różnie, gdzie zawsze priorytetem były pensje dla pracowników. Zastanówcie się, ile firm w trakcie pandemii zwalniało pracowników, ograniczało zatrudnienie... Bell utrzymał przez ten czas 100% załogi.

W Bell-u od kilku lat
@Belka

Szkoda, że nie wspominasz o zewnętrznym doradcy etycznym, który został specjalnie powołany do tego celu, aby anonimowo pracownicy bezpośrednio mogli zgłaszać przypadki mobbingu oraz o komisji etycznej, do której taki przypadki trafiają. Skoro nie chciałeś skorzystać z tej możliwości i ochrony jaką pracodawca zapewnia pracownikom, to nie mów, że go doświadczyłeś. W naszym społeczeństwie mobbing, często mylony jest z egzekwowaniem wypełniania obowiązków, za które pracownik otrzymuje wynagrodzenie. No, ale jak się wychodzi z założenia " czy się stoi czy się leży..," to nie dziwne, że najłatwiej posądzić przełożonego o mobbing.

@W Bell-u od kilku lat

Warunkiem otrzymania tarcz było właśnie utrzymanie załogi, tym bardziej dziwne, że pensje były po terminie, skoro firma miała dotacje na czas trwania pandemii ???? dowodzi tylko o słabej płynności finansowej. Napewno ludzie, którzy pracują dłużej mają trochę inne podejście, bo pracowali w czasach gdy firma miała inne podejście, bo miała kasę. Nowi pracownicy, są słabo wdrażanie, bo często wdrażają ich ludzie, którzy pracują krótko, albo zwyczajnie zła atmosfera odbiera chęci do pracy.

Heniek
@Belka

Pracowalem pare miesiecy i podziekowalem. Praca dobra dla ludzi z syndromem (usunięte przez administratora) - placa troche ponad minimalna, ale masz sie cieszyc ze wogole praca jest, moze sobie dorobisz w sobote. Jakies dziwne umowy ze stawka godzinowa, takze ryp godzin ile wlezie. I znowu wyplaty nie ma, miesiac temu byla wczesniej, teraz bedzie pozniej. Nie polecam, chyba ze na przeczekanie. Pip bedzie powiadomiony, prezes dostanie ze 30 kola kary to moze chociaz hajs bedzie na czas.

@W Bell-u od kilku lat

(usunięte przez administratora) nie powinien mieć miejsca w pracy a w tej firmie jest używany na codzień..

Belunia
@W Bell-u od kilku lat

A z ciekawości, bo tak bronisz, czy ten doradca etyczny ma informacje o tym, że regularnie łamane jest prawo w tej firmie? Zakładam, że musi wiedzieć, bo też chyba dostaje pensje i widzi, że jest już 16 a kasy na koncie nie ma. Szkoda, bo firma jest naprawdę spoko pod kilkoma względami, ale brak wywiązywania się z płatności to ogromne zaniedbanie.

@Łucja

Tak, psychiczne na pewno. Reakcji z poziomu wyższej kadry brak bo to te osoby źle traktują swoich podwładnych.. to jak się "ta osoba" zwraca do pracowników jest nieodpowiednie i nie powinno mieć nigdy miejsca w pracy.. ZERO POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKA - przecież przyjdzie ktoś następny na to miejsce :D

Wkurzony
@Zdziwiona

Co ty w ogóle gadasz, okłamujesz ludzi. W sobotę dostałeś przelew 06.04? Rozmawialem z wieloma pracownikami nikt nie dostał na czas

Informator
@MMPCh

Firma Bell Cosmetics sp z o.o jest skończona. Zastraszanie, ucinanie pensji beż powodu, kary finansowe, poniżanie.....generalnie FIRMA MASAKRA!!!

Załamana
@Wkurzony

No jak jest się na wyższych stanowiskach nie wnikajmy już jak kto je zajął, to może jest i możliwość rozwoju, ale zdecydowanie nie dla „zwykłych” ludzi żaden „normalny” pracownik nie dostaje tam szacunku a co my mówimy o rozwoju czy awansie. Nie zmienia to faktu że firma to żenada. Na czas wypłata była może raz

Doradca etyczny

Zła

Ja zgłaszam za (usunięte przez administratora) Obarę. Bez komentarza zostawiam tą osobę.

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Ktotojest?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Emilia Krajda-Pilarz kro to jest? Kobieta WIDMO. nic o niej nigdzie nie znajdziecie, nawet bell jej nie zatrudnia. Kto to jest? Na pewno osiba używającą mobbing non stop. Poniżanie, wysmiewanie się, manipulacja psychiczną, spowodowanie poczucia niższości....no to tyle na jej temat

Bell2

Może powinni wywalić tych wszystkich dyrektorów....pożal się Boże....polityka firmy to tragedia !!!!

Ta firma traktuje Polaków jak (usunięte przez administratora) i nie dziwię się ze więcej jest Ukraińców bo nie wiedzą wszystkiego.Nie życzę nikomu tego co mnie spotkało w tej firmie

Aga S.

Jak ktoś się boi wziąć wniosek z Bella to ja mam ich masę w domu. Zapraszam 513 655 121

Aga S.

Bardzo was wszystkich zainteresowanych proszę nie bać się składać wniosków o (usunięte przez administratora) To jest nasze prawo i nikt nie może za to nas zwolnić. Nie bójcie się tych bezmózgowców......TO ONI SIE TERAZ NAS BOJĄ. Pamiętajcie, że musimy stworzyć polską silną grupę i zobaczycie co się stanie. Wszyscy polecą ze swoich stołków łącznie z p. Dyr.i Panią Nikt Emiiano ????

Irmina
@Aga S.

Bardzo dobrze popieram to co się tam wyprawia to skandal, pracowałam tam i też bylam poniżana niejednokrotnie a obcięcia z pensji za nic to standard

Pozew
@Aga S.

Bardzo chętnie się dołączę do pozwu. Mam wiele dowodów, nagrań itp. Strzeżcie się tego miejsca

Aga S.

Hej, wszyscy którzy zostali mobbingowani , zastraszani, poniżani etc. BARDZO PROSZE WEŹCIE Z PORTIERNI KARTKI O (usunięte przez administratora) i wypełnijcie na spokojnie, Napiszcie osobę bądź osoby które was mabbingowały i opiszcie sytuację. Wyślijcie to listem poleconym do firmy @Pracodawca Bell na Graniczną. To jest konieczne niestety do rozpoczęcia całej sprawy. Firma Bell powinna być zażycona wnioskami o (usunięte przez administratora) Wtedy wejdzie mecenas......Dajcie znać bo wiem, że już trochę wniosków poszło.....

Mariusz
@Aga S.

Niestety Pan dyrektor Daniel Topór, nie pozwala wziąć kartki o (usunięte przez administratora) wyrywa je z rąk jak probojecie wziąć

Michalina
@Aga S.

Skladamy wnioski na pania Emilie krajda pilarz. Po tym co mi zrobiła boje się wyjść z domu

@Aga S.

Jak dużo osób się zgłosiło?

@Mariusz

Nie może przecież tego robić, to trzeba zglosić.

@Michalina

Ja składam też na tą Emiliose.....niech ja wybiją stamtąd na zbity ...... Wiem że dyrektor nie chce dawać tych kartek. Ja załatwię jak coś. Jeżeli ktoś ma problem Ja mieszkam w Józefowie. 513 655 121

@Miko

Masa ludzi składa wnioski o (usunięte przez administratora) Jest dobrze

@Aga S.

(usunięte przez administratora) w firmie Bell. (usunięte przez administratora)

@Pozew

Zadzwoń do mnie 513 655 121.

PRACOWAŁAM KIEDYŚ W KONTROLI

Nie polecam pracy w dziale kontroli jakości. Pracowałam w tym dziale dawno temu (dobrze, że tylko chwilę) ale widzę, że nic się nie zmieniło. Potwierdzam, wcześniejsze komentarze które odnoszą się do osoby która jest kierownikiem tego działu. Jest to osoba która wielokrotnie stosowała (usunięte przez administratora) i niestosowne komentarze, uwagi a także słownictwo w stosunku do swoich podwładnych i nie tylko (wobec pracowników innych działów również). Nie szanuje swoich pracowników bo przecież za drzwiami stoi kolejka, żeby tam pracować. Jak ktoś jej podpadnie to nie ma zmiłuj. Będzie mu tak uprzykrzać pracę aż sam zrezygnuje chyba, że sama wcześniej go zwolni. Każdy jest zatrudniony na innych warunkach. O urlop należy się ubiegać minimum tydzień wcześniej bo inaczej się go nie dostanie, choć zdarza się, że i takie wnioski są odrzucane bez przyczyny. Coś takiego jak UŻ nie istnieje. Przerwa śniadaniowa / obiadowa jest jedna 30min (co do minuty) na zmianę. Naprawdę warto przemyśleć czy chce się tam pracować akurat w tym dziale!

Podobno ma być wielką kontrola sanepidu w Bell. Była już ma ktoś informacje ?

@PRACOWAŁAM KIEDYŚ W KONTROLI

Ja tą babę chce przed sądem postawić za wszystko co wszystkim zrobiła, poniżała, śmiała się z ludzi, zastraszała....jak ten babsztyl w nocy może spać ????

Robert

Cześć , dochodzą was jakieś słuchy z biedronek o tym ze wypadamy a na nasze miejsce wchodzi eveline ? Ponieważ od nowego roku kierownicy coraz częściej gadają o tym wręcz ostentacyjnie ze bella już nie będzie i ze omawiane jest to na spotkaniach kierowniczy gdzie są już pokazywane slajdy z nowa wizualizacja szaf eveline

No to ja teraz nie wiem. jako potencjalny kandydat jak mam reagować na takie zapytania? Wstrzymać się z próba podjęcia się zatrudnienia tu u nich? praca jest niepewna?

Kama

Pracuje od kilku lat w firmie Bell i nie zamierzam zmieniać. Jest naprawdę spoko, wypłaty na czas , premie, bonusy, praca jest lajtowa i nikt nie ciśnie. Jak słyszę od znajomych o presji czasu, naciskach , pracy po godzinach to ciesze się, że tu pracuje , bo u nas nie ma czegoś takiego.

Kryśka
@Kama

Hejka, piszesz, że od paru lat już w firmie jesteś? Powiesz mi przy tym czy to przekłada się na jakaś poprawę warunków zatrudnienia? Podwyżki lub przywileje?

Rozbawiona
@Kama

A w jakiej firmie ty pracujesz? Na pewno nie w @Bell ????....premie ????....bonusy ???? chyba, że to kierownik pisze ????????...bo on presji czasu nie ma. Tak poważnie to nie pisze to pracownik Bell na pewno !!!! Wszystko jest ucinane, za każdą głupotę 200 zł kary, makabra. Wiem, że dużo Polaków odchodzi z tego powodu. Teraz to już w 90% fabryka zatrudnia tylko Ukraińców, bo im każdy kit wcisną. Bardzo smutne, że Polska firma tak traktuje Polaków. Żal !!!!!

Biedronka
@Robert

Biedronka już nie współpracuje z Bell. Teraz jest Eveline. I dobrze bo oni powinni zniknąć z rynku za takie traktowanie pracowników.

@Biedronka

Trochę jest w tym prawda, patrząc na to jak traktowani są pracownicy.

Kasandra

Cześć, jak wygląda teraz sprawa względem wymaganego doświadczenia dla Merchandisera? w ofercie na stronie w przypadku handlowca podano, że minimum rok wystarczy, w pierwszym wariancie nie widzę takiego konkretu. zastanawiam się czy osoba z dość małym doświadczeniem ma teraz szanse?

P.
@Kasandra

Aplikowałam wielokrotnie, bez odzewu, a mam doświadczenie i wykształcenie, więc nie wiem..daj znać jak się odezwą. Pozdrawiam.

w.b.b.
@P.

bo oni patrzą na twoje miejsce zamieszkania. Ja też zgłaszałam się kilka razy i dopiero niedawno się udało bo akurat zmiana rejonów. doświadczenie nie jest potrzebne jeżeli jesteś ogarnięta. dużo pracy i ciągle w trasie, nie dla wszystkich.

Tragiczną firma, nie życzę nikomu choćby jednego dnia w tym miejscu. (usunięte przez administratora) poniżanie, opóźnione wypłaty, z których zawsze części brakuje lecz oni wiecznie mają (usunięte przez administratora) wytłumaczenia. Brak szacunku do pracowników jak i osób z zewnątrz. Cyrk na kółkach.

Czy firma Bell PPHU udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Eloszka

To dobre pytanie ???? pensje zawsze spóźnione, dostawcy miesiącami czekają na realizację płatności, więc pożyczki pracownicze nie wchodzą grę... Bo niby z czego by je dali???

@Eloszka

Może ktoś liczy na zmiany od nowego roku? w firmach raczej często na tym przełomie występują, w tym przypadku zahaczy się o jakieś podwyżki? i jeśli tak to czy o cos jeszcze? W ubiegłym jak było?

Beata
@Eloszka

A ja wzięłam pożyczkę pracowniczą ( w styczniu) , więc dają. Znam też parę osób, które z niej też korzystały ((wielokrotnie)

Jola
@Beata

Proszę nie kłamać pracuje kilka lat i nigdy o czymś takim nie słyszałam żeby ktoś mógł wziąć pożyczkę, firma zawsze się spóźnia z wypłata a o zaliczce nie ma co nawet marzyć

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Agnieszka

10.03.2024 07:03

Agnieszkaikona wywiad

Chciałabym opowiedzieć wszystkim o tym, jak firma Bell traktuje pracowników.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Agnieszkaikona wywiad

Pracowałam ponad rok na produkcji. Obecnie jestem brygadzistką w dziale rozliczeń produkcji. Na co dzień rozliczam całą produkcję, czyli: wystawiam MM-ki, sprawdzam ilość, wysyłam produkcję na magazyn, rozliczam ilość zużytej masy do produktów, ilość oprawek i nasadek.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

4000-4200 złotych.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Półtora roku.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Agnieszkaikona wywiad

Niestety nie. Wcześniej pracowało mi się tu bardzo dobrze. Niestety kierownictwo wprowadziło zasady cięcia wypłat przy akordzie. Dodatkowo stosuje kary finansowe, na przykład jednorazową karę wynoszącą 200 złotych za złe zdezynfekowanie rąk. Taką karę można dostać codziennie, więc praktycznie do pracy przychodzi się za darmo. Uważam, że jest to bardzo niesprawiedliwe wobec pracowników. Trudne do wytrzymania psychicznie sytuacje są tutaj na porządku dziennym.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Agnieszkaikona wywiad

Kochałam pracować w tej firmie, bo uwielbiam kosmetyki i tak naprawdę tylko to mnie interesowało. Nauczyłam się wszystkiego, ale już pod koniec mojej "kariery" na produkcji, dyrektor zaczął obcinać najniższą dniówkę. Czyli na przykład danego dnia mogłam zarobić 40 złotych brutto, bo maszyna nie szła albo stawała. Już wtedy mnie to zdenerwowało, ale brygadzistka powiedziała mi, żebym się tym nie interesowała, jeżeli chcę pracować w tej firmie. Było to bardzo przykre.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Agnieszkaikona wywiad

Uważam, że kierownictwo nie pomaga w niczym. Nie interesuje się zwykłym pracownikiem. Nie można się nic dowiedzieć i z nikim porozmawiać o problemach.

Agnieszkaikona wywiad

W moim dziale nie ma możliwości rozwoju.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Agnieszkaikona wywiad

Brałam udział w dwóch szkoleniach. Jedno z nich dotyczyło BHP.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Agnieszkaikona wywiad

Oceniam ją jako złą. Pracownicy raczej nie są do siebie dobrze nastawieni. Wiele osób kłamie i obgaduje się nawzajem.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Agnieszkaikona wywiad

Tak naprawdę nie ma relacji między pracownikami i kadrą zarządzającą. Przełożeni nie interesują się tym, jak wygląda praca na hali.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Agnieszkaikona wywiad

Nie. Przykładowo ucina pensje, jeżeli ktoś nie wyrobi akordu. Nakłada także kary, o których wspominałam wcześniej. W najgorszym przypadku można wyjść po ośmiu godzinach pracy, będąc stratnym.

Paula
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Pojawiło się ogłoszenie pracy merchandiser, aplikowałam kilkukrotnie wygasło i pojawiło się ponownie, nadal bez odzewu OLX. Nigdzie indziej nie aplikuje, ponieważ czuję, że to ogłoszenie jest tym czego szukam od dawna. Jaka jest szansa, że ktoś się odezwie? Czy te ogłoszenie olx są faktyczne?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Bell PPHU? Można dołączyć rodzinę?

Nat

Nie polecam pracy na stanowisku menchandiser.Duzy nakład pracy przy minimalnej zapłacie.Dostawy kosmetyków do domu,towar trzeba dźwigać liczyć układać w samochodzie do tego nie przystosowanym.W trakcie jazdy towar się wywraca,bardzo to utrudnia pracę.2 lata pracy spowodowały u mnie dyskopatię odcinka lędźwiowego.Nigdy wcześniej nie miałam problemów z kręgosłupem.Z powodu dużej ilości jazdy,kontrole policji bardzo częste.Nowy taryfikator dyktuje bardzo wysokie mandaty,można powiedzieć że gdyby się jeździło przepisowo to mandatów by nie było,ale jeżeli jedzie się na zastępstwo kupe kilometrów to presja czasu wykonania wszystkich zaplanowanych punktów,dyktuje swoje tempo pracy.Zaczynając pracę w tej firmie miałam przypisanych dużo mniej punktów biedronki niż teraz.Ciagle otwierają się nowe,które trzeba wcisnąć w grafik,nie ma z tego tytułu podwyżek.To też przyczynia się na szybszą jazdę i konsekwencje z tym związane.To nie jest praca za takie pieniądze.Wyzysk,młodych ludzi bez perspektyw.Są i tacy,którzy uważają że jest to super praca,tak zwani lizodupy którzy przed kierownikiem mają potrzebę docenienia.Są i tacy którzy dużo narzekają i nic nie zmieniają a z biegiem czasu i tak uważają,że to max ich możliwości zawodowych.Są też tacy,którzy się zwalniają bo normalny człowiek nie będzie się zajeżdżał za takie pieniądze

Moze nowy.

@Moze nowy.

Nie wiem, sama się nad tym zastanawiam bo chcę aplikowac. Szykuje Ci się jeszcze jakiś etap rekrutacji czy jest tylko jedna rozmowa?

MRÓWKA
@Moze nowy.

Bywają takie miesiące kiedy wypłata na koncie jest tydzień później…

Jarosław
@MRÓWKA

Jak często ma miejsce taka sytuacja? Ale koniec końców ta wypłata zawsze dochodzi? Jak wyglądają pensje w tej firmie w ogole, warto czekać?

Anika
@Jarosław

Nigdy nie było takiej sytuacji aby wypłata było tydzień po terminie. Ktoś wypisuje głupoty. Zdarzyło się 12 najpóźniej, ale zazwyczaj są 9, 10 najpóźniej a bywały miesiące że i 7-8.

@Anika

A z jakiej przyczyny bywało tak, że nawet te parę dni było poślizgu? Niedopatrzenie w przelewach czy coś z płynnością?

Jołda
@Anika

Oj kłamiesz, kłamiesz… Wypłaty były na czas w listopadzie, grudniu i styczniu. Teraz wypłaty nie ma, mimo, że jest na umowie ze do 10. Przez tyle czasu co pracuje to były terminowo łącznie może z 5 razy.

@Jołda

pytanie przy tym jak dług tak naprawdę pracujesz? i dodatkowo ciekawa bym była w jaki sposób firma mogłaby się co do tego odnosić? dla nich to norma i trzeba przywyknąć?

.....?
@Anika

Nigdy? A pensja w styczniu przyszła ci punktualnie? Niektórzy w styczniu dostali dopiero 17, osobiście dostałem 15 pensje

@.....?

Z czego wynika rozbieżność? Chodzi o zajmowane stanowisko? To jakie jest Twoje? I w sumie jak komentowane są te opóźnienia teraz? Mówią czemu tak się dzieje?

Jołda
@Łucja

Pracowałam tam dwa lata. Na czas wypłata była tylko w grudniu, na Boże Narodzenie i jeszcze może tak ze 2-3 razy w roku. Przez ostatnie 3 miesiące mojej pracy wypłaty były terminowo, bo słyszałam ze były wniesione skargi do PIP, dlatego na czas kontroli wypłacali w terminie. A tak niemal normą było ze mimo tego ze na umowie było napisane ze do 10 będzie wypłata, to dopiero 13-15 pojawiała się na koncie. Jeżeli ktoś może sobie pozwolić na takie opóźnienia i to mu pasuje, to spoko.

Mania-lusia
@Moze nowy.

Wypłaty na czas nie ma i nie będzie. Przed Świętami nawet nie ma wypłaty, niby w umowie do 10 dnia, a przychodziło tydzień lub więcej po wspomnianym dziesiątym dniu.

@Mania-lusia

Czyli ten scenariusz wyżej przedstawiony odnośnie pipu może być możliwy? Mimo wszystko sa tu w takim razie osoby, które jakoś to znoszą w takim razie? Prócz opóźnień coś jeszcze negatywnego występuje czy reszta raczej w porządku?

@Anika

Dlaczego nie napiszesz prawdy.. wypłaty praktycznie cały czas są opóźnione.. w tamtym roku na święta wielkanocne dostaliśmy przelew w wielki piątek czyli 15 kwietnia…

@Moze nowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 8 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU