Opinie o DPS chemik w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DPS chemik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPS chemik o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPS chemik w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w DPS chemik? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ktos Nowy wpis

Chcialabym wrócić do tego miejsca i tych ludzi.Lubilam to co robiłam i pomagałem.Pozdrawiam Panią Monikę i resztę zalogi.Trzeymajcie się.

monika Nowy wpis

fatalna atmosfera. Wielki chaos kompetencyjny i brak wsparcia kierownictwa.

Czy jest możliwość pracy w DPS chemik na część etatu?

Ania Nowy wpis

Proszę skontaktować się z DPS-em i zapytać.

Powiecie jakie są szanse na prace w firmie, czy teraz kogoś potrzebują?

Socjalna

Spędziłam tam kilka miesięcy na praktykach jako pracownik socjalny. Moim zdaniem jeden z najlepszych DPS w Warszawie. Atmosfera pracy jest ok. Kadra wykwalifikowana, dba o Mieszkańców w należyty sposób. Polecam zarówno jako miejsce pracy, jak i osobom które szukają opieki całodobowej.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie DPS chemik? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Teresa

Bardzo rzadko korzystacie z forum. Myślę o pracy w tym domu i liczyłam na jakieś bieżące informacje, szkoda.

NIESTETY

Z atmosferą w pracy nie jest dobrze. Osoby zastępujące (bardzo nieudolnie) byłą Panią kierownik, dbają o to aby pracownicy mieli pełne ręce roboty od początku do końca zmiany. Przez wybujałe ambicje naszych pseudo ,,kierowników,, ludzie są przemęczeni co za tym idzie drażliwi, opryskliwi i czasami mało przyjemni dla siebie nawzajem i niestety mieszkańców również. Niezależnie od tego jakie są braki w personelu na zmianie lub czy są 40-sto stopniowe upały musimy pracować tak jakby był komfortowe warunki do pracy..a Oni uważają że się lenimy i dokładają pracy patrząc ile jeszcze możemy wytrzymać lub sprawdzają kamery jak kto pracował i nie tylko. Wiele można przytaczać przykładów, które stwarzają taką atmosferę w ,,Chemiku,, jednak wszyscy mamy nadzieję iż to się zmieni z powrotem do pracy Pani Moniki. Amen

MMMMMM
@NIESTETY

Czy od czasu powstania tego postu coś zmieniło się w chemiku na lepsze? Pytam o warunki pracy dla pielęgniarek, atmosferę w zespole pielęgniarskim, kierownika działu opiekuńczo-leczniczego? Ilu pacjentów na 100 przebywających w placówce jest leżących?

Matrioszka

Witam! Kto pamięta co się działo w Chemiku w latach 2001-2002. Ostał się ktoś z pracowników z tamtych lat?

Daria

Może nie jest idealnie ale uważam, że w takim miejscu każdy pracowniki powinien być świadomy wyjątkowości tego miejsca !!

NIESTETY

Pomian; Każdy z nas zdaje sobie sprawę że jest BARDZO WIELE do poprawy i każdy kto przyjmował się do tego domu wiedział,że leżeć nie będzie ,czy to pokojowa czy opiekun,ale traktujcie pracowników jak ludzi i z szacunkiem, a później oczekujcie tego samego od Nas. Przykład zawsze powinien iść od góry. Czyż nie tak..? Bez urazy.

NIESTETY

IZA; Naszym obowiązkiem jest informowanie kierownictwa na codziennych odprawach (jak również w ciągu naszego czasu pracy) o każdej wysypce, gorączce czy jakichkolwiek zmianach albo brakach , które dotyczą mieszkańców. Tak też robiliśmy wszyscy i robimy nadal lecz kierownictwo ma nas chyba za niedorozwiniętych. Zero reakcji, a jeśli już jakaś była to typu; ,,Jesteście przewrażliwieni..,, lub ,,to tylko uczulenie..,, itp. Część ludzi na poważnie nosi się z zamiarem zmiany pracy ,niektórzy już odeszli, a wkrótce starsi pracownicy będą odchodzić na emerytury. Wolne wakaty są jak najbardziej..i pewnie jeszcze długo będą, bo kto o zdrowych zmysłach chciałby zarazić się świeżbem w pracy (co obecnie jest nieuniknione), przenieść go sobie do domu na swoje rodziny, dzieci, znajomych itp. zatrudniając się tu w Chemiku.? ZAPRASZAMY..!!!

Pomian

wiele jeszcze jest do poprawy.Brak dyscypliny u pracowników , jest to ciężka praca ,życzę poprawy ?

Iza

@NIESTETY, to, o czym piszesz, jest bardzo niepokojące, czy próbowałeś/łaś coś z tym zrobić? Możesz powiedzieć, czy w zaistniałej sytuacji występuje duża rotacja pracowników? Może aktualnie DPS Chemik poszukuje nowych osób do pracy?

NIESTETY

IZA; Zatrudnij się u nas to sama zobaczysz jak tu jest. Mobbing ze strony kierownictwa, świeżb od ponad roku z którym nic dyrekcja i kierownictwo nie robi, jednocześnie zmuszanie do oszczędności jednorazowych rękawiczek, myjek, pianek itp.pod groźbą zabierania premii. Chyba nie ma już żadnego pracownika niższego stopnia(pokojowe i opiekunowie)który nie był by zarażony świeżbowcem kolejny raz. Nawet (zapowiedziane) kontrole z sanepidu czy WCPR-u nic nie pomogły,bo nasza Dyrekcja ma takie ,,plecy,, że czują się bezkarni w swoich działaniach, a raczej jego brakiem . Prosty układ; ręka, rękę myje..i koło się zamyka. Smutne. To tyle w tym temacie, jednak wierz mi, to jest namiastka tego co tu się dzieje.

Iza

@NIESTETY, napisz proszę coś więcej o swojej pracy w firmie. Co dokładnie Ci nie odpowiada? Dlaczego uważasz, że firma zmienia się na gorsze? Twoje komentarze będą bardzo pomocne dla innych. Od dawna nikt z pracowników nie wypowiadał się w obszerny sposób o tej firmie. Czy jest na forum ktoś, kto chce być pierwszy? Wasze zdanie może zadecydować o tym czy ktoś będzie aplikował do firmy DPS chemik.

NIESTETY

Nic się nie zmieniło, a nawet jest jeszcze gorzej, tylko nie widać tego na pierwszy rzut oka...wiem,bo tam pracuję.

Malwina

smutne są niektóre wpisy z dawnych lat. Czy aktualnie jest poprawa? Czy warto starać się o pracę w firmie?

Iza

Oferują profesjonalną opiekę i wsparcie terapeutyczne. Czy zatem zatrudniani pracownicy muszą mieć wykształcenie związane z geriatrią? Wcześniej nikt nie pisał o wymaganiach na dane stanowisko więc ktoś może to potwierdzić?

plank

... wszystko to co powinno być bardzo różnie potrafi wyglądać. Daj znać czy u nich pracowałeś i ewentualnie czy możesz co nieco powiedziecć na ich temat i działalności.

antychemik

popieram tu jest okrutnie , jak na nieludzkiej ziemi zero empatii

adEla

O TYM CO PISZECIE MOŻNA PORÓWNAĆ W KAŻDYM DPS PRACA JEST CIĘŻKA, WYMAGA POŚWIĘCENIA A KIEROWNICTWO BARDZO DOBRE DLA MIESZKAŃCÓW CUDZYM KOSZTEM. NIE MOŻNA SIĘ WYCHYLAĆ PRZED SZEREG. POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o DPS chemik - Warszawa

DPS chemik
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Władysława Korotyńskiego 10
    02-121 Warszawa