Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

Rys

A ja nie polecam tej firmy zle wspomnienia mam z nia(usunięte przez administratora)

Gdybym miala inna prace,a szukam juz dawno bym sie zwolnila, nie POLECAM

Mam wielką prośbę o informację o tej firmie. Jestem zainteresowany aplikowaniem tam. Czy dla młodego, ogarniętego i pracowitego chłopaka to będzie dobre miejsce? Jak wygląda praca na stanowiskach operatora i kontrolera jakości? Ile można zarobić na tych stanowiskach?

Joahim
@Tomek

Idz i sorobuj, ka pracowalem i nie polecil bym

Dawid
@Tomek

Nie pytaj skoro niektorzy "niby" sie wypowiadaja w zlosci czy z innych powodów Idz sam sprobuj i bedziesz wiedziec

Merch
@Tomek

Zawsze warto spróbować. Forum nie pomoże jeśli sam nie sprawdzisz. Jak widać każdy ma tu swoją ocenę. Ja zachęcam jak najbardziej.

Szymon
@Merch

Zachecasz ale do mercha,a to roznica Coz ile ludzi tyle opini

Grzegorz

polecam spróbuj

Benio

Nie ma przyszlosci w tej firmie nie polecam

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Nie zadowolona

Kazdy robi to co uwaza,za,sluszne Czy bedzie tam pracowal czy nie jego sprawa, co wie o firmie tez jego sprawa. Nie musi sie tym sugerowac ,czytac i komentowac. Ja mam swoje zdanie ktorego nigdy nie zmienie pracowalam w tej firmie 1,5roku bo tyle wytrzymałam , wiem jak jest jaka atmosfera panuje, jak traktuja ludzi. Co sie dzieje na innych dzialach,budynkach jaki kryzys firma ma. Kazdy wie z pracownikow o tym dobrze . A ja Czekalam tylko na odezw z innej firmy i tylko to mnie tam trzymalo no i ze blisko (usunięte przez administratora). To co tam sie przezylo zachowuje dla siebie, lecz nie polecilabym tej firmy NIGDY gdyby ktos pytal ,a juz napewno nie weszla bym drugi raz do tej samej rzeki

Rik

Ogarnijcie sie (usunięte przez administratora) z ta firma

Karol
@Rik

Hebe,Seweryn i Rik rozdwoiles się i wiesz o tym czy twoje drugie i trzecie ja jest silniejsze od ciebie?a może w całości cię opanowalo..? Niezly przypadek do oddzialu zamkniętego ????

Seweryn
@Karol

To w kaftan i sie zwijaj czubie nalezysz do tego oddzialu

Krzysiek

Pytanie podstawowe, czy komus naprawdę chce się pracować czy mysli że dostanie pieniądze a nic? firme jak najbardziej polecam

Zrezygnowany
@Krzysiek

Za lezenie raczej nie placa, kto ma ochote niech pracuje gdzie chce i za ile chce Ale ja nie bede nikogo dorabiac i tu pracowac , zlozylem eymowienie wlasnie

Zrezygnowany
@Zrezygnowany

Poczulem ulge

Mc

To ciekawi ludzie przychodzą do tej firmy skoro decydują czy pozostać po 3 miesiecznym okresie próbnym kto poważny ma na to czas i ochotę podejmować ryzyko dlatego sprawdza przed rozpoczęciem pracy i czyta takie fora jak to. A ta kolejka to chyba pod budką z piwem była.

@Mc

Przynajmniej wiadomo nie podejmowac pracy

@Krzysiek

przynajmniej wiadomo jakich pracowników unikać

@Mc

a ty widzę ze z mc Donalda uciekłeś i teraz piwem dzielisz hamburgery przestały smakować?

Wesoly
@s.

Wezma kogo popadnie, poniewaz nie ma komu pracowac i ludzi brakuje ciagle i na kazdy dzial,wiec nie maja wyboru z laku braku dobry i kit

@s.

Zazdroscisz padalcu, nie wazne.co sie robi trzeba pracowac bo zycie kosztuje i nawet w maku moglbym pracowac ,ale nawet jesli na chleb bym nie mial nie poszedlbym do beel i tych parobkow

Waldek

Pracuję od długiego czasu i nie rozumiem negatywów. Ja ich nie widzę bo jestem zadowolony, Jak ktoś nie spróbuje to na nic czytanie opinii. Polecam

Hebe

Nie polecam nie polecam

Hebe

Najgorszemu wrogowi nie polecam

Renata
@Waldek

Zdecydowanie nie polecilabym tej firmy

Karol

Świetna firma z dobrą przeszłością i niezłą przyszłością.

echo

piszcie sobie co chcecie i was nikt nie czyta

Seweryn
@echo

I tak.nie polecam jak reszta

śledź,wiola,klub rosman,hipnoz

jak najbardziej polecamy prac e w tej firmie ale nie polecamy siebie jako pracowników - ze względu na swoja dwulicowość co najmniej, zakłamanie i nieszczerość intencji

Franek

Wiekszosc osob z opinniami to z biura pisze i tak nie robia nic, patrza tylko komu (usunięte przez administratora) stawke, a przeciez dzięki osobą z produkcji maja pensje, premie i wczasy w Zakopanym a reszta to szare myszy

Antyfranek
@Franek

Większość osób na forum to produkcja..

Czarny
@Franek

Wczasy ??? To tak się nazywają szkolenia???? W nowym budynku niech sobie zrobią,choc to i tak za luksus

@Antyfranek

no tak, najbardziej złorzeczą ci z produkcji..

Mati

Nie polecam również pracowałem w beel jest tak jak pisza a nawet gorzej

Pracus

To tak jakby pracować za darmo ???????? co za znieczulica

Produkcja

Ludzie nie wierzcie w te pozytywne brednie

Wiola

Firma nie godna polecenia

Hipnoza

Ta praca jest straszna, nie polecam

Klub rosman

Jak dla mnie ,nie podoba mi się ta firma produkty jakie produkują,ich jakość estetyka, nie przyciąga klientow , Oceniam na baaardzo źle ⬇

Zenon

Pracuje już dość długo i nie mam zamiaru zmieniac firmy Bell na inną a to co piszą inni to mnie mało interesuje, wiem jak jest i jestem zadowolony

Beti
@Zenon

Mam takie samo zdanie. Ktoś nie potrafi odejść i na siłę siedzi w mojej firmie, w dodatku ją obraza. Dziękuję i papa i cie nie ma. Jest sporo innych pracodawców!!

@Beti

Prawda, prawda. Jak ie nie podoba to po co się w firmie siedzi?

To sie nie wypowiadaj

Dzunia
@Beti

Chyba jedna osoba to pisze, skoro pawie w jednym czasie!

Herbatnik
@Tomek

Jak dla mnie chamska firma

Buc
@Zenon

Nie interesuje cię a się wcinasz na forum Zapierdzielaj do tego kolchozu i naginaj bo za leżenie nie placa

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU