DPS chemik

Opinie o DPS chemik

darojezyk 2014-11-19 15:45:55
Pracowałem w DPS CHEMIK cztery lata na pierwszy rzut oka wydawało by sie wszystko ok jednak Dyrekcja tego Domu sprawuje tam włdzę jak dyktator
zabranie kontaktu z innymi pracownikami nie szanuje i łamie prawo pracy zamiast przeciwdziałać mobingowi to toleruje oraz sama stosuje do podwładnych
ingeruje w prywatne życie robiąc różne uwagi.Brak poszanowania dla ludzi tam pracujących. Zarobki są najniższe w kraju, Warunki pracy są jak przed wojną tą pierwszą wszystko robi się ręcznie ,dzwiga niepełnosprawnych a wymagania są ogromne Płacą kiepsko a jak jest się troszke inteligentnym to cie zwalniają jak nie mogą w sposób uczciwy to likwidują stanowisko zanim podejmie ktoś tam prace to niech prywatnie porozmawia z kimś tam pracującym ale nie na zakładzie bo wszyscy sparaliżowani są strachem i boją się mówić.
Ja osobiście jako jeden z wielu zwolnionych w perfidny sposób ostrzegam omIjajcie ten dom opieki i broń bożę nie umieszczajcie tam swoich bliskich.
kola 2015-01-17 20:24:48
również tam pracowałam.....mobingowana byłam przez panią kierowniczkę...cały czas upokarzała mnie przy pracownikach lub stawiała zadania nieprecyzyjne po to tylko by wkopać na minę....nie szanowała każdego kto na nia coś złego powiedział...znosiłam to wszystko bo potrzebne były pieniądze a zyć z czegoś trzeba.....długo by pisać...duzo rzeczy sie widziało i słyszało ....strasznie sie cieszyłam jak stamtąd odeszłam
XXX 2015-01-28 19:45:51
Pracuje w "Chemiku" jakiś czas. Jak do tej pory złego słowa na kogoś z kierownictwa powiedzieć nie mogę. Owszem, czasami są chwile lepsze, a czasami gorsze. Tak bywa w każdej pracy. Kto jak pracuje i jakim jest pracownikiem to widać gołym okiem. Niestety, a raczej stety w "Chemiku" nie ma miejsca dla leni i nierobów. Jak komuś praca nie odpowiada, jak komuś źle, jak kogoś krzywdzą, to nikt nikogo na siłe nie trzyma w tej pracy, zawsze można odejść.Jak ktoś jest troszke inteligentny to prace zawsze znajdzie. Pewnie Pan darojezyk dopóki pracował to był zachwycony domem, a teraz zwyczajnie się mści. Tym co Pan wyprawia nie zaszkodzi Pan nikomu poza samymi mieszkańcami. Szkoda, że przez Pana cierpią niewinni ludzie. Generalnie to co piszecie to bzdury. Zarobki są wporządku, każdy wie z czym się wiąże praca z chorymi niepełnosprawnymi. Jak ktoś przychodzi do pracy z nastawieniem, że będzie pił tylko kawe to nidzie miejsca nie zagrzeje.
Aldona 2015-12-04 14:29:42
Witam, ja w tym DPS-sie przepracowałam ladnych pare lat. W tym czasie bylam
świadkiem mobbingu na wielu pracownikach średniego i niższego szczebla.
Chyba za długo pracowałam bo w pewnym momencie zaczęto i mnie utrudniać zycie i
traktować dosłownie i w przenosni jak "podlotka czy przygłupa". Nie chciałam dalej w tym uczestniczyć dlatego odeszłam. W tym czasie była duza rotacja pracowników. Chodzilo o nabor nowych ludzi, bo takimi można sprawniej manipulować czy zastraszać. Było to kilka lat temu. Wiem,ze nadal tak się dzieje
Zwalniano lub utrudniano zycie tez personelowi wyższemu, kierownikom czy przelozonym po to tylko żeby jedna z osob mogla pelnic funkcje na kilku stanowiskach. Jak nie wiadomo o co chodzi? to chodzi o wyzsza premie, no bo przecież raty na nowy kolejny samochod, czy nowe mieszkanie na kredyt etc..
Dodam jeszcze, ze nowego pracownika traktuje się priorytetowo z szacunkiem i wyzsza premia przez 2 lub 3 miesiące do czasu zmiany umowy z próbnej na czasowa.
A potem pracownik budzi się z reka w nocniku. Pozdrawiam
adEla 2015-12-05 21:37:29
O TYM CO PISZECIE MOŻNA PORÓWNAĆ W KAŻDYM DPS PRACA JEST CIĘŻKA, WYMAGA POŚWIĘCENIA A KIEROWNICTWO BARDZO DOBRE DLA MIESZKAŃCÓW CUDZYM KOSZTEM. NIE MOŻNA SIĘ WYCHYLAĆ PRZED SZEREG. POZDRAWIAM
antychemik 2016-01-09 12:41:50
popieram tu jest okrutnie , jak na nieludzkiej ziemi zero empatii
plank 2016-05-20 22:41:46
... wszystko to co powinno być bardzo różnie potrafi wyglądać. Daj znać czy u nich pracowałeś i ewentualnie czy możesz co nieco powiedziecć na ich temat i działalności.
Zostaw swoją opinię o DPS chemik - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPS chemik