Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

wsciekły

do niektórych mało kumatych ludzi z produkcji - pisanie złośliwych komentarzy dobrze wam idzie ale proszę o jedno, jak przyklejacie kody to trafiajcie w towar!!!

Wkurwiony
@wsciekły

A co ma piernik do wiatraka? Jak Ci sie nie podoba przyklejony kod zrob reklamacje I tyle

wściekły
@Wkurwiony

czyli to ty nie potrafisz nakleić kodu na towar?? gratuluję... kompromitacja totalna...ale wstyd!!!!!!!!!!

Wkurwiony
@wściekły

Mow za siebie ja nie naklejam etykiet tylko panie z UK z oklejania U nich sie nie liczy jakosc tylko ilosc Ale maja wolna reke nikomu nie przeszkadza nawet Pania kontrolujacym(usunięte przez administratora)

Zrelaksowany
@wściekły

Wdtydz sie Ty , jestes jednym z paru sojusznikow , wspolpracujacych z biurem, widocznie masz cos z tego za dobra opinie

Produkcja Pomadka
@wsciekły

Ludzie pisza prawde, jak wyglada praca na prdukcji , a Ci wyzej taktuje ludzi jak idiotow - a sami nie maja odpowiednich studiow ,sa po zwyklych szkolach. Pracownikow ktorzy sa od poczatku firmy z wielkim stazem, doswiadczwniem zawodowym I sabw podeszlym wieku traktuja ich jak przedszkole Co niektorzy z biura ,co moga wiedziec skoro pracuja pare lat!!! (usunięte przez administratora) mogo wiedziec za przeproszeniem ,nawet nie potrafia szanowac drugiego czlowieka ,to taka kulture ma ktos uczony??? To sie nazywa WSTYD

Teresssa

Tam co sie dzieje to tylko TVP zaprosic nie piwinno tak byc jak tam sie taktuje ludzi , pracuja za descent

xxx

świeeetna praca ;-)

@xxx

Glupoty gadacie

Deju
@xxx

Nie polecam pracy, w tej firmie Tragedia

Banan

Jak ktos jest tumanem to I pedagogika nie pomoze, Nie polecam miec z nimi styczosci (usunięte przez administratora)

Norbi
@Banan

i to powiedział banan... hahahahaha

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Bartek

Co tam jest to tylko jefno (usunięte przez administratora)

era

Polecam te firme jak najbardziej. Ktoś napisał że ma przeszłość i przyszłość - w 100% racja

Orange
@era

Napewno nikt kto pracuje tu sie nie wypowiada!!!!

Oran
@era

(usunięte przez administratora) nie polecam

Obecny

Firma bez ladu ani skladu Sami nie wiedza jak cos zaplanowac zeby firma nie ucierpiala Zalosne zalosne to tam jest ! ! ! ! ! ! ????

TOM

Najpierw trzeba zrobic redukcje etatow rzadzacych w akwarium to bedzie firma funkcjonowac jak za starych dobrych czasow,

Ariel
@TOM

Za innych rzadow firma dobrze funkcjonowala,(jadlo sie chleb z szynka )...ale po zmianie kierownika , (chleb ze smalcem)

Felek
@Ariel

Dobre bo Polskie

Geza
@TOM

Za duzo myslacych I wsztstko wychodzi, mozna ich na palcach policzyc

Cola

A takze znajdzie sie na premie dla bialych murzynow z produkcji

Nie POLECAM pracy w tej firmie ,zero przyszlosci, podejscia do pracownikow BRAK jakiej kolwiek organizacji ,a o zarzadzaniu nie maja wogole pojecia WIELKI BALAGAN tam jest !!!!!!

Dyziu

Ciezka ,praca malo platna NIE POLECAM

####

Ale tu na forum co niektorzy (usunięte przez administratora) smuty za przeproszeniem ,nie zajmna sie swoim zyciem I swoimi sprawami. Tylko interesuja sie tym co nie potrzeba. Ktos kto nie pracuje z roznych przyczyn , jest to indywidualna sprawa tej osoby oraz czym sie zajmuje-czy przebywa na bezrobociu!! Co to kogos obchodzi!!!!!# A jesli nawet to nie jest to zaden wstyd TO SIE NALEZY

Marlena

Nie no co tam sie dzieje to jakis (usunięte przez administratora)

Kinga

Krotko -zwiezle- na temat NIE POLECAM!!###!

Pytania?

Jak wygląda praca w kontroli jakości? Czy dobre zarobki? Jaka zmianowość? Jak kierownik działu? Jaka atmosfera?

@Pytania?

Jestem obecnym pracownikiem w kontroli jakości , zarobki slabe jak na tamte rejony, zmiany ustalają jak chcą,nikoggo nie pytaja o to jak pasuje , wolnego oczywisie nie ma ,NO SORY chyba ze na bezpłatny (mimo ze masz platny) atmosfera spieta nikt z nikim nie gada , jeśli z kims dojezdzac chcesz_ to zaraz zmienia grafik jak zwykle.. ogolnie jedno wielkie chamstwo ,sama jestem z tego dzialu i osobiście nie polecam , ale wybor Twoj

Szok
@Marta

Co za glupia robota, nie bede nawet aplikowac

@Szok

Nie deptac w to szambo,nie polecam

Ździchu
@Szok

skoro nie aplikowałeś to skąd wiesz jaka to praca? pewnie zwolniony za kradzież i wyżywasz się na forum..no proszę, takim to nie wstyd

Szok
@Ela

Podeptać elę

@Szok

Za to ze prawda w oczy kole....

Spalic szoka

Iwona
@Pytania?

Z kierowniczka dzialu nie da sie wytrzymac

Byly pracownik bell

Na bezrobotnym nie mozliwe , wszyscy moi znajomi co sie pozwalali lub ich zwolniono (moglbym wymienic wszystkich) nie marnuja czasu, pracuja w uczciwych firmach z przyszloscia A bezrobocie sie nalezy i trzeba skorzystac i tyle Wystarczy poczytac na innych forach opinnie o tej firmie i sie mozna dowiedziec ze glowa puchnie...

Praca
@Byly pracownik bell

Jestem za ta wypowiedzia, ktos kto pracowal i nie pracuje z tych przyczyn wyzej wymienionych wie doskonale jak jest , teraz nie ma problemu z bezrobociem nie tu to gdzie indziej , byle by pracowac Pozdro

Ferdek
@Praca

Nikt nie jest taki glupi zeby siedziec na bezrobociu, zwlaszcza ze jest tyle ofert pracy ,poprostu duuuzo ciekawych ofert

Benia
@Byly pracownik bell

Czytalam ,straszne rzeczy o tej firmie pisza .Sama rowniez nie polecam , pracowalam tam

Roza
@Praca

A co mozna osiagnac w zyciu byc na bezrobociu? NIC ,nie ma sie nic procz paru groszy,a zycie kosztuje Wiec sie pracuje nie waze gdzie ale sie pracuje

Hlaski
@Byly pracownik bell

Zwolnilem sie razem z cala zmiana I kazdy z nas pracuje w roznych branzach, Szczerze ,nie zaluje swojej decyzji , lepsze pieniadze, a na bezrobociu nikt z nas nie byl ,tylko poszedl dalej do pracy

Seweryn

dla mnie w porzo, żaden bubel, firma godna polecenia

@Seweryn

Nie polecam pracy

Agnieszka

a ja jestem zadowolona z pracy w Bell, ktoś mi zabroni??

Agnieszka
@Agnieszka

Kazdy ma prawo wyboru

Wiem

Warto poczytac inne fora pelno tego

Dobra firma,tyle w skrócie. Polecam

Pawel
@Sebastian

Ciekawe pod jakim wzgledem?????

Iza
@Sebastian

Chyba tylko dla Ciebie,bo napewno nie jestes z produkcji ,nie pracujesz na akord

@Pawel

pod każdym względem

vice versa

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU