Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

Byly pracownik bell

Na bezrobotnym nie mozliwe , wszyscy moi znajomi co sie pozwalali lub ich zwolniono (moglbym wymienic wszystkich) nie marnuja czasu, pracuja w uczciwych firmach z przyszloscia A bezrobocie sie nalezy i trzeba skorzystac i tyle Wystarczy poczytac na innych forach opinnie o tej firmie i sie mozna dowiedziec ze glowa puchnie...

Praca
@Byly pracownik bell

Jestem za ta wypowiedzia, ktos kto pracowal i nie pracuje z tych przyczyn wyzej wymienionych wie doskonale jak jest , teraz nie ma problemu z bezrobociem nie tu to gdzie indziej , byle by pracowac Pozdro

Ferdek
@Praca

Nikt nie jest taki glupi zeby siedziec na bezrobociu, zwlaszcza ze jest tyle ofert pracy ,poprostu duuuzo ciekawych ofert

Benia
@Byly pracownik bell

Czytalam ,straszne rzeczy o tej firmie pisza .Sama rowniez nie polecam , pracowalam tam

Roza
@Praca

A co mozna osiagnac w zyciu byc na bezrobociu? NIC ,nie ma sie nic procz paru groszy,a zycie kosztuje Wiec sie pracuje nie waze gdzie ale sie pracuje

Hlaski
@Byly pracownik bell

Zwolnilem sie razem z cala zmiana I kazdy z nas pracuje w roznych branzach, Szczerze ,nie zaluje swojej decyzji , lepsze pieniadze, a na bezrobociu nikt z nas nie byl ,tylko poszedl dalej do pracy

Seweryn

dla mnie w porzo, żaden bubel, firma godna polecenia

@Seweryn

Nie polecam pracy

Agnieszka

a ja jestem zadowolona z pracy w Bell, ktoś mi zabroni??

@Agnieszka

Kazdy ma prawo wyboru

Wiem

Warto poczytac inne fora pelno tego

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

HSS Work Sp. z o.o.

Dobra firma,tyle w skrócie. Polecam

Pawel
@Sebastian

Ciekawe pod jakim wzgledem?????

Iza
@Sebastian

Chyba tylko dla Ciebie,bo napewno nie jestes z produkcji ,nie pracujesz na akord

@Pawel

pod każdym względem

vice versa

gość

Dlaczego źle się wyrażacie o firmie i nadal chcecie pracować.Takiego luziku w żadnej firmie nie ma. Zawsze można wyjść w czasie pracy na 2-3 godz. i nie trzeba odpracowywać. Język angielski za fryko i w dodatku w czasie pracy, którego też nie trzeba odpracowywać. Nawet pracę można rozpoczynać kiedy się chce, bo nikt nie kontroluje, a wypłata w 100% jest wypłacana.

@gość

Wez nie chrzan glupot wychodzisz masz.na godziny to i nie zaplaca a akord tez nie zabawne

gość2
@Tadek

ale ty Tadek pleciesz durnoty.. aż się czytac nie chce

Ela
@gość2

Pisza opinnie belowskie lizaki

@gość2

Nie czytaj

@gość

Zgadzam się w 100%. Ktoś w końcu napisał prawdę.

@gość

dobrze powiedziane ludzie mają za dużą fantazję

Robert

Na forum pracy sie nie szuka ewent.opinii o danej firmie a i tak nie ma pewności ze opinia ta będzie prawdziwa a nie pisana ze złości czy pod wpływem emocji.

Inga
@Robert

Cos z prawdy w tym jest. Ale tez czy to na forum czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej nie wszystko sie dowiesz. Nikt nie da scenariuszu na każdy dzień pracy. Zawsze to jakaś niepewna a co za tym idzie nawet małe ryzyko. Ale kto nie ryzykuje ten nie ma . pozdrawiam

1,2,3

Potwierdzam;) dobrze powiedziane

Mariusz
@Inga

No, wasnie ladnie to tylko mowia mija sie prawda z celem ,ma rozmowach och i ach jak milo i slidko a juz po paru dniach jeden z wielu murzynow -chamstwo

Krzysiek
@Robert

Owszem licza sie i te wypowiedzi

Ela
@Inga

No nie pewna nie pewna, zwlaszcza ze masz na akord a zdaza sie ze nie maja co Ci dac i chodzisz bez celu...

Poparcie dla Roberta
@Robert

popieram, tu większość pisze złośliwie bo np. zostali wyrzuceni

@Poparcie dla Roberta

tu większość krytyki pochodzi od byłych pracowników którzy siedzą na bezrobotnym i nie mają co ze sobą zrobić

Brokuł
@Igor

Człowiek nie żyje sama praca a już napewno nie Beel. Po co ktoś miałby iść na bezrobocie jak wokół tyle pracy piszesz bez sensu takie stwierdzenie skoro nie wiesz czy byli pracownicy pracują czy nie . Może zazdrość cie gryzie? Dlatego zachowaj sobie woje przypuszczenia dla siebie

@Brokuł

Idz się brokuł ugotuj. Wiem co piszę. Słyszę od ludzi. Odeszli z Bell i siedzą na bezrobotnym.

@Brokuł

No i dokształć się - nie Beel tylko Bell. Brawo za ambicje..

racja, racja w 100% racja

ktosiek

Lepiej szukajcie nowej roboty bo firma wszystkim nie przedluzy umow w listopadzie. Pracuje od dawna na produkcji i jak wczesniej byly umowy na 2 lata tak teraz daja do listopada(usunięte przez administratora). Czlowiek niczego nie jest pewien jakies umowy na kilka miesiecy to jest zenada(usunięte przez administratora)

Zbyszek

Nie uczciwos wobec pracowników, nie polecilbym tej pracy

Seweryn

Wszystko tanim kosztem robia,takie buble

Hamstwo beel

Waldek

Jeśli chodzi o firmę Bell to jak najbardziej polecam Swietna atmosfera i dobrze płacą

@Waldek

Potrafisz rozsmieszyc ,dobre sobie TO POWODZENIA ,PRACUJ POKI(usunięte przez administratora)

Agnieszka

Kto by nie znal tej firmy, nie polecilabym nikomu, cofnelabym czas kiedy sie tam przyjmowalam i moja noga by tam nie wstopila i nie zatruwalabym sie tam tym ciezkim powietrzem ktore tam panuje oraz te osoby co sa jak podle zmije i truja,swoim jadem....twuuu

@Agnieszka

a słyszałam że ty też uk tylko podpisujesz się jako z Polski nie ładnie tak kłamać

@Anna

Jeszcze czego , jestem Polka raczej Ty podstawiona

@Anna

Ps Gdybym byla.z.uk nie wiedzialbym co sie tam dzieje i nie potrafilabym tego napisac po polsku Ogarnij sie

Hebe

Świetna firma i swietna praca. Zarobki ok.

Gochaa

Nie ma przyszlosci

Małolata

Jeszcze troche i nikt tam nie vedzie chcial pracowac

Nowa

Strasza ta firma bylam z kolezanka 1 dzien i o keden dzien za duzo NIE POLECAM

Hania

Ale sie dzieje,az zal w (usunięte przez administratora) sciska kazdy sie zwalnia i.bedzie zwalnial Jesli sie tyle osob sypie to widac ze cos nie halo jest

Konfekcjoner

A ja mam dosyc tej firmy podejscie jakie tam maja do ludzi, samemu trzeba sobie nosić cieżkie kartony z komponentami , gorowy produkt w kuwety waży sporo ,a wylewnice sa strasznie ale to strasznie ciezkie nie da,sie rady ich caly dzien dzwigać a juz napewno sie nie zarobi *Baniaki tez trzeba,samemu rozkręcić umyc potem skrecic *Masy ktore sie waży i surowce ktore dodaje i po złozeniu worki z masą wazą minimum 100kg

Pauluna
@Konfekcjoner

Wlasnie tak ,mam teraz 2zmiany i powiem szczerze że AŻ nie chce sie tam robic w takiej atmosferze

Marco
@Konfekcjoner

Ostatnio jest taki zapieprz ze nie ma w co rak wsadzic

Korek
@Pauluna

Współczuję

Celestyna
@Konfekcjoner

Nie aplikowalabym ,z gory radze (usunięte przez administratora)

Margaret
@Konfekcjoner

Tyle pierdolenia sie i to praca na akord??? Jaki to ma wogole sens????? Bo chyba zadem ,powinna byc na godzine ta robota

A idzcie pod (usunięte przez administratora) z ta robota nigdy wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 8 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU